Allerlaatste kans om je persoonsgegevens door te geven!

20-06-2018 om 19:37 Algemeen Bestuur, DESK Nieuws, Speciale aandacht

Geef je gegevens gauw door

De meeste DESK-leden hebben inmiddels hun persoonsgegevens doorgegeven. Achter de schermen zijn we momenteel druk bezig met het actualiseren van het ledenbestand en het inrichten van de nieuwe DESK-website, die deze zomer live gaat. Omdat we nog niet over de gegevens van alle leden beschikken, doen we een laatste oproep:

Stuur vóór 30 juni 2018 je gegevens – noodzakelijk is e-mail – door naar [email protected] als je het formulier ‘gegevensbeheer’ nog niet hebt ingeleverd. Is dat niet gebeurd? Dan kun je helaas niet inloggen op de nieuwe website en applicatie van vv DESK en mis je dus een hoop informatie. Zoals we al eerder meldden: ontvangen we van jou niks, kunnen we je niet bereiken.

Het bestuur

Formulier niet ontvangen? Zie de bijlage om te printen: 

Download hier het formulier