Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde

Senioren - DESK 1

Vormt selectie met:

Teamleden

Spelers
Koen van Baardwijk        
Stijn Bergmans        
Rinse de Bont        
Bas van Boxtel        
Ronny de Bresser        
Lars Damen        
Roy Dekkers        
Mathijs Emmers        
Rick van Enkhuizen        
Luuk Goenee        
Rens van Heijst        
Julian Hubeek        
Wessel Jacobs        
Kay Kemmeren        
Walter Klijs        
Steven Krikken        
Timo van Kuijk        
Daan Lange        
Rens van der Linden        
Tom van der Linden        
Daan van Loon        
Rik Luijten        
Mounir Maamar        
Jur Molenschot        
Nicky van Ooijen        
Noah Raaijmakers        
Dylan Roovers        
Marc Schelfhorst        
Lars Schimmer        
Ghino Snels        
Sven Stokkermans        
Rick Vervaart        
Hans Vlak        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 01-03-2020 14:30 DESK 1 JEKA 1 R. (Rick) Nelemans 21298 Sportpark Eikendijk 14:00
C 08-03-2020 14:30 DESK 1 WSC 1 L.A. (Roy) Schuurmans 21514 Sportpark Eikendijk 14:00
C 15-03-2020 14:30 DESK 1 FC Tilburg 1 21632 Sportpark Eikendijk 14:00
C 22-03-2020 14:30 SC Kruisland 1 DESK 1 21802 Sportpark 't Hoogje 14:00
C 29-03-2020 14:30 DESK 1 Sarto 1 21849 Sportpark Eikendijk 14:00
C 05-04-2020 14:30 VOAB 1 DESK 1 21960 Sportpark Van den Wildenberg 13:35
C 19-04-2020 14:30 Cluzona 1 DESK 1 22132 Sportpark De Doelen 14:00
C 26-04-2020 14:30 DESK 1 Madese Boys 1 22216 Sportpark Eikendijk 14:00
C 10-05-2020 14:00 Beek Vooruit 1 DESK 1 22391 Sportpark De Heikant 13:00
C 17-05-2020 14:30 DESK 1 Rijen 1 22467 Sportpark Eikendijk 14:00
C 24-05-2020 14:30 Uno Animo 1 DESK 1 22617 Sportpark Eikendijk 13:40
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 14:00 TSC 1 JEKA 1
C 01-03-2020 14:30 Sarto 1 WSC 1
C 01-03-2020 14:30 SC Kruisland 1 Uno Animo 1
C 01-03-2020 14:30 DESK 1 JEKA 1
C 01-03-2020 14:30 FC Tilburg 1 TSC 1
C 01-03-2020 14:30 VOAB 1 Roosendaal 1
C 01-03-2020 14:00 Beek Vooruit 1 Cluzona 1
C 01-03-2020 14:00 Madese Boys 1 Rijen 1
C 01-03-2020 14:30 Uno Animo 1 Sarto 1
C 08-03-2020 14:30 DESK 1 WSC 1
C 08-03-2020 14:30 Sarto 1 JEKA 1
C 08-03-2020 14:30 SC Kruisland 1 TSC 1
C 08-03-2020 14:30 FC Tilburg 1 VOAB 1
C 08-03-2020 14:30 Cluzona 1 Rijen 1
C 08-03-2020 14:00 Madese Boys 1 Roosendaal 1
C 08-03-2020 14:00 Beek Vooruit 1 Uno Animo 1
C 15-03-2020 14:30 Roosendaal 1 SC Kruisland 1
C 15-03-2020 14:30 Uno Animo 1 Cluzona 1
C 15-03-2020 14:30 JEKA 1 Rijen 1
C 15-03-2020 14:30 VOAB 1 Sarto 1
C 15-03-2020 14:30 DESK 1 FC Tilburg 1
C 15-03-2020 14:00 TSC 1 Beek Vooruit 1
C 15-03-2020 14:00 WSC 1 Madese Boys 1
C 22-03-2020 14:30 Rijen 1 Uno Animo 1
C 22-03-2020 14:30 SC Kruisland 1 DESK 1
C 22-03-2020 14:30 JEKA 1 WSC 1
C 22-03-2020 14:30 Sarto 1 TSC 1
C 22-03-2020 14:30 FC Tilburg 1 Roosendaal 1
C 22-03-2020 14:00 Madese Boys 1 Beek Vooruit 1
C 22-03-2020 14:30 VOAB 1 Cluzona 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-02-2020 14:00 TSC 1 DESK 1 T. (Tim) Visser 21481 2 - 1
C 02-02-2020 14:30 Roosendaal 1 DESK 1 N. (Nihat) Babat 21220 2 - 1
C 26-01-2020 14:30 DESK 1 Beek Vooruit 1 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 21063 2 - 3
V 19-01-2020 14:00 RKDVC 1 DESK 1
V 14-01-2020 19:30 TSV Gudok 1 DESK 1
C 15-12-2019 14:00 Rijen 1 DESK 1 M. (Marco) Fischer 20941 4 - 2
C 08-12-2019 14:00 DESK 1 Uno Animo 1 L. (Luc) Tissingh 20830 1 - 2
C 01-12-2019 14:30 DESK 1 VOAB 1 N.A. (Nick) Ooms 20679 1 - 3
C 24-11-2019 14:30 FC Tilburg 1 DESK 1 T (Ton) Brouwers 20569 1 - 1
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 B.J.J. (Bram) van Dongen 90266 4 - 0
C 10-11-2019 14:00 Madese Boys 1 DESK 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 20468 2 - 1
C 03-11-2019 14:30 DESK 1 SC Kruisland 1 N. (Nihat) Babat 20294 2 - 3
C 27-10-2019 14:30 JEKA 1 DESK 1 T. (Teun) van Pelt 20196 0 - 0
C 20-10-2019 14:30 DESK 1 Cluzona 1 D.R.H. (Daniël) Drost 20078 0 - 1
C 13-10-2019 14:30 Sarto 1 DESK 1 J.H. (Joost) Bezemer 19931 4 - 2
C 06-10-2019 14:30 DESK 1 TSC 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 19844 0 - 0
C 29-09-2019 14:30 WSC 1 DESK 1 T.A.L. (Thijs) Renders 19752 3 - 0
C 22-09-2019 14:30 DESK 1 Roosendaal 1 T (Ton) Brouwers 19609 2 - 5
V 17-09-2019 20:00 DESK 1 RKDVC 1
B 14-09-2019 17:00 Wilhelmina'26 1 DESK 1 D.A.P.H. (Danny) van Helden 3062 2 - 3
B 08-09-2019 14:30 EVVC 1 DESK 1 T. (Tim) Visser 2945 1 - 4
V 05-09-2019 20:00 DESK 1 Nemelaer 1
B 01-09-2019 14:30 DESK 1 HVCH 1 J. (Joris) van Nijnatten 2782 0 - 6
V 29-08-2019 20:00 DESK 1 TSV Gudok 1
T 25-08-2019 12:00 DESK 1 UNO Animo, Berkdijk, Blauw-Wit '81
V 20-08-2019 20:00 Unitas DESK 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-11-2019 20:00 ONI 1 Baronie 1 90276 4-4
B 19-11-2019 20:15 Jong Brabant 1 Nieuwkuijk 1 90277 0-0
B 19-11-2019 20:00 DSE 1 Unitas'30 1 90260 1-8
B 19-11-2019 20:00 Bavel 1 Zundert 1 90270 2-1
B 19-11-2019 20:00 Hapert 1 Rood Wit V 1 90275 1-1
B 19-11-2019 20:00 Breskens 1 Philippine 1 90282 1-0
B 19-11-2019 20:00 ZSC 1 RPC 1 90280 2-4
B 19-11-2019 20:00 Irene'58 1 TSC 1 90258 2-0
B 19-11-2019 20:00 HSSC'61 1 Tricht 1 90243 1-4
B 19-11-2019 20:00 Hontenisse 1 VC Vlissingen 1 90228 0-2
B 19-11-2019 20:00 Clinge 1 Terneuzen 1 90236 1-1
B 19-11-2019 20:00 Hulsterloo 1 Cluzona 1 90238 0-1
B 17-11-2019 14:30 Schijf 1 Groen Wit 1 90248 3-2
B 17-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Gastel 1 90251 1-2
B 17-11-2019 14:30 Den Dungen 1 Zwaluw VFC 1 90240 1-3
B 17-11-2019 14:30 Bladella 1 EFC 1 90227 1-1
B 17-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 OJC ROSMALEN 90231 2-0
B 17-11-2019 14:30 Bergeijk 1 Reusel Sport/CoTrans 1 90232 1-4
B 17-11-2019 14:30 RKTVC 1 TGG 1 90230 1-0
B 17-11-2019 14:00 TSV Gudok 1 VVR 1 90262 4-0
B 17-11-2019 14:30 Steen 1 Halsteren 90250 0-4
B 17-11-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Marvilde 1 90252 4-4
B 17-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Alem 1 93740 3-4
B 17-11-2019 14:30 SC 't Zand 1 VOAB 1 90273 1-1
B 17-11-2019 14:30 Baronie SC Kruisland 1 90269 5-0
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 90266 4-0
B 17-11-2019 14:30 Rijen 1 The White Boys 1 90271 5-1
B 17-11-2019 14:30 De Valk 1 Brabantia 1 90263 0-1
B 17-11-2019 14:30 Waalre 1 Hoogeloon 1 90259 3-1
B 17-11-2019 14:30 Neerlandia'31 1 Gilze 1 90253 1-1
B 17-11-2019 14:30 Geldrop 1 FC Eindhoven AV 1 90254 0-2
B 17-11-2019 14:30 Oosterhout 1 IFC 90279 2-1
B 17-11-2019 14:30 SV Budel 1 RKSV Nuenen 2 90245 0-0
B 16-11-2019 19:00 Nuenen RKSV Heeze 1 90274 4-2
B 16-11-2019 14:30 Streefkerk 1 Nieuw Lekkerland 1 90255 1-5
B 16-11-2019 19:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Nemelaer 1 90289 2-2
B 16-11-2019 14:30 SV Noordeloos 1 Vuren 1 90246 2-5
B 16-11-2019 14:30 FC Axel 1 Goes 1 90235 4-1
B 16-11-2019 14:30 MVV'58 1 Woudrichem 1 90239 0-8
B 16-11-2019 14:30 Heerjansdam 1 Rijsoord 90242 0-3
B 16-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Achilles Veen 90241 1-3
B 16-11-2019 14:30 GPC Vlissingen 1 Serooskerke 1 90233 0-7
B 16-11-2019 19:00 Roosendaal 1 Moerse Boys 90284 1-4
B 16-11-2019 14:30 Alblasserdam 1 Sliedrecht 2 90229 3-3
B 16-11-2019 15:00 NEO'25 1 Altena 1 90247 2-5
B 16-11-2019 14:30 Klundert 1 Dubbeldam 1 90257 2-1
B 16-11-2019 14:30 Sliedrecht 1 EBOH 1 90264 6-0
B 16-11-2019 14:30 Sparta'30 1 Almkerk 1 90267 1-4
B 16-11-2019 14:30 SJO FC De Westhoek 1 ZSC'62 1 90287 2-2
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge 90285 1-5
B 16-11-2019 14:30 Kogelvangers 1 ASWH 2 90278 1-2
B 16-11-2019 14:30 Schelluinen 1 VV Papendrecht 1 90272 1-4
B 16-11-2019 14:30 SV BLC 1 SVW 1 90283 1-3
B 16-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 1 Duiveland 1 90288 1-1
B 16-11-2019 14:30 Zwaluwe 1 Prinsenland 1 90281 0-1
B 16-11-2019 14:30 Halsteren 1 FC Dauwendaele 1 90268 2-1
B 16-11-2019 15:00 Kapelle 1 Yerseke 1 90234 4-2
B 16-11-2019 18:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1 90261 1-2
B 16-11-2019 14:30 RCS 1 De Meeuwen 1 90286 2-4
B 14-11-2019 20:00 SV Meerkerk 1 SC Everstein 1 90237 1-1
B 14-11-2019 20:15 SBC 1 RKVVO 1 90244 4-4
B 14-11-2019 20:30 Unitas B.V.V. 1 90265 2-0
B 14-11-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 90256 1-2
B 14-11-2019 20:00 Nieuw Borgvliet 1 Victoria'03 1 90249 0-3
B 15-09-2019 14:30 HVCH 1 EVVC 1 3158 2-2
B 14-09-2019 17:00 Wilhelmina'26 1 DESK 1 3062 2-3
B 08-09-2019 14:30 EVVC 1 DESK 1 2945 1-4
B 07-09-2019 18:00 HVCH 1 Wilhelmina'26 1 2864 3-1
B 01-09-2019 14:30 DESK 1 HVCH 1 2782 0-6
B 31-08-2019 17:00 Wilhelmina'26 1 EVVC 1 2668 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2020 14:00 TSC 1 DESK 1 21481 2-1
C 16-02-2020 14:30 Roosendaal 1 Sarto 1 21454 0-1
C 16-02-2020 14:00 WSC 1 Beek Vooruit 1 21439 1-6
C 16-02-2020 14:30 Rijen 1 SC Kruisland 1 21409 1-4
C 16-02-2020 14:30 Cluzona 1 FC Tilburg 1 21398 2-0
C 16-02-2020 14:30 JEKA 1 VOAB 1 21382 0-2
C 16-02-2020 14:30 Uno Animo 1 Madese Boys 1 21430 1-1
C 02-02-2020 14:00 Beek Vooruit 1 SC Kruisland 1 21188 7-3
C 02-02-2020 14:30 Rijen 1 VOAB 1 21159 2-1
C 02-02-2020 14:30 Cluzona 1 Madese Boys 1 21147 2-4
C 02-02-2020 14:00 WSC 1 FC Tilburg 1 21205 1-0
C 02-02-2020 14:30 Roosendaal 1 DESK 1 21220 2-1
C 26-01-2020 14:00 Madese Boys 1 TSC 1 21120 1-2
C 26-01-2020 14:30 VOAB 1 WSC 1 21024 2-3
C 26-01-2020 14:30 DESK 1 Beek Vooruit 1 21063 2-3
C 26-01-2020 14:30 Sarto 1 Rijen 1 21084 1-3
C 26-01-2020 14:30 JEKA 1 Roosendaal 1 21098 0-2
C 26-01-2020 14:30 SC Kruisland 1 Cluzona 1 21117 3-1
C 26-01-2020 14:30 FC Tilburg 1 Uno Animo 1 21036 0-4
C 19-01-2020 14:00 TSC 1 Sarto 1 94311 2-5
C 22-12-2019 14:00 Uno Animo 1 JEKA 1 20962 2-3
C 15-12-2019 14:00 Cluzona 1 VOAB 1 20929 1-0
C 15-12-2019 14:00 Rijen 1 DESK 1 20941 4-2
C 15-12-2019 14:00 Beek Vooruit 1 FC Tilburg 1 20971 8-1
C 15-12-2019 14:00 WSC 1 Roosendaal 1 20988 1-2
C 15-12-2019 14:00 TSC 1 Sarto 1 21013 1-1
C 15-12-2019 14:00 Madese Boys 1 SC Kruisland 1 20903 2-1
C 08-12-2019 14:00 VOAB 1 Madese Boys 1 20790 2-2
C 08-12-2019 14:00 FC Tilburg 1 Rijen 1 20803 2-5
C 08-12-2019 14:00 DESK 1 Uno Animo 1 20830 1-2
C 08-12-2019 14:00 Sarto 1 SC Kruisland 1 20850 2-0
C 08-12-2019 14:00 JEKA 1 Cluzona 1 20864 2-3
C 08-12-2019 14:00 WSC 1 TSC 1 20871 0-3
C 08-12-2019 14:00 Roosendaal 1 Beek Vooruit 1 20886 1-1
C 01-12-2019 14:00 Madese Boys 1 JEKA 1 20702 1-1
C 01-12-2019 14:00 TSC 1 Rijen 1 20779 1-2
C 01-12-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Sarto 1 20753 0-3
C 01-12-2019 14:30 DESK 1 VOAB 1 20679 1-3
C 01-12-2019 14:30 SC Kruisland 1 FC Tilburg 1 20699 2-1
C 01-12-2019 14:30 Cluzona 1 WSC 1 20728 2-2
C 01-12-2019 14:30 Uno Animo 1 Roosendaal 1 20744 2-2
C 24-11-2019 14:30 VOAB 1 TSC 1 20556 2-0
C 24-11-2019 14:30 Sarto 1 Madese Boys 1 20600 1-1
C 24-11-2019 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 20624 1-2
C 24-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Kruisland 1 20614 0-0
C 24-11-2019 14:30 WSC 1 Uno Animo 1 20637 2-2
C 24-11-2019 14:30 Roosendaal 1 Cluzona 1 20652 0-1
C 24-11-2019 14:30 FC Tilburg 1 DESK 1 20569 1-1
C 10-11-2019 14:30 Cluzona 1 Uno Animo 1 20495 1-0
C 10-11-2019 14:30 Rijen 1 JEKA 1 20507 3-0
C 10-11-2019 14:30 Sarto 1 VOAB 1 20449 0-0
C 10-11-2019 14:00 TSC 1 FC Tilburg 1 20545 2-1
C 10-11-2019 14:00 Beek Vooruit 1 WSC 1 20520 2-2
C 10-11-2019 14:00 Madese Boys 1 DESK 1 20468 2-1
C 09-11-2019 19:00 SC Kruisland 1 Roosendaal 1 20465 1-0
C 03-11-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1 20336 2-2
C 03-11-2019 14:30 DESK 1 SC Kruisland 1 20294 2-3
C 03-11-2019 14:30 Cluzona 1 TSC 1 20311 1-1
C 03-11-2019 14:30 Roosendaal 1 VOAB 1 20368 1-1
C 03-11-2019 14:30 Uno Animo 1 Rijen 1 20327 4-0
C 03-11-2019 14:30 FC Tilburg 1 Sarto 1 20268 0-3
C 03-11-2019 14:30 WSC 1 JEKA 1 20353 2-1
C 27-10-2019 14:00 TSC 1 Uno Animo 1 20261 1-1
C 27-10-2019 14:00 Madese Boys 1 WSC 1 20218 2-1
C 27-10-2019 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 20215 1-0
C 27-10-2019 14:30 JEKA 1 DESK 1 20196 0-0
C 27-10-2019 14:30 Sarto 1 Roosendaal 1 20182 0-1
C 27-10-2019 14:30 VOAB 1 FC Tilburg 1 20155 1-2
C 27-10-2019 14:30 Rijen 1 Cluzona 1 20239 0-3
C 20-10-2019 14:00 Beek Vooruit 1 TSC 1 20102 1-3
C 20-10-2019 14:30 VOAB 1 JEKA 1 20038 2-1
C 20-10-2019 14:30 DESK 1 Cluzona 1 20078 0-1
C 20-10-2019 14:30 Uno Animo 1 SC Kruisland 1 20094 1-2
C 20-10-2019 14:30 Roosendaal 1 Rijen 1 20134 3-0
C 20-10-2019 14:30 FC Tilburg 1 Madese Boys 1 20051 0-2
C 20-10-2019 14:30 WSC 1 Sarto 1 20119 0-3
C 13-10-2019 14:30 JEKA 1 FC Tilburg 1 19945 2-1
C 13-10-2019 14:00 TSC 1 Roosendaal 1 20027 0-2
C 13-10-2019 14:00 Madese Boys 1 Uno Animo 1 19967 3-0
C 13-10-2019 14:30 SC Kruisland 1 VOAB 1 19964 0-2
C 13-10-2019 14:30 Sarto 1 DESK 1 19931 4-2
C 13-10-2019 14:30 Cluzona 1 Beek Vooruit 1 19994 4-1
C 13-10-2019 14:30 Rijen 1 WSC 1 20006 1-3
C 06-10-2019 14:30 FC Tilburg 1 Cluzona 1 19817 1-4
C 06-10-2019 14:30 DESK 1 TSC 1 19844 0-0
C 06-10-2019 14:30 Uno Animo 1 Beek Vooruit 1 19877 4-1
C 06-10-2019 14:30 JEKA 1 Sarto 1 19862 0-1
C 06-10-2019 14:30 VOAB 1 Rijen 1 19804 0-2
C 06-10-2019 14:30 WSC 1 SC Kruisland 1 19886 1-3
C 06-10-2019 14:30 Roosendaal 1 Madese Boys 1 19900 3-5
C 29-09-2019 14:00 TSC 1 SC Kruisland 1 19793 1-3
C 29-09-2019 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 19705 3-2
C 29-09-2019 14:00 Beek Vooruit 1 JEKA 1 19735 5-0
C 29-09-2019 14:30 Cluzona 1 Sarto 1 19693 0-2
C 29-09-2019 14:30 Uno Animo 1 VOAB 1 19726 0-3
C 29-09-2019 14:30 WSC 1 DESK 1 19752 3-0
C 29-09-2019 14:30 Roosendaal 1 FC Tilburg 1 19767 4-2
C 22-09-2019 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 19663 1-3
C 22-09-2019 14:30 FC Tilburg 1 WSC 1 19583 0-3
C 22-09-2019 14:30 Sarto 1 Uno Animo 1 19630 1-0
C 22-09-2019 14:30 DESK 1 Roosendaal 1 19609 2-5
C 22-09-2019 14:30 JEKA 1 TSC 1 19644 3-1
C 22-09-2019 14:00 Madese Boys 1 Cluzona 1 19666 0-2
C 22-09-2019 14:30 VOAB 1 Beek Vooruit 1 19570 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woudrichem 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Unitas'30 1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
3 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
5 Baronie 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Kloetinge 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 Nieuw Lekkerland 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
8 Rijen 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
9 Haarsteeg 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
10 Halsteren 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 TSV Gudok 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 Altena 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
13 Vuren 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
14 Almkerk 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
15 FC Axel 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
16 Moerse Boys 1 1 0 0 3 4 1 3 0
17 VV Papendrecht 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
18 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 Tricht 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
20 Rijsoord 1 1 0 0 3 3 0 3 0
21 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
22 Kapelle 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
23 De Meeuwen 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
24 Nuenen 1 1 0 0 3 4 2 2 0
25 RPC 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
26 Achilles Veen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
27 SVW 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
28 Waalre 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
29 Zwaluw VFC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
30 Best Vooruit 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
31 FC Eindhoven AV 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
32 Irene'58 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
33 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 2 0
34 VC Vlissingen 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
35 Alem 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
36 Schijf 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
37 ASWH 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
38 Bavel 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
39 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
40 Halsteren 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
41 Klundert 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
42 Oosterhout 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
43 PSV 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
44 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
45 Brabantia 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
46 Breskens 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
47 Cluzona 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
48 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
49 RKTVC 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
50 Baronie 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
51 SBC 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
52 SV Unitas'59 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
53 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
54 Nemelaer 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
55 ZSC'62 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
56 Duiveland 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
57 SC Everstein 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
58 Rood Wit V 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
59 VOAB 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
60 Gilze 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
61 Bladella 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
62 Clinge 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
63 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
64 Nieuwkuijk 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
65 ONI 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
66 Marvilde 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
67 RKVVO 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
68 Sliedrecht 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
69 SJO FC De Westhoek 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
70 VV Trinitas Oisterwijk 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
71 Luctor Heinkenszand 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
72 SV Meerkerk 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
73 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
74 SC 't Zand 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
75 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
76 Neerlandia'31 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
77 EFC 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
78 SV Budel 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
79 Jong Brabant 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
80 Vlijmense Boys 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
81 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
82 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
83 Dubbeldam 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
84 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
85 IFC 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
86 JEKA 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
87 Kogelvangers 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
88 Spoordonkse Boys 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
89 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
90 Hulsterloo 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
91 Philippine 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
92 TGG 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
93 De Valk 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
94 Zwaluwe 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
95 RKSV Heeze 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
96 RCS 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
97 Yerseke 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
98 ZSC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
99 SV BLC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
100 Den Dungen 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
101 Hoogeloon 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
102 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
103 B.V.V. 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
104 Geldrop 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
105 Hontenisse 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
106 OJC ROSMALEN 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
107 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
108 NEO'25 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
109 SV Noordeloos 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
110 Bergeijk 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
111 Goes 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
112 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
113 Roosendaal 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
114 Schelluinen 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
115 Sparta'30 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
116 Heerjansdam 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
117 Nieuw Borgvliet 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
118 Streefkerk 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
119 Tholense Boys 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
120 The White Boys 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
121 DESK 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
122 Steen 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
123 VVR 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
124 SC Kruisland 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
125 EBOH 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
126 DSE 1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
127 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
128 MVV'58 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto 1 14 10 2 2 32 27 9 18 0
2 Cluzona 1 15 10 2 3 32 28 16 12 0
3 SC Kruisland 1 15 9 1 5 28 27 24 3 0
4 Roosendaal 1 15 8 3 4 27 28 18 10 0
5 Rijen 1 15 9 0 6 27 30 29 1 0
6 Madese Boys 1 15 7 5 3 26 30 22 8 0
7 Beek Vooruit 1 15 6 4 5 22 41 30 11 0
8 VOAB 1 15 6 4 5 22 23 17 6 0
9 WSC 1 15 6 3 6 21 25 29 -4 0
10 TSC 1 14 5 3 6 18 19 23 -4 0
11 Uno Animo 1 14 4 4 6 16 23 21 2 0
12 JEKA 1 14 3 3 8 12 13 25 -12 0
13 FC Tilburg 1 15 1 1 13 4 12 44 -32 0
14 DESK 1 15 0 3 12 3 16 35 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK - Beek Vooruit (2-3)
Foto's: Dieter Cleijn
25-01-2020
www.vvdesk.nl
Uno Animo 1 - DESK 1 (2-1)
Foto's: Dieter Cleijn
08-12-2019
www.vvdesk.nl
DESK - VOAB (1-3)
Foto's: Dieter Cleijn
01-12-2019
www.vvdesk.nl
FC Tilburg - DESK (1-1)
Foto's: Dieter Cleijn
24-11-2019
www.vvdesk.nl
Madese Boys - DESK (2-1)
Foto's: Dieter Cleijn
10-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK - Kruisland (2-3)
Foto's: Dieter Cleijn
03-11-2019
www.vvdesk.nl
JEKA - DESK (0-0)
Foto's: Dieter Cleijn
27-10-2019
www.vvdesk.nl
DESK 1 - TSC 1 (0-0)
Foto's: Dieter Cleijn
06-10-2019
www.vvdesk.nl
DESK 1 - Roosendaal 1 (2-5)
Foto's: Dieter Cleijn
22-09-2019
www.vvdesk.nl
EVVC - DESK (1-4)
Foto's: Dieter Cleijn
08-09-2019
www.vvdesk.nl
DESK 1 - HVCH 1 (0-6)
Foto's: Dieter Cleijn
01-09-2019
www.vvdesk.nl
750 jaar Heerlijkheid op de Eikendijk
Foto's: Dieter Cleijn
25-08-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven