DESK VR1 – Madese Boys VR1 (1-3)

29-10-2017 om 22:20 DESK Nieuws, Speciale aandacht, Vrouwen 1, Vrouwenvoetbal

2017-10-29-desk-vr1-madese-boys

Het is zondagmiddag 29 oktober en voor de dames van DESK staat de wedstrijd tegen Madese Boys op het programma. DESK heeft even tijd nodig om op te starten en kan nog niet voor veel gevaar zorgen. Na een half uur voetballen schiet de linksbuiten Nicole de bal voor en Kiki schiet de bal over de keeper in het doel. Na dit doelpunt wordt DESK beter. Met de 1-0 voorsprong gaan de dames van DESK de rust in.

In de tweede helft komt Naomi erin en verlaat Esther geblesseerd het veld. Na nog geen tien minuten spelen scoort Madese Boys en wordt de stand 1-1.

Vijf minuten daarna valt ook de 1-2. Met nog 20 minuten op de klok valt ook de 1-3.

Dit is ook de eindstand. Helaas lukte het de dames van DESK vandaag niet de punten op de Eikendijk te houden.

Tags: , ,