Gratis voetbalclinic voor meisjes bij DESK

10-06-2018 om 10:55 DESK Nieuws, Jeugdvoetbal, Meiden, Speciale aandacht

30 juni: voetbalclinic bij  DESK

vv DESK organiseert een GRATIS voetbalclinic voor meisjes die nog geen zijn lid van de vereniging. Deelname is geheel gratis en is dus ook voor vriendinnetjes die nog geen lid zijn. Een unieke kans om door middel van voetbal leerzaam en sportief met elkaar te leren spelen.

Wanneer? Zaterdag 30 juni 2018 van 11:00u tot 12:30 uur.
Voor wie? Meisjes in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar die nog geen lid zijn van DESK.
Waar? vv DESK – Eikendijk 19 te Kaatsheuvel

Ben jij ook tussen de 6 en 14 jaar oud en wil je leren voetballen als Ronaldo of Messi? Geef je dan op en kom samen met jouw vriendinnen naar deze sportieve en leerzame voetbalclinic. Voor de eerste dertig ingeschreven meisjes hebben we een speciale verrassing (OP=OP). Dus schrijf je snel in! Neem al jouw vriendinnen mee en meld je aan via: www.vvdesk.nl/meisjesvoetbal.

DESK heeft in elke leeftijdscategorie een meisjes-team!!

Desk_Flyer A5_Voetbalclinic_meisjesvoetbal_29052018 (1)