Team Rosé al druk bezig met 2017-2018

07-06-2017 om 22:08 Team Rosé, Wedstrijdverslagen

2017-06-07-team-rose-voorbereidingen2017-2018

Het Rosé Team heeft vorige week een vergadering ingelast onder begeleiding van Marianne Hamers, die als leidster van ons team alles op papier heeft gezet. In deze vergadering werd het afgelopen seizoen geëvalueerd. Dit intieme gesprek (men kon tot ver voorbij de grenzen van Kaatsheuvel meeluisteren) heeft plaatsgevonden op het terras in het Bruisend Hart van Kaatsheuvel.

Tijdens deze vergadering werden de trainsters Dianne van Gorp en Marieke Janssen bedankt voor hun inzet van afgelopen seizoen. Helaas gaan we als team afscheid nemen van een aantal Roséetjes die aangegeven hebben te willen stoppen. Dat wil zeggen dat er een aantal dames die geduldig op de wachtlijst stonden te wachten in het nieuwe seizoen kunnen aanschuiven bij ons mega gezellige 30+ team!

Deze week gaan we trainen voor het beachvolleybal toernooi waar wij ons met het Rosé Team ook voor hebben ingeschreven en zaterdagavond ons best gaan doen en vooral lol gaan maken, want daar zijn wij het beste in!

Komt u ons ook aanmoedigen?

Locatie: Anton Pieckplein, Kaatsheuvel
Aanvang: zaterdag: 17.30 – 24.00u

Support your locals!

 

Tags: ,