0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - DESK 3

Teamleden

Spelers
Jasper Beerens        
Roel Beerens        
Giel Coomans        
Jaap Coomans        
Nick Damen        
Simon van Huijkelom        
Mark Kieboom        
Jeffrey Kleinendorst        
Rob Klerx        
Jeroen Klijn        
Mark Klijn        
Patrick Klis        
Koen Koot        
Guido de Kramer        
Ricardo Kruijf        
Bart Kuipers        
kevin van Maasakker        
Tim van Mook        
Leon Oomen        
Paul Roelen        
Michiel Smulders        
Sam Verschut        
Vincent Versluis        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 02-02-2020 12:00 DESK 3 Terheijden 2 24412 Sportpark Eikendijk 11:30
C 09-02-2020 12:00 Bavel 2 DESK 3 24479 Sportpark De Roosberg 11:00
C 16-02-2020 12:00 DESK 3 JEKA 3 24544 Sportpark Beukenlaan 11:30
C 08-03-2020 10:30 RKDVC 3 DESK 3 24627 Sportpark aan de Duinweg 09:45
C 15-03-2020 12:00 DESK 3 DIA 2 24676 Sportpark Eikendijk 11:30
C 29-03-2020 12:00 DESK 3 FC Tilburg 2 24764 Sportpark Eikendijk 11:30
C 05-04-2020 11:30 Gilze 2 DESK 3 24819 Sportpark Verhoven 10:35
C 19-04-2020 12:00 DESK 3 Waspik 2 24896 Sportpark Eikendijk 11:30
C 10-05-2020 12:00 Baardwijk 2 DESK 3 24979 Sportpark Olympia 11:20
C 17-05-2020 11:30 Roosendaal 2 DESK 3 25024 Sportpark Hulsdonk 10:10
C 24-05-2020 12:00 DESK 3 Madese Boys 2 25094 Sportpark Eikendijk 11:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 08-12-2019 12:00 FC Tilburg 2 DESK 3 Afgeschermd 24333 1 - 1
C 01-12-2019 12:00 DESK 3 Gilze 2 J.M. (Jan) IJpelaar 23903 1 - 1
C 24-11-2019 12:00 DIA 2 DESK 3 Afgeschermd 23828 3 - 5
C 17-11-2019 11:30 Waspik 2 DESK 3 D. (Davy) Boodts 23730 2 - 1
C 10-11-2019 12:00 DESK 3 Bavel 2 B. (Bekir) Ozel 23683 4 - 1
C 03-11-2019 11:45 Madese Boys 2 DESK 3 C.P. (Chris) Nieuwland 23648 1 - 2
C 27-10-2019 12:00 DESK 3 Roosendaal 2 H. (Henk) van Rijswijk 23573 3 - 1
C 13-10-2019 12:00 JEKA 3 DESK 3 Afgeschermd 23489 4 - 4
C 06-10-2019 12:00 DESK 3 Baardwijk 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 23452 1 - 1
C 29-09-2019 12:00 DESK 3 RKDVC 3 Afgeschermd 23353 3 - 4
C 22-09-2019 11:30 Terheijden 2 DESK 3 P.C. (Piet) Zijdemans 23323 2 - 2
B 14-09-2019 vervallen DESK 3 RFC 3 5899
B 08-09-2019 12:30 RKDVC 5 DESK 3 Afgeschermd 16894 4 - 6
B 01-09-2019 12:00 DESK 3 FC Engelen 2 W. (Wilco) Visser 16307 2 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2019 12:00 Bavel 2 Baardwijk 2 24347 2-0
C 08-12-2019 12:00 FC Tilburg 2 DESK 3 24333 1-1
C 08-12-2019 11:30 Waspik 2 DIA 2 24327 5-0
C 08-12-2019 11:30 Gilze 2 JEKA 3 24357 2-0
C 08-12-2019 11:30 Roosendaal 2 Madese Boys 2 24375 3-2
C 08-12-2019 11:30 Terheijden 2 RKDVC 3 24371 3-3
C 01-12-2019 10:30 RKDVC 3 FC Tilburg 2 23865 2-2
C 01-12-2019 11:30 Terheijden 2 Waspik 2 23873 1-2
C 01-12-2019 12:00 DESK 3 Gilze 2 23903 1-1
C 01-12-2019 12:00 DIA 2 Bavel 2 23894 6-4
C 01-12-2019 12:00 Baardwijk 2 Roosendaal 2 23920 1-1
C 01-12-2019 13:00 JEKA 3 Madese Boys 2 23885 1-1
C 24-11-2019 11:45 Madese Boys 2 Baardwijk 2 23846 3-0
C 24-11-2019 12:00 FC Tilburg 2 Terheijden 2 23802 5-2
C 24-11-2019 11:30 Roosendaal 2 JEKA 3 23833 1-3
C 24-11-2019 11:30 Waspik 2 RKDVC 3 23796 1-0
C 24-11-2019 11:30 Gilze 2 Bavel 2 23815 4-2
C 24-11-2019 12:00 DIA 2 DESK 3 23828 3-5
C 17-11-2019 12:00 Bavel 2 JEKA 3 23750 5-1
C 17-11-2019 12:00 FC Tilburg 2 Roosendaal 2 23736 5-1
C 17-11-2019 11:30 Gilze 2 Madese Boys 2 23760 3-0
C 17-11-2019 11:30 Waspik 2 DESK 3 23730 2-1
C 17-11-2019 11:30 Terheijden 2 Baardwijk 2 23785 1-2
C 17-11-2019 10:30 RKDVC 3 DIA 2 23777 2-2
C 10-11-2019 13:00 JEKA 3 Terheijden 2 23665 1-2
C 10-11-2019 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 3 23722 4-2
C 10-11-2019 12:00 DESK 3 Bavel 2 23683 4-1
C 10-11-2019 12:00 DIA 2 Gilze 2 23674 1-2
C 10-11-2019 11:45 Madese Boys 2 FC Tilburg 2 23703 2-2
C 10-11-2019 11:30 Roosendaal 2 Waspik 2 23690 1-1
C 03-11-2019 11:30 Roosendaal 2 DIA 2 23635 4-0
C 03-11-2019 13:00 JEKA 3 Baardwijk 2 23632 1-3
C 03-11-2019 11:30 Gilze 2 RKDVC 3 23617 5-1
C 03-11-2019 12:00 Bavel 2 Terheijden 2 23607 1-3
C 03-11-2019 12:00 FC Tilburg 2 Waspik 2 23593 2-3
C 03-11-2019 11:45 Madese Boys 2 DESK 3 23648 1-2
C 27-10-2019 11:30 Terheijden 2 Gilze 2 23554 4-2
C 27-10-2019 12:00 Baardwijk 2 FC Tilburg 2 23590 2-1
C 27-10-2019 12:00 DESK 3 Roosendaal 2 23573 3-1
C 27-10-2019 12:00 DIA 2 Madese Boys 2 23564 1-4
C 27-10-2019 12:00 Waspik 2 JEKA 3 23532 5-2
C 27-10-2019 10:30 RKDVC 3 Bavel 2 23546 2-3
C 13-10-2019 12:00 Baardwijk 2 DIA 2 23524 1-0
C 13-10-2019 12:00 JEKA 3 DESK 3 23489 4-4
C 13-10-2019 11:45 Madese Boys 2 RKDVC 3 23505 3-1
C 13-10-2019 11:30 Roosendaal 2 Terheijden 2 23492 3-1
C 13-10-2019 11:30 Gilze 2 FC Tilburg 2 23474 3-0
C 13-10-2019 12:00 Bavel 2 Waspik 2 23464 5-0
C 06-10-2019 12:00 DESK 3 Baardwijk 2 23452 1-1
C 06-10-2019 12:00 DIA 2 JEKA 3 23443 4-2
C 06-10-2019 12:00 Waspik 2 Gilze 2 23400 4-3
C 06-10-2019 12:00 FC Tilburg 2 Bavel 2 23406 2-0
C 06-10-2019 11:30 Terheijden 2 Madese Boys 2 23433 1-0
C 06-10-2019 10:30 RKDVC 3 Roosendaal 2 23425 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik 2 11 9 1 1 28 31 20 11 0
2 Gilze 2 11 7 1 3 22 30 15 15 0
3 Roosendaal 2 11 5 3 3 18 23 21 2 0
4 DESK 3 11 4 5 2 17 27 21 6 0
5 Terheijden 2 11 5 2 4 17 22 22 0 0
6 Baardwijk 2 11 5 2 4 17 16 20 -4 0
7 FC Tilburg 2 11 4 3 4 15 23 19 4 0
8 Bavel 2 11 5 0 6 15 27 25 2 0
9 Madese Boys 2 11 3 2 6 11 19 21 -2 0
10 RKDVC 3 11 2 4 5 10 24 30 -6 0
11 JEKA 3 11 2 2 7 8 18 32 -14 0
12 DIA 2 11 2 1 8 7 19 33 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 2 2 2 0 0 6 12 2 10 0
2 DESK 3 2 1 0 1 3 8 8 0 0
3 RKDVC 5 2 0 0 2 0 4 14 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven