DESK blikt terug op de Kerstbingo

25-12-2017 om 22:30 DESK Nieuws

2017-12-23-kerstbingo

Afgelopen zaterdagavond was het weer de jaarlijkse DESK Kerstbingo. Gastheer Wilfried Domenie sprak het fanatieke bingopubliek toe. Hij sprak zijn condoleances uit naar de familie Bergmans na het onverwachts overlijden van René Bergmans. Onze gedachten gaan naar Ingrid, Ruby en Stijn.

Naast Wilfried Domenie was er ook ons aller Albert Damen die de bingo aftrapte met de bonus ronde. Na twee ronden nam Wilfried het stokje over van Albert, die vanwege zijn gezondheid niet de gehele avond de nummers kon blijven roepen. Albert, bedankt en sterkte met de gezondheid.

Een volle prijzentafel, gedoneerd door vele sponsoren, raakte later op de avond leger en leger. Het aanwezige publiek kreeg een avondje vol bingospanning, stempelen, stiften en een uitstekend verzorgde catering gepresenteerd. Op naar de volgende editie van de DESK Kerstbingo 2018.

Iedereen bedankt!

Bekijk hier de foto’s op de Facebook-pagina van DESK.

Tags: , ,