Beterschap Rik Luijten!

04-10-2017 om 22:26 DESK 1, DESK 2, DESK Nieuws

2017-10-03-rik-luijten

Zware domper voor DESK Selectie

Afgelopen zondag viel onze selectiespeler van DESK, Rik Luijten, tijdens de wedstrijd DESK – sv SSS zwaar geblesseerd uit. Na een kwartier voetballen blesseerde Rik, in een pittig duel met de tegenstander, zijn knie.

Helaas ontvingen we vandaag het nieuws dat waarschijnlijk de voorste kruisband van zijn knie is afgescheurd. Een MRI-scan zal hier nog uitsluitsel over gaan geven.

Rik kent een uitstekende voorbereiding met de DESK Selectie en speelt na de overgang uit de jeugd al geweldig mee met de selectie. Een flinke domper dat hij zo vroeg in het seizoen deze zware blessure oploopt.

We wensen hem ontzettend veel beterschap en herstel toe!

“Sterkte en herstelze Rik!”

Tags: , , , ,