DESK verliest meer dan alleen 3 punten in Biezenmortel…

29-01-2018 om 22:05 DESK Nieuws, Jeugdvoetbal, JO9-1, Welpen

2018-01-29-kas-burgmans

Wel en wee voor JO9-1

Waar het vlaggenschip van DESK afgelopen zondag op het hoofdveld haar Waterloo in Biezenmortel vond, daar ging het op een bijveld ook fout. Lokale jeugd en jeugd uit de Kets waren samen lekker aan het voetballen en dat liep niet zo fijn af voor Kas Burgmans, keeper van de JO9-1. Bij een val brak hij helaas zijn pols. Vier weken gips vindt hij niet zo erg, vier weken niet keepen wél.

Aan trainer Bink en leider Frans van Delft (tijdens ALV gehuldigd met 40 jaar lid) de uitdaging om een fit team aan de start van de nieuwe competitie te krijgen. De ziekenboeg bij de JO9-1 is sowieso al goed gevuld.

Sterkte, Kas!

Tags: , , , , ,