Geef je nog snel op voor de voetbalclinic!

22-05-2017 om 22:10 DESK Nieuws, Jeugdvoetbal

2017-05-03-voetbalclinic-reminder

Speciaal voor 5 t/m 11 jarigen (lid of geen lid)!

Op woensdagmiddag 24 mei aanstaande organiseert de afdeling Jeugdvoetbal van DESK een speciale voetbalclinic. Voor de allerkleinsten vanaf 5 jaar tot en met de 11 jarigen zal er een speciale voetbalmiddag geregeld worden.

Alle deelnemers zullen verdeeld worden in de leeftijdscategorie waar hij of zij in zitten. Iedereen mag en kan mee doen. Ben je lid van DESK of geen lid van DESK, het maakt niet uit, iedereen mag zich gratis inschrijven.

De voetbalclinic zal om 16:00u starten op het kunstgrasveld van DESK en is omstreeks 17:45u afgelopen. Na 45 minuten lekker ballen zal er, net als in het echte voetbal, even een pauze worden ingelast om de deelnemertjes wat rust te gunnen. Daarna zal het laatste deel van de voetbalclinic afgewerkt worden.

Ben jij tussen de 5 en de 12 jaar en wil je graag leren voetballen met jouw vriendjes of vriendinnetjes, geef je dan via onderstaand formulier op. Deelname is helemaal gratis en je ontvangt na de voetbalclinic ook nog eens een leuke verrassing.

Doe mee en schrijf je in!

Tags: