Sinterklaas shopt natuurlijk ook bij DESK!

09-11-2017 om 18:23 DESK Nieuws, Kleding, Speciale aandacht

2017-11-09-webshop

Tip de Sint via de webshop!

Binnenkort komt de Sint weer aan in Nederland en zal ook hij zijn inkopen voor 5 december weer gaan doen. Om de beste man te helpen heeft DESK natuurlijk ook de mogelijkheid om kadootjes voor de feestdagen aan te schaffen.

De trainingsavonden worden kouder en dan zijn een paar handschoenen of een muts zeker geen overbodige luxe. Of zou de Sint je kunnen verblijden met een bal waarmee we op de club ook voetballen of een trainingsset?

Mocht je Sinterklaas willen helpen en iets op je verlanglijstje hebben staan voor 5 december?

Bestel op tijd, zodat hij de gewenste artikelen op tijd kan leveren. 

Bestel op tijd en help de Sint met zijn inkopen voor 5 december!

Klik hier voor de webshop vv DESK

 

 

Tags: , , , , , , ,