DESK JO15-1 – Unitas JO15-1 (1-2)

20-11-2017 om 22:13 JO15-1, Wedstrijdverslagen

2017-11-18-desk-unitas

DESK onderuit tegen Unitas

Zaterdag 18 november vond de achtste speelronde in de Hoofdklasse plaats voor DESK JO15-1. De ploeg van van William Saleming en Cees Schoenmaker mocht het opnemen tegen de leeftijdsgenoten van Unitas uit Gorinchem. Na de 4-1 overwinning vorige week uit tegen de Madese Boys, gingen de boys van DESK op eigen veld onderuit tegen Unitas die naar de 5e plaats in de hoofdklasse stijgt.

Komend weekend volgt de topper tegen koploper Sliedrecht die met 22 punten uit 8 wedstrijden ongeslagen bovenaan staat. Het is de meest scorende ploeg uit de Hoofdklasse en de defensie heeft het minst aantal tegentreffers te verwerken gehad. Een pittige opgave dus voor DESK aanstaande zaterdag.

Het fotoverslag is wederom van Opa Willy.

Bekijk hier de geweldige foto’s op de Facebook-pagina van DESK.

Tags: