0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Vrouwen/meisjes - DESK JO12-3M

Teamleden

Spelers
Flo Cleijn        
Merel van Gerwen        
Flo Hakkert        
Floortje de Jong        
Maartje de Jong        
Lynn Klijs        
Bente van Loon        
Kenza Netten        
Suus van der Pennen        
Pleun Pepping        
Lisa Sins        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 RKDVC JO12-3 121578 3-4
C 25-05-2019 10:15 DESK JO12-3M ODC JO12-2 144303 1-14
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Jong Brabant JO12-3 120365 11-3
C 25-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 Wilhelmina JO12-2 120656 1-12
C 25-05-2019 10:00 Emplina JO12-5 SC Elshout JO12-1 120421 4-3
C 25-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Den Dungen JO12-1 120813 3-3
C 18-05-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 Haarsteeg JO12-2 121198 1-7
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 DESK JO12-3M 121247 4-1
C 18-05-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-5 119808 2-5
C 18-05-2019 10:00 ODC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 144302 6-2
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Emplina JO12-5 121599 8-3
C 18-05-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 FC Engelen JO12-2 120109 2-5
C 15-05-2019 18:30 Den Dungen JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 119714 2-8
C 13-05-2019 18:30 OJC ROSMALEN JO12-5 Emplina JO12-5 120569 6-2
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 120110 10-3
C 11-05-2019 09:00 DESK JO12-3M Wilhelmina JO12-2 120272 2-5
C 11-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Den Dungen JO12-1 121113 9-1
C 11-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 SC Elshout JO12-1 120538 6-2
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 ODC JO12-2 144301 0-1
C 11-05-2019 10:00 Emplina JO12-5 Jong Brabant JO12-3 119766 5-1
C 08-05-2019 19:00 Wilhelmina JO12-2 FC Engelen JO12-2 120665 7-4
C 08-05-2019 18:30 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-2 120249 2-0
C 08-05-2019 19:00 ODC JO12-2 RKDVC JO12-3 144300 4-3
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Emplina JO12-5 121537 5-3
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO12-3 SC Elshout JO12-1 121543 6-6
C 13-04-2019 10:00 ODC JO12-2 Wilhelmina JO12-2 144299 7-2
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 120012 12-2
C 13-04-2019 11:30 DESK JO12-3M Den Dungen JO12-1 120164 4-10
C 13-04-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 120139 10-2
C 10-04-2019 18:30 Emplina JO12-5 Den Dungen JO12-1 120357 0-4
C 06-04-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 DESK JO12-3M 120045 6-2
C 06-04-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 119856 5-3
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 RKDVC JO12-3 120636 1-8
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO12-5 Haarsteeg JO12-2 120401 4-4
C 06-04-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 FC Engelen JO12-2 121021 1-4
C 06-04-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 ODC JO12-2 144298 4-8
C 30-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-2 120897 1-6
C 30-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 DESK JO12-3M 121313 5-3
C 30-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 121558 7-1
C 23-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Emplina JO12-5 121426 11-0
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 120596 8-1
C 23-03-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 SC Elshout JO12-1 120336 3-5
