Team Rosé zoekt assistent trainer/trainster

07-12-2016 om 21:08 DESK Nieuws, Speciale aandacht, Vacatures, Vrouwenvoetbal

2016-12-08-team-rose-assistent-trainer

Gezocht: assistent trainer/trainster voor Team Rosé.

Het enthousiaste Team Rosé wat op woensdagavond van 20:00u tot 21:30u traint zoekt een gemotiveerde trainer/trainster (m/v) die samen met Dianne van Gorp de groep dames de fijne kneepjes van het voetbal bij wil brengen.

Sportief, enthousiast en zeer gemotiveerd om een flinke groep van 30+ dames, die zichzelf Team Rosé noemen, zijn de benodigde eigenschappen voor de assistent. Daarnaast zou het bijzonder handig zijn als deze persoon ook enige affiniteit met voetbal en de techniek heeft.

Je moet er van houden om door weer en wind een aantal vrouwen te trainen die gemotiveerd zijn, maar geen wedstrijden spelen. Voor een trainer natuurlijk een pré. Dat betekent ook dat je in de weekenden vrij bent. Na de training mag je uiteraard een drankje mee doen aan de seniorentafel samen met het gehele team.

Team Rosé traint iedere woensdagavond van 20:00 tot 21:30.

Lijkt het jou iets om één keer per week op de woensdagavond samen met Dianne van Gorp deze groep vrouwen te trainen? Neem dan contact op met Dianne van Gorp of Marianne Hamers via [email protected]

 

Tags: , , , ,