John neemt afscheid van ‘zijn’ Feestcommissie

04-03-2018 om 13:06 DESK Nieuws, Feestcommissie, Speciale aandacht, vrijwilligers

2018-03-02-john-grootswagers

John, bedankt!

Vrijdagavond kwam de Feestcommissie nog één keer samen met hun John Grootswagers. De oprichter van de commissie is na zo’n 30 jaar gestopt. Om John te bedanken voor zijn inzet werd er met het hele team gegeten bij de Griek, waar officieel afscheid van hem werd genomen.

In de Griek in de Kets kreeg John z’n verdiende afscheid. Er werd lekker gegeten, teruggeblikt op de afgelopen jaren en nog één keer stilgestaan bij de verdienste die dit clubmens heeft verricht. Vanaf nu moet de Feestcommissie helaas verder zonder John.

John: bedankt voor alles wat je voor de Feestcommissie hebt betekend!!

De Feestcommissie

john grootswagers 1

 

Tags: , , , , ,