Kantine- en koffiecorner personeel gezocht!

30-09-2017 om 22:07 Accomodatie, Clubhuis, DESK Nieuws, Speciale aandacht

2017-09-30-horecapersoneel-gezocht

Help Henk in de Horeca!

DESK doet een beroep op alle leden en ouders om Henk te helpen in de Horeca. Sinds de opening van de Koffiecorner biedt DESK ook een kop koffie, thee en een versnapering aan op de trainingsavonden en wedstrijddagen.

 

We zoeken nog vrijwilligers die op zaterdagmiddag in de Koffiecorner wil mee helpen om onze supporters van een lekker bakske te voorzien.

Daarnaast zoeken we kantinepersoneel voor de zaterdag- en de zondagmiddag voor hulp achter de bar. Ken jij iemand of ben jijzelf een horecatijger die graag mee wil helpen in de Koffiecorner of het Clubhuis op een van de middagen? Meld je dan aan, of vraag informatie op via [email protected]

Ieder extra paar handen voor Henk is welkom!

Tags: , , ,