Ron en Kemal (JO12-2) heel veel beterschap!

23-01-2018 om 22:57 DESK Nieuws, JO12-2

2018-01-23-ron-kemal-jo12-2

Ron van Dijk en Kemal Kral beterschap!

De spelers, ouders en de staf werden afgelopen zondag opgeschrikt door het nieuws dat ouder en trouwe supporter van JO12-2 Kemal Kral in het ziekenhuis was opgenomen. Kemal werd afgelopen zondag getroffen door een hartaanval en is daarvan herstellende.

Eerder deze maand kende trainer Ron van Dijk een flinke tegenslag te verwerken. Ron kon niet meer op of neer en bleek hevige rugklachten te hebben. Ook Ron is daarvan nog herstellende.

Namens de staf, de ouders en alle spelers Luca, Sem, Noah, Merijn, Christan, Jesse, Eren, Gijs, Cas, Damien, Daan, Stijn, Stan wensen wij beide toppers heel veel sterkte, beterschap en een goed herstel!

Support your locals!

Tags: , , ,