Vooruitblik: DESK – Unitas’30

26-05-2017 om 20:07 DESK 1, DESK Nieuws

2017-05-28-desk-unitas

Haalt DESK de volgende ronde?

Het is aanstaande zondag er op of er onder voor de hoofdmacht van DESK. De return van de eerste ronde in de nacompetitie tegen Unitas’30. DESK heeft een flinke klus te klaren na het verlies op het kunstgras in Etten-Leur. Het zal minimaal met twee doelpunten verschil moeten winnen van Unitas’30 om de volgende ronde te halen van de nacompetitie.

De uitwedstrijd werd verloren met 3-2, nadat DESK eerst op achterstand kwam in de eerste helft kwam het daarna sterk terug. DESK kwam in de tweede helft op voorsprong, maar gaf het in de slotfase uit handen.

Het wordt tropisch weer aanstaande zondag, genoeg reden om de fiets te vatten en aan de Eikendijk op het terras aan te leggen.

Steun DESK tijdens de nacompetitie en support onze jongens voor lijfsbehoud in de Tweede Klasse!

Support your locals!

 

Tags: ,