DESK Kerstborrel 2017

21-11-2017 om 22:00 DESK Nieuws, Speciale aandacht

2017-11-14-kerstborrel

Toernooi- en Evenementen commissie organiseert:

DESK Kerstborrel 2017

Na het grote succes van vorig jaar wordt er ook dit jaar weer de DESK-kerstborrel georganiseerd.

Wij, als Toernooien & Evenementen commissie, willen jullie via deze weg graag uitnodigen om bij deze gezellige gelegenheid aanwezig te zijn. De borrel vindt plaats in de DESK-kantine op donderdag 21 december.

Vanaf 20.00u staat de borrel voor jullie klaar en worden weer de beste kersthits gedraaid. Daarnaast zal het nodige aan hapjes worden geserveerd. Samen met alle andere aanwezige DESK-leden zullen wij proosten op de feestdagen.

PS vergeet niet je meest foute kersttrui aan te trekken! Voor de meest foute trui hebben we een leuke prijs!

Hopelijk tot dan!

Ton Brouwers
Nick Damen
Marianne Koot
Ricardo Kruijf
Kevin van Wanrooij

Tags: , ,