Beterschap Bente en Rozemarijn!

08-10-2017 om 22:30 DESK Nieuws, Meiden, MO11-1

2017-10-07-beterschap-bente-rozemarijn

Week vol blessureleed voor MO11

Het was deze week de week van pech en schrikken voor de meiden van DESK MO11-1. Bente van Loon verraste het team eerder deze week na een stagedive avontuur in Crossroads. Toch op maandag nog trainen en vanaf dinsdag met haar rechterarm in het gips.
Aan het eind van deze week schrok het team helemaal, toen bekend werd dat Rozemarijn Wienke aangereden was onderweg naar school. Hulpdiensten werden opgeroepen voor de verschrikkelijke klap die de speelster uit DESK MO11-1 gemaakt had. Een pittig ongeluk en flink schrikken.
Rozemarijn moest met de ambulance naar het ziekenhuis, een gebroken bovenarm en gekneusde longen hield ze over nadat ze gelanceerd werd door een auto en hard ten val kwam. Ze zal er zes weken uit liggen en moeten herstellen van het ongeluk.
Beterschap meiden!

 

Tags: , , , , , ,