Organisatietalent(en) gezocht!

21-12-2015 om 23:32 DESK Nieuws, Speciale aandacht, Vacatures

2015-12-20-vacature-evenementen-toernooi

Gezocht: Leden voor de Commissie Evenementen en Toernooien

De Evenementen-/Toernooien Commissie DESK is dringend op zoek naar enthousiaste mensen die ons team willen versterken. De Evenementen-/Toernooien Commissie draagt onder meer zorg voor de organisatie van:

  • Sinterklaasviering (Kanjers en F-Jeugd)
  • Kersttoernooi (DESK Jeugd en Dames)
  • Rabobank Mei toernooi (Kanjers, F-, E-, D- en C-Jeugd)
  • Jeugdtoernooi (F-Jeugd in 2016)

Ben jij iemand of ken jij iemand die enthousiast wordt van het organiseren van evenementen en die met ons een bijdrage wil leveren aan het voorbereiden en organiseren van evenementen en toernooien voor vv DESK?

Meld je dan nu via [email protected].

Deel en like dit bericht om de organisatietalenten te werven voor onze commissie.

Tags: , ,