0278 Onder 7 competitie (najaar)

Kanjers - DESK JO7-1

Teamleden

Spelers
Siem Blok        
Dio Cleijn        
Julian van Heumen        
Cliff Sikkers        
Raf de Vreeze        
Maurits de Wijs        
 
Overige teamleden
Dieter Cleijn Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 26-01-2019 09:00 DESK JO7-1 Gilze JO7-1 08:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-12-2018 vervallen DESK JO7-1 SV Capelle JO7-1 104425
C 15-12-2018 afgelast DESK JO7-1 SSC\'55 JO7-2G 104426
C 08-12-2018 afgelast Waspik JO7-1 DESK JO7-1 104435
C 24-11-2018 10:00 Raamsdonk JO7-1 DESK JO7-1 104434
C 10-11-2018 vervallen Madese Boys JO7-2 DESK JO7-1 104433
C 03-11-2018 vervallen DESK JO7-1 Dongen JO7-2 104432
C 27-10-2018 13:10 TSC JO7-2 DESK JO7-1 104431
C 13-10-2018 vervallen DESK JO7-1 NEO'25 JO7-2 104430
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:00 DESK JO7-1 SSC'55 JO7-2G 104426 0-0
C 15-12-2018 10:00 DESK JO7-1 SV Capelle JO7-1 104425 0-0
C 08-12-2018 08:45 RWB JO7-3 DVVC JO7-1G 64855 0-0
C 08-12-2018 09:00 Madese Boys JO7-2 Baronie JO7-6 64333 0-0
C 08-12-2018 09:00 Waspik JO7-1 DESK JO7-1 104435 0-0
C 08-12-2018 10:00 Raamsdonk JO7-1 Dongen JO7-2 63535 0-0
C 08-12-2018 10:00 SSC'55 JO7-2G NEO'25 JO7-2 64203 0-0
C 08-12-2018 10:00 SV Capelle JO7-1 TSC JO7-2 64682 0-0
C 24-11-2018 08:45 RWB JO7-3 Baronie JO7-6 64886 0-0
C 24-11-2018 09:00 DVVC JO7-1G NEO'25 JO7-2 63971 0-0
C 24-11-2018 09:00 Waspik JO7-1 Dongen JO7-2 92044 0-0
C 24-11-2018 09:00 Madese Boys JO7-2 TSC JO7-2 64816 0-0
C 24-11-2018 10:00 SV Capelle JO7-1 SSC'55 JO7-2G 63362 0-0
C 24-11-2018 10:00 Raamsdonk JO7-1 DESK JO7-1 104434 0-0
C 10-11-2018 10:00 SV Capelle JO7-1 Waspik JO7-1 92043 0-0
C 10-11-2018 10:00 Raamsdonk JO7-1 SSC'55 JO7-2G 64438 0-0
C 10-11-2018 09:00 Madese Boys JO7-2 DESK JO7-1 104433 0-0
C 10-11-2018 09:00 DVVC JO7-1G Dongen JO7-2 63887 0-0
C 10-11-2018 08:30 NEO'25 JO7-2 Baronie JO7-6 64836 0-0
C 10-11-2018 08:45 RWB JO7-3 TSC JO7-2 63999 0-0
C 03-11-2018 09:00 Madese Boys JO7-2 RWB JO7-3 63623 0-0
C 03-11-2018 09:00 Waspik JO7-1 NEO'25 JO7-2 92042 0-0
C 03-11-2018 10:00 SV Capelle JO7-1 Baronie JO7-6 63793 0-0
C 03-11-2018 10:00 SSC'55 JO7-2G TSC JO7-2 64799 0-0
C 03-11-2018 10:00 Raamsdonk JO7-1 DVVC JO7-1G 63891 0-0
C 03-11-2018 11:30 DESK JO7-1 Dongen JO7-2 104432 0-0
C 27-10-2018 08:45 RWB JO7-3 Raamsdonk JO7-1 64673 0-0
C 27-10-2018 09:15 NEO'25 JO7-2 Madese Boys JO7-2 64182 0-0
C 27-10-2018 09:00 DVVC JO7-1G Waspik JO7-1 92041 0-0
C 27-10-2018 11:00 Dongen JO7-2 SV Capelle JO7-1 64811 0-0
C 27-10-2018 11:20 Baronie JO7-6 SSC'55 JO7-2G 63516 0-0
C 27-10-2018 13:10 TSC JO7-2 DESK JO7-1 104431 0-0
C 13-10-2018 12:45 TSC JO7-2 Baronie JO7-6 64621 0-0
C 13-10-2018 10:00 SSC'55 JO7-2G DVVC JO7-1G 64031 0-0
C 13-10-2018 10:00 SV Capelle JO7-1 RWB JO7-3 64503 0-0
C 13-10-2018 09:00 DESK JO7-1 NEO'25 JO7-2 104430 0-0
C 13-10-2018 09:00 Waspik JO7-1 Raamsdonk JO7-1 92040 0-0
C 13-10-2018 09:00 Madese Boys JO7-2 Dongen JO7-2 64480 0-0

Standen



Training

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven