251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

Vrouwen/meisjes - DESK MO13-3

Teamleden

Spelers
Yara Berger        
Nova Kuysten        
Nerena van der Linden        
Meddo den Nieuwenboer        
Romy Pruijssers        
Stella Ren        
Mila Tiggelman        
Lauren Verbaas        
Jiry Verveer        
Silke Vorstenbosch        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:30 Waspik MO13-1 DIA MO13-2
C 04-05-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 DESK MO13-3
C 04-05-2019 10:00 Bavel MO13-1 VOAB MO13-1
C 04-05-2019 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 OVV'67 MO13-1
C 04-05-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 NEO'25 MO13-1
C 04-05-2019 11:15 SC 't Zand MO13-2 Gilze MO13-1
C 08-05-2019 19:00 Bavel MO13-1 SC 't Zand MO13-2
C 11-05-2019 11:30 DESK MO13-3 SC 't Zand MO13-2
C 11-05-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 WDS'19 MO13-2
C 11-05-2019 10:15 VOAB MO13-1 Waspik MO13-1
C 11-05-2019 10:15 DIA MO13-2 Uno Animo MO13-2
C 11-05-2019 10:00 Gilze MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1
C 11-05-2019 09:15 NEO'25 MO13-1 Bavel MO13-1
C 16-05-2019 19:00 WDS'19 MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1
C 18-05-2019 11:00 Waspik MO13-1 NEO'25 MO13-1
C 18-05-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 OVV'67 MO13-1
C 18-05-2019 10:30 Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3
C 18-05-2019 10:15 VOAB MO13-1 Gilze MO13-1
C 18-05-2019 10:00 Bavel MO13-1 DIA MO13-2
C 18-05-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 WDS'19 MO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 DESK MO13-3 H.J.M. (Herman) van den Boom 143884 13 - 0
C 10-04-2019 18:30 DESK MO13-3 Waspik MO13-1 M. (Mark) Tiggelman 143881 0 - 2
C 06-04-2019 11:00 DESK MO13-3 NEO'25 MO13-1 Afgeschermd 143883 1 - 1
C 30-03-2019 11:15 DESK MO13-3 Uno Animo MO13-2 Afgeschermd 143888 0 - 6
C 23-03-2019 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 B.A.J. (Bjorn) Wagemakers 143882 8 - 1
C 09-03-2019 10:15 VOAB MO13-1 DESK MO13-3 Afgeschermd 143880 8 - 2
C 16-02-2019 10:15 DESK MO13-3 Bavel MO13-1 Afgeschermd 143879 3 - 2
C 09-02-2019 10:00 Gilze MO13-1 DESK MO13-3 A.L.J. (Alex) den Ridder 143878 14 - 0
V 02-02-2019 afgelast DESK MO13-3 VOAB MO13-2
V 26-01-2019 afgelast Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3
C 08-12-2018 10:15 DESK MO13-3 OVV\'67 MO13-1 C.P.M. (Corne) vanStrien 68507 0 - 12
C 01-12-2018 10:30 Waspik MO13-1 DESK MO13-3 Afgeschermd 68522 4 - 0
C 24-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Unitas'30 MO13-3 M. (Marcel) van derLinden 68710 3 - 11
C 17-11-2018 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 Afgeschermd 68662 10 - 0
C 10-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Haarsteeg MO13-1 Afgeschermd 101293 2 - 4
C 03-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Gilze MO13-2 Afgeschermd 68517 1 - 6
C 27-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 DESK MO13-3 R.J.J. (Ruud) vanSchijndel 68501 3 - 2
C 13-10-2018 09:00 DESK MO13-3 WDS'19 MO13-1 S. (Sam) Haarbosch 68833 0 - 4
C 06-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3 R.A.H.A.G. (Robbert) vanOg 68716 4 - 2
C 29-09-2018 10:15 DESK MO13-3 SC 't Zand MO13-2 Afgeschermd 68842 3 - 9
C 22-09-2018 10:15 Bavel MO13-1 DESK MO13-3 A.H.M. (Ad) vanGorkum 68558 9 - 0
B 08-09-2018 10:00 DESK MO13-3 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Afgeschermd 18436 0 - 17
B 01-09-2018 10:15 VOAB MO13-2 DESK MO13-3 Afgeschermd 18382 5 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-04-2019 18:30 Uno Animo MO13-2 Bavel MO13-1 142116 5-3
C 13-04-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 DESK MO13-3 143884 13-0
C 13-04-2019 10:15 NEO'25 MO13-1 WDS'19 MO13-2 141998 5-1
C 13-04-2019 10:00 Gilze MO13-1 Waspik MO13-1 142138 3-1
C 13-04-2019 10:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 142345 3-2
C 13-04-2019 10:15 DIA MO13-2 SC 't Zand MO13-2 142361 4-1
C 13-04-2019 10:15 VOAB MO13-1 Uno Animo MO13-2 142316 5-0
C 10-04-2019 18:30 DESK MO13-3 Waspik MO13-1 143881 0-2
C 06-04-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 VOAB MO13-1 142296 1-5
C 06-04-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 Gilze MO13-1 142139 0-3
C 06-04-2019 11:00 Waspik MO13-1 Bavel MO13-1 142177 3-2
C 06-04-2019 11:00 DESK MO13-3 NEO'25 MO13-1 143883 1-1
C 06-04-2019 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 DIA MO13-2 142327 1-0
C 06-04-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 OVV'67 MO13-1 142084 0-2
C 30-03-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 DIA MO13-2 142369 0-4
C 30-03-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 VOAB MO13-1 141950 7-3
C 30-03-2019 11:15 DESK MO13-3 Uno Animo MO13-2 143888 0-6
C 23-03-2019 10:00 Gilze MO13-1 OVV'67 MO13-1 142163 1-3
C 23-03-2019 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 143882 8-1
C 23-03-2019 12:45 Bavel MO13-1 WDS'19 MO13-2 141938 2-3
C 23-03-2019 09:30 Waspik MO13-1 Uno Animo MO13-2 142096 0-5
C 23-03-2019 11:45 NEO'25 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 142331 5-0
C 23-03-2019 10:15 VOAB MO13-1 SC 't Zand MO13-2 142112 8-0
C 16-03-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 142335 2-0
C 16-03-2019 10:00 Gilze MO13-1 NEO'25 MO13-1 142076 4-1
C 09-03-2019 11:00 NEO'25 MO13-1 OVV'67 MO13-1 142164 0-7
C 09-03-2019 10:30 DIA MO13-2 Gilze MO13-1 141928 0-11
C 09-03-2019 10:15 VOAB MO13-1 DESK MO13-3 143880 8-2
C 09-03-2019 11:30 Waspik MO13-1 WDS'19 MO13-2 142087 9-0
C 09-03-2019 10:30 Neerlandia'31 MO13-1 Uno Animo MO13-2 142127 3-3
C 23-02-2019 10:00 DIA MO13-2 NEO'25 MO13-1 142162 3-0
C 23-02-2019 10:15 VOAB MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 142063 14-0
C 23-02-2019 11:00 Bavel MO13-1 OVV'67 MO13-1 142233 0-15
C 23-02-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 WDS'19 MO13-2 142194 3-1
C 16-02-2019 08:30 WDS'19 MO13-2 Gilze MO13-1 142321 1-13
C 16-02-2019 08:30 NEO'25 MO13-1 VOAB MO13-1 142223 0-2
C 16-02-2019 10:15 DESK MO13-3 Bavel MO13-1 143879 3-2
C 16-02-2019 10:30 Neerlandia'31 MO13-1 Waspik MO13-1 142204 2-4
C 16-02-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 DIA MO13-2 142147 2-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand MO13-2 Uno Animo MO13-2 142055 1-1
C 09-02-2019 11:00 Waspik MO13-1 SC 't Zand MO13-2 142042 0-1
C 09-02-2019 10:00 Gilze MO13-1 DESK MO13-3 143878 14-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-01-2019 09:00 VOAB MO13-2 WDS'19 MO13-1 68773 0-0
C 19-01-2019 11:00 OVV'67 MO13-1 Gilze MO13-2 68605 8-1
C 15-12-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 VOAB MO13-2 68732 3-2
C 15-12-2018 10:15 Haarsteeg MO13-1 OVV'67 MO13-1 101287 1-10
C 08-12-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 Gilze MO13-2 68817 0-10
C 08-12-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68699 5-1
C 08-12-2018 10:15 DESK MO13-3 OVV'67 MO13-1 68507 0-12
C 08-12-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 DIA MO13-2 101297 6-4
C 08-12-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Waspik MO13-1 68664 3-2
C 08-12-2018 10:15 Bavel MO13-1 VOAB MO13-2 68646 1-2
C 01-12-2018 10:00 Gilze MO13-2 Haarsteeg MO13-1 101296 5-2
C 01-12-2018 10:30 DIA MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68650 4-2
C 01-12-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68715 0-2
C 01-12-2018 10:30 Waspik MO13-1 DESK MO13-3 68522 4-0
C 01-12-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Bavel MO13-1 68680 12-0
C 24-11-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Gilze MO13-2 68655 0-4
C 24-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 DIA MO13-2 68670 1-8
C 24-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Unitas'30 MO13-3 68710 3-11
C 24-11-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Waspik MO13-1 68708 0-2
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 OVV'67 MO13-1 68843 0-9
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 VOAB MO13-2 101295 4-3
C 17-11-2018 08:30 Unitas'30 MO13-3 WDS'19 MO13-1 68667 1-3
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 SC 't Zand MO13-2 101294 3-3
C 17-11-2018 10:00 Gilze MO13-2 Bavel MO13-1 68821 7-0
C 17-11-2018 10:30 DIA MO13-2 DESK MO13-3 68662 10-0
C 17-11-2018 10:15 VOAB MO13-2 Waspik MO13-1 68766 2-4
C 17-11-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68800 14-0
C 10-11-2018 10:00 WDS'19 MO13-1 OVV'67 MO13-1 68493 2-5
C 10-11-2018 11:00 Bavel MO13-1 Unitas'30 MO13-3 68591 3-4
C 10-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101293 2-4
C 10-11-2018 10:30 Waspik MO13-1 Gilze MO13-2 68472 1-4
C 10-11-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 VOAB MO13-2 68649 1-3
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand MO13-2 DIA MO13-2 68565 1-3
C 03-11-2018 10:30 Unitas'30 MO13-3 OVV'67 MO13-1 68689 0-7
C 03-11-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 WDS'19 MO13-1 68581 0-2
C 03-11-2018 10:30 DIA MO13-2 VOAB MO13-2 68827 5-2
C 03-11-2018 10:00 Bavel MO13-1 Neerlandia'31 MO13-1 68822 5-0
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Waspik MO13-1 101292 1-8
C 03-11-2018 10:15 DESK MO13-3 Gilze MO13-2 68517 1-6
C 27-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Bavel MO13-1 68568 1-0
C 27-10-2018 10:30 OVV'67 MO13-1 DIA MO13-2 68746 6-2
C 27-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68695 7-1
C 27-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 DESK MO13-3 68501 3-2
C 27-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68638 5-2
C 27-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101291 0-9
C 20-10-2018 10:00 Unitas'30 MO13-3 Neerlandia'31 MO13-1 68552 13-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg MO13-1 Bavel MO13-1 101290 0-0
C 13-10-2018 09:00 DESK MO13-3 WDS'19 MO13-1 68833 0-4
C 13-10-2018 10:30 JEKA MO13-2 Bavel MO13-1 68859 0-0
C 13-10-2018 10:30 DIA MO13-2 Waspik MO13-1 68592 3-6
C 06-10-2018 09:30 Bavel MO13-1 SC 't Zand MO13-2 68720 1-4
C 06-10-2018 08:30 Gilze MO13-2 DIA MO13-2 68736 8-1
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 JEKA MO13-2 68579 0-0
C 06-10-2018 10:15 VOAB MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68837 5-6
C 06-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 DESK MO13-3 68716 4-2
C 06-10-2018 10:30 Waspik MO13-1 OVV'67 MO13-1 68577 4-3
C 06-10-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101289 2-2
C 29-09-2018 10:15 DESK MO13-3 SC 't Zand MO13-2 68842 3-9
C 29-09-2018 11:00 OVV'67 MO13-1 VOAB MO13-2 68574 17-1
C 29-09-2018 10:00 Gilze MO13-2 Neerlandia'31 MO13-1 68526 22-0
C 29-09-2018 10:30 DIA MO13-2 WDS'19 MO13-1 68610 0-1
C 29-09-2018 10:30 Waspik MO13-1 Bavel MO13-1 68651 12-0
C 29-09-2018 12:15 Unitas'30 MO13-3 JEKA MO13-2 68765 0-0
C 29-09-2018 12:15 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO13-1 101288 5-3
C 29-09-2018 11:30 Unitas'30 MO13-3 Haarsteeg MO11-1 100643 0-0
C 22-09-2018 10:00 Neerlandia'31 MO13-1 DIA MO13-2 68615 0-12
C 22-09-2018 08:30 JEKA MO13-2 OVV'67 MO13-1 68772 4-2
C 22-09-2018 10:15 Bavel MO13-1 DESK MO13-3 68558 9-0
C 22-09-2018 10:15 VOAB MO13-2 Gilze MO13-2 68614 1-13
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand MO13-2 Unitas'30 MO13-3 68599 0-4
C 22-09-2018 08:30 WDS'19 MO13-1 Waspik MO13-1 68786 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 VOAB MO13-2 18409 9-2
B 08-09-2018 10:00 DESK MO13-3 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 18436 0-17
B 01-09-2018 10:15 VOAB MO13-2 DESK MO13-3 18382 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 MO13-1 7 7 0 0 21 49 4 45 0
2 Gilze MO13-1 7 6 0 1 18 49 6 43 0
3 VOAB MO13-1 7 6 0 1 18 45 10 35 0
4 Uno Animo MO13-2 8 4 2 2 14 23 16 7 0
5 Waspik MO13-1 7 4 0 3 12 19 13 6 0
6 DIA MO13-2 7 4 0 3 12 19 16 3 0
7 SC 't Zand MO13-2 6 2 1 3 7 5 15 -10 0
8 NEO'25 MO13-1 7 2 1 4 7 12 18 -6 0
9 Neerlandia'31 MO13-1 7 1 1 5 4 8 31 -23 0
10 DESK MO13-3 8 1 1 6 4 7 54 -47 0
11 Bavel MO13-1 6 1 0 5 3 12 31 -19 0
12 WDS'19 MO13-2 7 1 0 6 3 7 41 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVV'67 MO13-1 11 10 0 1 30 103 11 92 0
2 Gilze MO13-2 11 10 0 1 30 87 15 72 0
3 Waspik MO13-1 11 8 0 3 24 48 21 27 0
4 WDS'19 MO13-1 10 7 1 2 22 23 13 10 0
5 Unitas'30 MO13-3 11 7 0 4 21 50 37 13 0
6 DIA MO13-2 11 6 0 5 18 52 33 19 0
7 Haarsteeg MO13-1 10 4 2 4 14 35 42 -7 0
8 SC 't Zand MO13-2 11 4 1 6 13 24 42 -18 0
9 VOAB MO13-2 10 3 0 7 9 24 56 -32 0
10 Bavel MO13-1 10 2 0 8 6 20 50 -30 0
11 Neerlandia'31 MO13-1 11 1 0 10 3 6 89 -83 0
12 DESK MO13-3 11 0 0 11 0 13 76 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 2 2 0 0 6 26 2 24 0
2 VOAB MO13-2 2 1 0 1 3 7 13 -6 0
3 DESK MO13-3 2 0 0 2 0 4 22 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 9 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
VOAB M013-2 - DESK M013-3
Foto's: Marco van der Linden
01-09-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven