GRATIS voetbalclinic voor meisjes 30 juni

12-06-2017 om 17:38 DESK Nieuws, Jeugdvoetbal, Speciale aandacht

Speciaal voor meiden t/m 14 jaar

Meisjesvoetbal leeft!

vv DESK organiseert op 30 juni een GRATIS voetbalclinic voor meisjes die nog geen zijn lid van DESK. Deelname is geheel gratis en is dus ook voor vriendinnetjes die nog geen lid zijn. Een unieke kans om door middel van voetbal leerzaam en sportief met elkaar te leren spelen

Wanneer? Zaterdag 30 juni 2018 van 11:00u tot 12:30 uur.
Voor wie? Meisjes in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar die nog geen lid zijn van DESK.
Waar? vv DESK – Eikendijk 19 te Kaatsheuvel

Ben jij ook tussen de 6 en 14 jaar oud en wil je leren voetballen als Ronaldo of Messi? Geef je dan op en kom samen met jouw vriendinnen naar deze sportieve en leerzame voetbalclinic. Voor de eerste dertig ingeschreven meisjes hebben we een speciale verrassing (OP=OP). Dus schrijf je snel in!

Meld dan nu hieronder aan voor deze unieke clinic en kom samen met al jouw vriendinnen voetballen!

Aanmelding GRATIS voetbalclinic Meisje - 7 sept

Meisjes in de leeftijd van 6 t/m 15 jaar die nog geen lid zijn van DESK, zijn van harte welkom!
  • Bijv: heeft het kind al eerder bij een club gevoetbald?
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tags: , , , , ,