Fanatieke speelsters gezocht!

20-06-2017 om 22:04 Dames, DESK Nieuws, Speciale aandacht, Team Rosé, Vrouwen 1, Vrouwen 2, Vrouwenvoetbal

2017-06-20-vrouwenvoetbal

DESK Vrouwenvoetbal wil doorgroeien!

Komend seizoen zal de DESK Vrouwenselectie weer in de Derde Klasse actief zijn en hoopt het bovenin mee te kunnen draaien. Vanaf het nieuwe seizoen zal Richard Hoogkamer als hoofdtrainer van DESK Vrouwen 1 de dames trainen. DESK kent volgend seizoen een Vrouwen 1 en Vrouwen 2 team, evenals het 30+ Rosé Team.

Om onze vrouwenafdeling van DESK te versterken op alle fronten zoeken wij fanatieke speelsters om onze teams te versterken. Heb jij gevoetbald, wil je gaan voetballen, of heb je nog geen een balletje getrapt? Op prestatief en recreatief niveau heeft DESK de mogelijkheden voor jouw wens én voor jouw talent!

Het WEURO2017 met de Nederlandse Vrouwen staat binnenkort op het programma en dat bewijst maar weer dat het Vrouwenvoetbal flink in opmars is in Nederland.

Heb jij zin om op prestatief- of recreatief niveau te voetballen?

Twijfel dan niet en meld je dan aan via [email protected] en informeer naar de mogelijkheden!

Tags: , , , , , ,