Commissieleden Kleding & materialen Seniorenvoetbal gezocht!

29-02-2016 om 16:44 DESK Nieuws, Seniorenvoetbal, Vacatures

2016-02-29-seniorenvoetbal-kleding-materialen

De commissie Seniorenvoetbal DESK zoekt vrijwilligers als:

Commissielid Kleding & Materialen Senioren

(2 of meer personen m/v, tijdsbesteding gemiddeld <1 u per week)

Functieomschrijving

De commissie ‘Kleding en materialen’ valt binnen de afdeling Seniorenvoetbal van vv DESK onder leiding van voorzitter Max Mertens. Deze nieuw te vormen commissie zal een belangrijke rol gaan vervullen binnen onze afdeling. Jullie zijn verantwoordelijk voor alle kleding en materialen van DESK 1 tot en met DESK zaterdag 4.

De commissie zal het proces van het inventariseren, bestellen en uitleveren van kleding en materialen begeleiden. Hoe dit precies in z’n werk gaat, kan tijdens een persoonlijk gesprek verder worden toegelicht.

Competenties:

  • Communicatief vaardig;
  • Organisatorisch redelijk tot goed;
  • Met budgetten kunnen werken.

Lijkt het jou leuk om onderdeel uit te maken van deze commissie?

Neem dan contact op met voorzitter van de afdeling Seniorenvoetbal Max Mertens via [email protected].