FC Engelen JO19 – DESK JO19 (PBC)

31-05-2017 om 22:16 DESK Nieuws, JO19-1, Speciale aandacht

2017-05-31-pbc-jo19

Finale Provincie Brabant Cup

DESK JO19 verliest de Provincie Brabant Cup Finale na penalties

Afgelopen zaterdag speelde DESK JO19-1 de finale van de Provincie Brabant Cup te Helmond. In de eerste minuut wist DESK al een penalty te benutten. Daarna ging het gelijk op. FC Engelen werd echter iets sterker en kwam op gelijk hoogte. Hierna kwam DESK weer meer in het spel. Na rust moest al snel FC Engelen met 10 man verder. En DESK wist het overtal in een voorsprong uit te bouwen. Wat volgde was een echte cupfight, waarin de leiding het moeilijk had. In de slotseconde benutte FC Engelen nog een strafschop. Ipv verlenging werd de wedstrijd beslist door penalties. FC Engelen verzilverde er 1 meer. Al met al een enerverende finale, waarin DESK meer verdiend had.

Download hier de parkeerwijzer voor aanstaande zaterdag.

Support your locals!

Tags: , ,