15 juni: Teamindeling / ouderbijeenkomst seizoen 2018-2019

10-06-2018 om 09:57 DESK Nieuws, Jeugdvoetbal, Junioren, Pupillen, Speciale aandacht, Welpen

Deze ouderavond is uitsluitend bedoeld voor de ouders van de spelers / speelsters van de jeugdteams

Onder leiding van de technische commissie jeugd zijn er vele vrijwilligers de afgelopen maanden bezig geweest om te komen tot de teamindelingen voor seizoen 2018 – 2019. Dit proces start eigenlijk in september van het afgelopen jaar en zal de komende weken eindigen. Waar voorheen op 1 juni de indelingen bekend werden gemaakt, is er dit jaar gekozen voor een andere opzet. Het bekendmaken van de teamindelingen zal gecombineerd worden met de ouderavonden voor alle jeugdteams. Dit houdt in dat de nieuwe teams in eerste instantie niet via de website bekend worden gemaakt. Dit zal in een later stadium gebeuren, de planning hiervan is begin juli. Dus wanneer u niet wilt wachten tot juli, dan verwelkomen wij u graag op deze oudersessies.

Tijdens deze bijeenkomst zal het team van Hoofd Jeugd Opleidingen aan de ouders voorgesteld worden en zal dit team relevante informatie met betrekking tot het komende seizoen communiceren. Tevens is er de gelegenheid om met de trainers, leiders en andere spelers/sters en ouders van het nieuwe team kennis te maken. Wij stellen het op prijs als er van elk kind één ouder aanwezig is

Hierbij worden dus alle ouders uitgenodigd voor het bijwonen van deze informatiebijeenkomst, welke gehouden zal worden op 15 juni a.s.. De bijeenkomst zal plaatsvinden in de kantine van Desk.

– van 18:30 – 20:00: bijeenkomst voor de ouders van de spelers dit dit jaar gespeeld hebben in de Kanjers / O8 / O9 / O10 / O11 en O12
– van 20:00 – 21:30: bijeenkomst voor de ouders van de spelers dit dit jaar gespeeld hebben in de O13 / O14 / O15 / O17 en O19

Het vriendelijke verzoek om deze informatie te delen met alle ouders van de oude teams, zodat zoveel mogelijk mensen bereikt worden.

TC Jeugd Team Hoofd Jeugd Opleidingen DESK