C 23-03-2019 11:15 DESK JO12-3M FC Engelen JO12-2 119834 0-7
C 23-03-2019 10:00 ODC JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 144297 10-1
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina JO12-2 121092 2-5
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 Zwaluw VFC JO12-3 120246 1-3
C 16-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 Wilhelmina JO12-2 121135 2-6
C 16-03-2019 09:00 DESK JO12-3M Haarsteeg JO12-2 121726 2-4
C 16-03-2019 10:00 FC Engelen JO12-2 RKDVC JO12-3 119823 2-4
C 09-03-2019 10:00 ODC JO12-2 Jong Brabant JO12-3 144295 3-0
C 09-03-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 121641 10-2
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 SC Elshout JO12-1 120595 3-3
C 09-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 DESK JO12-3M 121432 5-3
C 23-02-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 ODC JO12-2 144296 1-2
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 121410 3-6
C 16-02-2019 10:00 Emplina JO12-5 ODC JO12-2 144294 1-7
C 16-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 DESK JO12-3M 120496 5-3
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 120746 3-5
C 16-02-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Den Dungen JO12-1 121337 4-2
C 16-02-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 SC Elshout JO12-1 120837 1-7
C 09-02-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 Jong Brabant JO12-3 119704 3-1
C 09-02-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Haarsteeg JO12-2 120989 6-2
C 09-02-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Wilhelmina JO12-2 120367 7-1
C 09-02-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 120201 2-1
C 09-02-2019 10:15 DESK JO12-3M Emplina JO12-5 120598 3-10
C 09-02-2019 10:00 ODC JO12-2 FC Engelen JO12-2 144293 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 DESK JO12-3M 102913 5-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Willem II JO12-1 DESK JO12-3M 93544 16-3
C 15-12-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO12-1 Uno Animo JO12-2 93960 3-4
C 15-12-2018 08:30 SVSSS JO12-1 Jong Brabant JO12-4 48012 7-0
C 08-12-2018 09:00 Hilvaria JO12-2 SV Reeshof JO12-4 48701 6-6
C 08-12-2018 11:30 DESK JO12-3M SC 't Zand JO12-3 93551 5-2
C 08-12-2018 09:45 VOAB JO12-3 Riel JO12-2 48215 4-2
C 08-12-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Willem II JO12-1 47646 0-11
C 08-12-2018 10:15 Were Di JO12-3 SVSSS JO12-1 48586 0-0
C 01-12-2018 08:30 SVSSS JO12-1 Hilvaria JO12-2 48707 5-2
C 01-12-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 Were Di JO12-3 48660 7-2
C 01-12-2018 08:45 SV Reeshof JO12-4 DESK JO12-3M 93550 3-3
C 01-12-2018 09:30 Willem II JO12-1 ST HMVV/Hulsel JO12-1 93959 13-2
C 01-12-2018 10:45 Riel JO12-2 Jong Brabant JO12-4 47674 6-2
C 01-12-2018 11:15 SC 't Zand JO12-3 VOAB JO12-3 47772 6-2
C 24-11-2018 09:00 Hilvaria JO12-2 Willem II JO12-1 48302 2-9
C 24-11-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 SC 't Zand JO12-3 46968 1-1
C 24-11-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 SV Reeshof JO12-4 48263 2-0
C 24-11-2018 10:15 VOAB JO12-3 DESK JO12-3M 93549 2-7
C 24-11-2018 12:00 Were Di JO12-3 Riel JO12-2 48370 2-5
C 24-11-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO12-1 SVSSS JO12-1 93958 4-3
C 17-11-2018 10:45 Riel JO12-2 Uno Animo JO12-2 47830 4-5
C 17-11-2018 09:30 Willem II JO12-1 SC 't Zand JO12-3 48531 13-1
C 17-11-2018 10:30 SV Reeshof JO12-4 VOAB JO12-3 48886 8-5
C 17-11-2018 09:00 DESK JO12-3M ST HMVV/Hulsel JO12-1 93957 10-5
C 17-11-2018 09:00 Hilvaria JO12-2 Were Di JO12-3 48094 5-1
C 10-11-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 Willem II JO12-1 48709 3-15
C 10-11-2018 09:45 VOAB JO12-3 Hilvaria JO12-2 47683 2-1
C 10-11-2018 10:05 Jong Brabant JO12-4 DESK JO12-3M 93548 3-15
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand JO12-3 SVSSS JO12-1 48634 0-2
C 10-11-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO12-1 Riel JO12-2 93956 9-1
C 10-11-2018 11:45 Were Di JO12-3 SV Reeshof JO12-4 47431 1-3
C 03-11-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Uno Animo JO12-2 46991 1-4
C 03-11-2018 10:15 VOAB JO12-3 SVSSS JO12-1 48164 3-0
C 03-11-2018 10:30 SV Reeshof JO12-4 Willem II JO12-1 48859 4-9
C 03-11-2018 12:00 Were Di JO12-3 ST HMVV/Hulsel JO12-1 93955 1-9
C 03-11-2018 09:00 DESK JO12-3M Riel JO12-2 93547 7-5
C 03-11-2018 09:00 Hilvaria JO12-2 SC 't Zand JO12-3 47842 4-2
C 27-10-2018 11:15 SC 't Zand JO12-3 Were Di JO12-3 48322 4-0
C 27-10-2018 10:00 Willem II JO12-1 VOAB JO12-3 47453 10-0
C 27-10-2018 10:45 Riel JO12-2 SV Reeshof JO12-4 47483 7-3
C 27-10-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 Hilvaria JO12-2 48574 2-7
C 27-10-2018 08:30 SVSSS JO12-1 DESK JO12-3M 93546 2-3
C 27-10-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO12-1 Jong Brabant JO12-4 93954 15-0
C 13-10-2018 11:45 Were Di JO12-3 Willem II JO12-1 47212 0-7
C 13-10-2018 10:15 VOAB JO12-3 ST HMVV/Hulsel JO12-1 93953 6-7
C 13-10-2018 10:45 Riel JO12-2 SVSSS JO12-1 48896 6-10
C 13-10-2018 09:00 DESK JO12-3M Uno Animo JO12-2 93545 10-3
C 13-10-2018 09:00 Hilvaria JO12-2 Jong Brabant JO12-4 48110 20-0
C 13-10-2018 08:45 SV Reeshof JO12-4 SC 't Zand JO12-3 47185 10-4
C 06-10-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO12-1 Hilvaria JO12-2 93952 3-8
C 06-10-2018 11:15 SC 't Zand JO12-3 Riel JO12-2 48830 2-4
C 06-10-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Were Di JO12-3 47952 1-1
C 06-10-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 VOAB JO12-3 47039 11-0
C 06-10-2018 08:30 SVSSS JO12-1 SV Reeshof JO12-4 48062 3-2
C 29-09-2018 11:15 SC 't Zand JO12-3 Jong Brabant JO12-4 47891 6-7
C 29-09-2018 10:15 VOAB JO12-3 Were Di JO12-3 48168 4-0
C 29-09-2018 10:00 Riel JO12-2 Willem II JO12-1 47085 1-11
C 29-09-2018 09:00 DESK JO12-3M Hilvaria JO12-2 93543 4-1
C 29-09-2018 09:45 SV Reeshof JO12-4 ST HMVV/Hulsel JO12-1 93951 10-3
C 29-09-2018 08:30 SVSSS JO12-1 Uno Animo JO12-2 47207 9-0
C 22-09-2018 10:00 ST HMVV/Hulsel JO12-1 SC 't Zand JO12-3 93950 11-4
C 22-09-2018 10:00 Willem II JO12-1 SVSSS JO12-1 48230 7-3
C 22-09-2018 09:50 Were Di JO12-3 DESK JO12-3M 93542 2-9
C 22-09-2018 09:00 Hilvaria JO12-2 Riel JO12-2 48635 6-1
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 SV Reeshof JO12-4 48054 5-6
C 22-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 VOAB JO12-3 48668 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 Gilze MO13-2 18477 1-16
B 15-09-2018 10:15 DIA MO13-2 DESK MO13-2 18462 0-8
B 08-09-2018 10:00 Gilze MO13-2 DESK MO13-2 18427 1-5
B 08-09-2018 11:30 Neerlandia'31 MO13-1 DIA MO13-2 18393 1-16
B 01-09-2018 09:00 DESK MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 18363 23-1
B 01-09-2018 10:15 DIA MO13-2 Gilze MO13-2 18348 3-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-10-2018 11:30 DIA MO13-1 Schelluinen MO13-1 92912 0-0
C 06-10-2018 08:45 NEO'25 MO13-1 NOAD'32 MO13-1 77226 0-0
C 06-10-2018 10:15 Wilhelmina MO13-2 DESK MO13-2 68572 0-0
C 06-10-2018 11:30 Hedel MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 68693 0-0
