Let op: za. lijsten voor worstenbroodactie inleveren!

30-11-2017 om 18:46 Algemeen Bestuur, DESK Nieuws

Worstenbroodjesactie-Inleveren

Lijsten inleveren tussen 9-14

Voor alle trainers en leiders: as zaterdag 2 december moeten de teamlijsten voor de worstenbroodactie worden ingeleverd. Dat kan tussen 9.00 en 14.00 uur in het clubhuis. Daar zit de organisatie klaar om de lijsten te ontvangen. Op de lijst moet de naam van koper staan en het aantal zakjes en totaalbedrag voor de verkoop.

BELANGRIJK!!!! De verkochte zakjes dienen bij inschrijving direct en contant te worden afgerekend!!

De betreffende verkoper zal er zelf zorg voor moeten dragen dat hij/zij aan het einde van de actie het inschrijfformulier plus al het verdiende geld inlevert bij zijn of haar leider. Alle leiders houden de inschrijfformulieren bij zich en de bijbehorende teamtotaallijst wordt samen met het geld ingeleverd.

Op maandag 11, dinsdag 12, woensdag 13 en donderdag 14 december 2017 tussen 18:00 uur en 20:00 uur kunnen de bestelde worstenbroodjes door de leiders bij DESK in de kantine worden afgehaald. Welke teams op welke dag wordt nog gecommuniceerd met de leiders.

Wij rekenen op ieders medewerking!

Tags: , ,