Bijná zomerstop! DESK daarom een tijdje helemaal dicht

14-06-2018 om 23:40 DESK Nieuws, Speciale aandacht

Zoals elk jaar sluit vv DESK de deuren van haar fantastische sportpark Eikendijk. Er staan nog wat toernooien en clinics op het programma, eind juni is het voetbalplezier van het seizoen 2017-2018 echt voorbij. Dat betekent dat ook de poorten even pauzeren en ons terrein dus helemaal is afgesloten. Het is dus niet mogelijk om ons sportpark te betreden.

Goed, wannéér dan precies? Van 2 juli t/m 13 augustus. Mocht je lekker een potje willen ballen of al vroeg willen trainen (ook belangrijk met die vakantiekilootjes), dan kan men uitwijken naar de Drunense Duinen voor trainingen of andere teambuildingsactiviteiten. Vanaf 14 augustus opent Sesam DESK de deuren weer en is iedereen van harte welkom.

Fijne vakantie!