Syndroom van Span velt Jelle (DESK 7)

28-09-2017 om 23:40 DESK 7, DESK Nieuws

2017-09-27-jelle-oerlemans

Wel en wee van DESK 7

Zul je net zien… is de ene vedette hersteld, raakt de andere geblesseerd. Jelle Oerlemens van DESK 7 heeft helaas al zo vroeg in het seizoen het ‘Syndroom van Span’ te pakken. De keeper ligt negen maanden uit de roulatie en is inmiddels geopereerd. Zijn voorste kruisband wordt vernieuwd en de artsen hebben een deel van z’n meniscus al weggehaald.

Vorig jaar kwam Jels verkeerd terecht bij een toernooi bij de buufkes van Berkdijk. Alsof dat al niet genoeg pijn bracht, ging Jelle ook nog eens een paar keer door z’n knie tijdens het stappen. Daar voelde hij natuurlijk niets van ondanks dat-ie merkte dat er iets niet klopte in z’n knie.

Uiteindelijk is de keeper toch maar naar de dokter gegaan, maar dat bleek te laat. Jelle kreeg helaas het vervelende nieuws dat hij bijna het hele seizoen is uitgeschakeld. Na Matthijs Span moet DESK 7 het wéér lange tijd doen zonder vedette.

Jelle, namens heel DESK 7: sterkte met je herstel!

Tags: , , , , ,