Big Caz vocaal op Jurre Janssen Toernooi

24-06-2018 om 12:04 DESK Nieuws, Jeugdvoetbal, Jurre Janssen Toernooi, Speciale aandacht

Tijdens het Jurre Janssen toernooi bij DESK wordt de herinnering aan Jurre levend gehouden. Tijdens de uitstekend verzorgde lunch voor alle teams treedt Big Caz op. Casimir is de vader van speler Damaris Paulides uit het team van Jurre Janssen. De lunch wordt genuttigd en onder het genot van een muzikaal optreden van Big Caz worden de heupjes losgegooid door de aanhang van de teams. Big Caz met zijn rock and roll optreden zorgt dat de aanwezigen los gaan op zijn vocale ondersteuning van de lunch en jaagt de jeugd de tent uit als zij hun lunch genuttigd hebben.

Caz gooit bijna zijn eigen heup los als hij met zijn wereldkampioen air guitar act op de bierbanken bijna onderuit gaat. Het publiek gaat uit zijn plaat en vraagt tot drie keer toe om een toegift. Onder luid applaus zet Big Caz zijn laatste nummer in en worden de finale wedstrijden omgeroepen. Casimir Paulides bedankt voor de vocale ondersteuning tijdens het Jurre Janssen toernooi.