Eerste seniorentoernooi groot succes!

12-06-2018 om 21:40 DESK Nieuws, Speciale aandacht, Toernooi commissie

Afgelopen zaterdag 9 juni vond bij DESK het eerste seniorentoernooi voor heren en vrouwen plaats. Een hoop DESK-leden deden mee aan het toernooi, maar de animo was ook daarbuiten groot. Zo kwamen teams van onder meer NEO, Blauw-Wit en Berkdijk naar d’n Eikendijk.

De organisatie, deelnemers en belangstellenden boften: de zon scheen de hele dag. Dat zorgde voor een hoop voetbal- maar zeker ook drinkplezier. Uiteindelijk ging het natuurlijk ook om de titel: de beste van de dag worden.

Bij de vrouwen ging de finale tussen de Overlopers en De Dorstige Hertjes. Overlopers trok aan het langst eind en sleepte de titel binnen. Bij de mannen speelden FC BDL (wat staat voor Big Dick Luc) en Knalbufilo om de titel. FC BDL kroonde zich tot de kampioen. De organisatie riep ook een sportiviteitsprijs in het leven. Die ging op het eerste seniorentoernooi naar Meulenbosch.

Na afloop brak DJ Danny het dak eraf op d’n Eikendijk! Al met al: een super eerste toernooi.

Bekijk de foto’s op onze Facebookpagina.

Tags: ,