15 okt. DESK Oktoberfest

10-10-2017 om 20:00 DESK Nieuws, Evenementen, Feestcommissie

2017-09-20-oktoberfest

Update: Oktoberfest
Lederhosen und Dirndl’s uit de kast!

Zondagmiddag 15 oktober zal het DESK Oktoberfest weer los barsten!

Iedereen is uitgenodigd om naar de wedstrijd van 14:30 DESK – RWB te komen kijken die middag en vervolgens geweldig feest te bouwen in het clubhuis van DESK.

Nodig jouw beste vrienden uit, trek ze hun lederhosen of dirndl’s aan en kom proosten met een goeie pul bier. In een gerenoveerde omgetoverde skihut zullen de Schlagers door de speakers van Disco The Party Sound schallen!

Zet het in de agenda en kom 15 oktober massaal naar de Eikendijk voor een wederom spetterend Oktoberfest am Eikendijk.

Let op: vanaf 13:00u worden de consumpties afgerekend met DESK Consumptiemunten. Daarnaast zal er de gehele dag geschonken worden in plastic bekers gezien de verwachtte drukte, ook in het sponsorhome.

Feestcommissie V.V. Desk