C 06-10-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 GRC-14 MO13-1 78382 0-0
C 06-10-2018 11:45 Maliskamp MO13-1 Uno Animo MO13-2 68676 0-0
C 29-09-2018 09:00 DESK MO13-2 Schelluinen MO13-1 92878 0-0
C 29-09-2018 11:00 Uno Animo MO13-2 DIA MO13-1 92911 0-0
C 29-09-2018 11:45 Maliskamp MO13-1 Hedel MO13-1 68636 0-0
C 29-09-2018 11:00 Uno Animo MO13-2 SCG'18 MO13-1 68753 0-0
C 29-09-2018 09:00 NEO'25 MO13-1 Jan van Arckel MO13-1 78381 0-0
C 29-09-2018 11:30 DESK MO13-2 OJC ROSMALEN MO13-3 68698 0-0
C 29-09-2018 08:30 NOAD'32 MO13-1 Wilhelmina MO13-2 68820 0-0
C 25-09-2018 18:45 SJO/BZC'14 MO13-1 GRC-14 MO13-1 68713 0-0
C 22-09-2018 10:15 Wilhelmina MO13-2 Maliskamp MO13-1 68831 0-0
C 22-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN MO13-3 NOAD'32 MO13-1 68809 0-0
C 22-09-2018 11:15 DIA MO13-1 NEO'25 MO13-1 92910 0-0
C 22-09-2018 09:00 Schelluinen MO13-1 NOAD'32 MO13-1 92877 0-0
C 22-09-2018 11:30 Hedel MO13-1 Uno Animo MO13-2 68575 0-0
C 22-09-2018 11:30 SCG'18 MO13-1 NEO'25 MO13-1 77225 0-0
C 22-09-2018 11:30 Jan van Arckel MO13-1 SJO/BZC'14 MO13-1 78380 0-0
C 22-09-2018 09:30 GRC-14 MO13-1 DESK MO13-2 68840 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO12-2 11 11 0 0 33 67 16 51 0
2 RKDVC JO12-3 11 9 1 1 28 65 24 41 0
3 Wilhelmina JO12-2 11 8 1 2 25 58 36 22 0
4 Zwaluw VFC JO12-3 11 8 0 3 24 63 30 33 0
5 FC Engelen JO12-2 11 6 1 4 19 50 35 15 0
6 SC Elshout JO12-1 11 5 2 4 17 39 33 6 0
7 Haarsteeg JO12-2 11 4 1 6 13 46 37 9 0
8 Den Dungen JO12-1 11 4 1 6 13 43 51 -8 0
9 Emplina JO12-5 11 3 1 7 10 33 59 -26 0
10 OJC ROSMALEN JO12-5 11 3 0 8 9 28 74 -46 0
11 Jong Brabant JO12-3 11 1 0 10 3 19 65 -46 0
12 DESK JO12-3M 11 0 0 11 0 24 75 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO12-1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
2 DESK JO12-3M 1 0 0 1 0 4 5 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II JO12-1 11 11 0 0 33 121 19 102 0
2 DESK JO12-3M 11 9 1 1 28 76 44 32 0
3 Hilvaria JO12-2 11 6 1 4 19 62 35 27 0
4 SVSSS JO12-1 10 6 0 4 18 44 27 17 0
5 ST HMVV/Hulsel JO12-1 11 6 0 5 18 71 60 11 0
6 SV Reeshof JO12-4 11 5 2 4 17 55 48 7 0
7 Uno Animo JO12-2 11 5 1 5 16 45 58 -13 0
8 VOAB JO12-3 11 5 0 6 15 33 53 -20 0
9 Riel JO12-2 11 4 0 7 12 42 61 -19 0
10 SC 't Zand JO12-3 11 2 1 8 7 32 59 -27 0
11 Jong Brabant JO12-4 11 2 1 8 7 17 90 -73 0
12 Were Di JO12-3 10 0 1 9 1 10 54 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK MO13-2 3 3 0 0 9 36 2 34 0
2 Gilze MO13-2 3 2 0 1 6 25 9 16 0
3 DIA MO13-2 3 1 0 2 3 19 17 2 0
4 Neerlandia'31 MO13-1 3 0 0 3 0 3 55 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO/BZC'14 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GRC-14 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hedel MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jan van Arckel MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maliskamp MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEO'25 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NOAD'32 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schelluinen MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uno Animo MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO12-3M - Den Dungen JO12-1 (4-10)
Foto's: Dieter Cleijn
13-04-2019
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1934798836646355
15-12-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1922584731201099
08-12-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1865392290253677
27-10-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1827511317375108
29-09-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven