Teamindelingen Seniorenvoetbal 2017-2018

18-07-2017 om 22:21 DESK 1, DESK 2, DESK 2 za., DESK 3, DESK 3 za., DESK 4, DESK 4 za., DESK 5, DESK 6, DESK 7, DESK Nieuws, Senioren, Seniorenvoetbal, Speciale aandacht

2017-07-18-teamindelingen

DESK Senioren ’17-’18

Alle seniorenteams voor het seizoen 2017-2018 zijn bekend. Hieronder volgt een overzicht van alle teams uit het Seniorenvoetbal van DESK. Mochten er vragen zijn over de indeling dan kan de DESK Selectie contact opnemen via de leiders en alle overige senioren met Koen Pepping of Rens de Vries van de Technische Commissie Seniorenvoetbal.

DESK Selectie

Trainer Harry Biemans
Bastianen Mitchell
Bergmans Stijn
Beukel Carlo vd
Boxtel Bas v
Boxtel Lorenzo v
Bresser Ronny de
Bruin Nick de
Dekkers Roy
Dijst Sander
Domenie Marino
Emmers Mathijs
Engelen Yvo v
Goenee Luuk
Hamers Stijn
Hamers Niels
Heijst Rens v
Hooijmaijers Django
Junior Eloise Nervlain
Klijs Walter
Koot Frank
Krikken Steven
Kuijk Timo v
Laros Thomas
Loon Rob v
Loon Daan v
Luijten Rik
Molenschot Jur
Oomen Joey
Roovers Dylan
Sammie
Seeters Aron v
Smout Djordi
Vervaart Rick

Zondag 3

Staf Peter Klijn / Jelle v Geel
Ballegoy Lars v
Beerens Roel
Boomen Yann vd
Coomans Jaap
Coomans Giel
Damen Nick
Huijkelom Simon v
Kieboom Mark
Kleinendorst Jeffrey
Klerx Rob
Klijn Mark
Klijn Jeroen
Klis Patrick
Koolen Joep
Koot Koen
Kramer Guido de
Krol Tim
Kruijf Ricardo
Kuipers Bart
Linden Ralph vd
Mutsaers Roy
Oomen Leon
Roelen Paul
Smulders Michiel

Zondag 4

Staf Erik Kivits
Balkom Marco v
Beek Pieter v
Boxtel Rob v
Broos Michel
Egbers Remy
Hamers Sven
Heesakkers Thomas
Hurk Joep vd
Kivits Erik Kivits
Koolen Jan
Linden Jordy vd
Mee Roel vd
Moolenschot Bas
Mulder Dennis
Mulders Sjoerd
Standaert Thomas
Stroom Loek vd
Teuling Stef den
Verboven Joost
Wagemakers Carlo

Zondag 5

Staf Pieter Mikkers
Brouwer Ferry
Delft Pim v
Delien Bart
Dijk Tom v
Dingemans Koen
Dingemans Bas
Hamers Koen
Heltzel Robin
Ijpelaar Marc
Kivits Rob
Mee Tim vd
Mulder Remco
Ravesteijn Rik v
Roijakkers Bram
Soeterboek Freek
Timmermans Guido
Treffers Dries
Voogd Jeroen

Zondag 6

Staf John Dingemans
Akkermans Tim
Berkel Niek v
Biggelaar Niels vd
Dingemans Ron
Drongelen Tim v
Gorselen Marco v
Hoek Ronaldo
Hoek Renaldo
Hoek Arnold
Hoevenaar Mark
Kleijnenbreugel Richard
Kose Ahmed
Meijer Jordy
Wijkmans Danny
Wijs Peter de
Wijs Maarten de

Zondag 7

Staf Matthijs Span
Ronald Theeuwes
Abaszadeh Omid
Balvers Hein
Beerens Jasper
Boor Wesley
Brok Sjors
Brok Bart
Dinteren Harm-Jan v
Hamers Martin
Hassel Koos v
Hedel Joep v
Janssen Frans
Kuijsten Ralph
Lee Robert vd
Mostini Rodolfo
Musters Luuk
Oerlemans Jelle
Span Matthijs
Theeuwes Ronald
Thelen Jac
Verzendaal Geert
Vroome Ruben de
Wanrooij Lemmy v
Wouw Wouter vd
Zwerts Stephan

Zaterdag 2

Staf Rens de Vries
Tim v Riel
Martin v Wanrooij
Aalbers Emiel
Bink Joost-Willem
Boom Giel vd
Boxtel Sjors v
Govers Adri
Groenendaal Niek
Hakkert Jelle
Halewijn Frank v
Heijda Gijs
Hoven Robin vd
Klijn Milorad
Koot Thom
Kuijk Stephan v
Luijten Bas
Maas Rik
Maton Rickie
Noort Ruud vd
Oosterwaal Menno
Palli Mark
Pennen Dennis vd
Snoeren Jorg
Woensel Benno v

Zaterdag 3

Staf Anton Peters
Thijs Dingemans
Emanuel v Gastel
Akkermans Ronald
Beukel Dennis vd
Bruijn Tom de
Haans Dennis
Heuer Timothy
Hulten Wessel v
Hulten Rens v
Jonkers Nicky
Kleinendorst Kevin
Man Joey de
Mertens Max
Mertens Nick
Noije Luc v
Peters Vincent
Ravesteijn Alexander v
Smit Damian
Tilborgh Rick v
Trommelen Mike
Wolffs Jason
Wolffs Mitchell

Zaterdag 4

Staf Frank Bergmans
Dick v Lang
Aussems Martijn
Bergmans Timo
Bertens Jeroen
Boxtel Bart v
Brokken Roel
Ham Mark v
Hupkes Bjorn
Jong Martijn de
Korput Friso vd
Kort Mark de
Lagarde Patrick
Linden Lex vd
Loon Teun v
Schoenmakers Valentijn
Taks Ryan
Zeebregts Giovanni

Tags: , , , , , , , , , , ,