Trainer(s) en leider(s) gezocht voor DESK JO17

23-08-2017 om 15:55 DESK Nieuws, Jeugdvoetbal, JO17-1, JO17-2, Speciale aandacht, TC Jeugd, Vacatures

2017-23-08-trainers-gezocht

Gezocht!

De TC-Jeugd is dringend op zoek naar trainer(s) voor DESK JO17-2 (selectie). We zijn op zoek naar een enthousiaste trainer met voetbalachtergrond die het leuk vindt om jonge talentvolle voetballers verder te helpen in hun ontwikkeling als voetballer, waarbij het plezier in het spel een belangrijke factor is.

Dit zal in nauwe samenwerking zijn met de trainer van JO17-1, HJO’s en de leeftijdscoördinator, waarbij een gezonde overlegstructuur de basis van een succesvolle samenwerking zal zijn. Ben jij zo iemand of weet je misschien zo’n persoon uit jouw vriendenkring, dan vragen wij je te reageren via [email protected].

Tevens is er ook nog nog behoefte aan begeleiders (leiders) voor JO17-1 en JO17-2.

Heb je interesse en draag je de jeugd van DESK een warm hart toe, reageer dan aub via [email protected].

Tags: , , , , ,