Nieuws

Portefeuilleverdeling bestuur

16 februari 2020
www.vvdesk.nl
Veel nieuwe gezichten!

In de bestuursvergadering van 10-02-2020 is de volgende portefeuilleverdeling van het bestuur bepaald:
 
Functie bestuur Verantwoordelijke Portefeuille Mail
Voorzitter Vacant Voorzitter  voorzitter@vvdesk.nl
Secretaris Thijs Dingemans Secretariaat secretaris@vvdesk.nl
Penningmeester    Dennis van den Beukel  Financiën penningmeester@vvdesk.nl
Lid Jaap van den Corput Accommodatie accommodatie@vvdesk.nl
Lid Vacant Technische Zaken technischezaken@vvdesk.nl
Lid Petra Delsasso Jeugdvoetbal jeugdvoetbal@vvdesk.nl
Lid Wilfried Domenie Seniorenvoetbal seniorenvoetbal@vvdesk.nl
Lid Ed van Ham Vrouwenvoetbal vrouwenvoetbal@vvdesk.nl
Lid Ton Brouwers Horeca horeca@vvdesk.nl
Lid Timo Bergmans Communicatie communicatie@vvdesk.nl
Lid Gerardo de Jong Sponsoring sponsoring@vvdesk.nl
Lid Jacques van Heijst Projecten voorzitter@vvdesk.nl
Lid Max Mertens Projecten maxmertens@vvdesk.nl
Lid Vacant Vrijwilligersbelangen  vrijwilligersbelangen@vvdesk.nl






















Interesse in een bestuursfunctie? Mail secretaris Thijs Dingemans: secretaris@vvdesk.nl

 
www.vvdesk.nl
Voetbalschool Rivierenland start in juli met zomertrainingen bij vv DESK. Hoofd Jeugdopleiding van vv DESK Nigel Branderhorst zal samen… Meer >
 
www.vvdesk.nl
Sterkte aan familie en nabestaanden! Meer >
 
www.vvdesk.nl
Check hier de spelregels.  Meer >
 
www.vvdesk.nl
Velden niet betreden A.U.B. Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-01-2020 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven