Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - DESK 4

Teamleden

Spelers
Hein Balvers        
Pieter van Beek        
Rob van Boxtel        
Bart Brok        
Sjors Brok        
Michel Broos        
Harm-Jan van Dinteren        
Remy Egbers        
Sven Hamers        
Joep van Hedel        
Thomas Heesakkers        
Erik Kivits        
Jan Koolen        
Tim Krol        
Jordy van der Linden        
Roel van der Mee        
Bas Moolenschot        
Rodolfo Mostini        
Dennis Mulder        
Matthijs Span        
Loek van der Stroom        
Stef den Teuling        
Joost Verboven        
Ruben de Vroome        
Carlo Wagemakers        
Wouter van de Wouw        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 15-12-2019 11:00 DESK 4 SV Reeshof 4 S. (Sam) Haarbosch 77922 Sportpark Eikendijk 10:30
C 02-02-2020 11:00 DESK 4 Baardwijk 4 77927 Sportpark Eikendijk 10:30
C 09-02-2020 11:00 FC Tilburg 8 DESK 4 80174 Sportpark Spoordijk 10:10
C 16-02-2020 11:00 DESK 4 Sarto 8 77928 Sportpark Eikendijk 10:30
C 08-03-2020 12:30 SV Reeshof 4 DESK 4 80000 Sportpark Campenhoef 11:30
C 15-03-2020 12:00 Waspik 4 DESK 4 78084 Sportpark Elzenhage 11:15
C 29-03-2020 11:00 DESK 4 Gilze 5 77929 Sportpark Eikendijk 10:30
C 05-04-2020 10:00 Dongen 6 DESK 4 78439 Sportpark De Biezen 09:05
C 19-04-2020 11:00 DESK 4 OVC'26 6 77930 Sportpark Eikendijk 10:30
C 10-05-2020 12:00 SV Reeshof 10 DESK 4 90384 Sportpark Campenhoef 11:00
C 17-05-2020 12:15 OVV'67 3 DESK 4 79765 Sportpark Uilendonck 11:15
C 24-05-2020 11:00 DESK 4 Blauw Wit'81 2 77931 Sportpark Eikendijk 10:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-12-2019 11:00 DESK 4 SV Reeshof 4 S. (Sam) Haarbosch 77922
C 08-12-2019 10:00 Gilze 5 DESK 4 J.G.M. (Jurgen) Heessels 78806 3 - 1
C 01-12-2019 11:00 DESK 4 Dongen 6 Afgeschermd 77926 0 - 5
C 24-11-2019 11:00 DESK 4 Waspik 4 S. (Sam) Haarbosch 77925 4 - 6
C 17-11-2019 12:00 Sarto 8 DESK 4 L.W.L.H.G. (Lion) van Belkom 77893 4 - 1
C 10-11-2019 vervallen DESK 4 FC Tilburg 8 77924
C 03-11-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 DESK 4 J.F.M. (John) Kemmeren 79736 0 - 1
C 27-10-2019 11:00 DESK 4 OVV'67 3 S. (Sam) Haarbosch 77923 5 - 1
C 13-10-2019 12:00 OVC'26 6 DESK 4 Afgeschermd 80104 3 - 1
C 29-09-2019 11:00 DESK 4 SV Reeshof 10 S. (Sam) Haarbosch 90366 3 - 4
B 26-09-2019 20:00 DESK 4 FC Tilburg 4 S. (Sam) Haarbosch 17104 1 - 4
C 22-09-2019 12:00 Baardwijk 4 DESK 4 S. (Sjors) Brok 77157 1 - 1
B 08-09-2019 12:00 Jong Brabant 6 DESK 4 L.J.H. (Luuk) Joosen 16455 2 - 2
B 01-09-2019 11:00 DESK 4 RWB 3 E. (Ender) Atici 16052 4 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2019 20:00 DESK 4 FC Tilburg 4 17104 1-4
B 15-09-2019 12:00 Jong Brabant 6 RWB 3 17233 4-3
B 08-09-2019 11:00 RWB 3 FC Tilburg 4 16695 1-7
B 08-09-2019 12:00 Jong Brabant 6 DESK 4 16455 2-2
B 06-09-2019 20:00 FC Tilburg 4 Jong Brabant 6 16116 3-3
B 01-09-2019 11:00 DESK 4 RWB 3 16052 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2019 12:00 SV Reeshof 10 Waspik 4 90365 0-0
C 15-12-2019 12:00 Baardwijk 4 Blauw Wit'81 2 77160 0-0
C 15-12-2019 10:00 Gilze 5 Sarto 8 78805 0-0
C 15-12-2019 11:00 DESK 4 SV Reeshof 4 77922 0-0
C 08-12-2019 11:00 FC Tilburg 8 SV Reeshof 4 80173 0-0
C 08-12-2019 10:00 Gilze 5 DESK 4 78806 3-1
C 08-12-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 OVV'67 3 79739 3-2
C 08-12-2019 12:00 Baardwijk 4 Waspik 4 77161 4-1
C 08-12-2019 14:00 SV Reeshof 10 Sarto 8 90375 0-0
C 08-12-2019 10:00 Dongen 6 OVC'26 6 78435 8-4
C 01-12-2019 11:00 DESK 4 Dongen 6 77926 0-5
C 01-12-2019 12:00 Sarto 8 Baardwijk 4 77894 1-3
C 01-12-2019 12:00 Waspik 4 FC Tilburg 8 78082 0-0
C 01-12-2019 12:00 SV Reeshof 4 OVV'67 3 79998 10-0
C 01-12-2019 13:00 OVC'26 6 Blauw Wit'81 2 80107 7-3
C 01-12-2019 14:00 SV Reeshof 10 Gilze 5 90374 4-2
C 24-11-2019 11:00 DESK 4 Waspik 4 77925 4-6
C 24-11-2019 11:00 FC Tilburg 8 Dongen 6 80172 3-1
C 24-11-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 SV Reeshof 4 79738 4-1
C 24-11-2019 12:00 Baardwijk 4 SV Reeshof 10 90373 0-3
C 24-11-2019 12:15 OVV'67 3 OVC'26 6 79760 2-1
C 17-11-2019 10:00 Dongen 6 SV Reeshof 4 78434 1-3
C 17-11-2019 10:00 Gilze 5 Waspik 4 78804 4-0
C 17-11-2019 11:00 FC Tilburg 8 OVV'67 3 80171 1-4
C 17-11-2019 12:00 Sarto 8 DESK 4 77893 4-1
C 17-11-2019 12:00 SV Reeshof 10 OVC'26 6 90372 7-3
C 10-11-2019 12:15 OVV'67 3 Baardwijk 4 79759 1-2
C 10-11-2019 12:00 SV Reeshof 4 SV Reeshof 10 90371 1-2
C 10-11-2019 13:00 OVC'26 6 Sarto 8 80106 5-3
C 10-11-2019 12:00 Waspik 4 Dongen 6 78081 5-2
C 10-11-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 Gilze 5 79737 5-2
C 10-11-2019 11:00 DESK 4 FC Tilburg 8 77924 0-0
C 03-11-2019 12:15 OVV'67 3 Waspik 4 79758 2-5
C 03-11-2019 12:30 SV Reeshof 4 OVC'26 6 79997 2-2
C 03-11-2019 12:00 Baardwijk 4 Gilze 5 77159 2-1
C 03-11-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 DESK 4 79736 0-1
C 03-11-2019 11:00 FC Tilburg 8 Sarto 8 80170 4-4
C 03-11-2019 10:00 Dongen 6 SV Reeshof 10 90370 3-3
C 27-10-2019 10:00 Gilze 5 SV Reeshof 4 78803 2-4
C 27-10-2019 11:00 DESK 4 OVV'67 3 77923 5-1
C 27-10-2019 12:00 Sarto 8 Dongen 6 77892 6-0
C 27-10-2019 13:00 OVC'26 6 Baardwijk 4 80105 1-3
C 27-10-2019 12:00 Waspik 4 Blauw Wit'81 2 78080 2-1
C 27-10-2019 14:00 SV Reeshof 10 FC Tilburg 8 90369 2-3
C 20-10-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 SV Reeshof 10 90368 4-4
C 20-10-2019 12:00 SV Reeshof 4 Waspik 4 79996 3-6
C 13-10-2019 10:00 Dongen 6 Gilze 5 78433 1-4
C 13-10-2019 11:00 FC Tilburg 8 Baardwijk 4 80169 1-2
C 13-10-2019 12:00 OVC'26 6 DESK 4 80104 3-1
C 13-10-2019 12:15 OVV'67 3 Sarto 8 79757 3-2
C 06-10-2019 14:00 SV Reeshof 10 OVV'67 3 90367 5-1
C 06-10-2019 12:00 Waspik 4 OVC'26 6 78079 0-0
C 06-10-2019 12:00 Sarto 8 Blauw Wit'81 2 77891 5-3
C 06-10-2019 12:00 Baardwijk 4 Dongen 6 77158 5-1
C 06-10-2019 10:00 Gilze 5 FC Tilburg 8 78802 2-1
C 29-09-2019 12:00 OVC'26 6 Gilze 5 80103 0-0
C 29-09-2019 12:00 Waspik 4 Sarto 8 78078 2-1
C 29-09-2019 12:00 SV Reeshof 4 Baardwijk 4 79995 0-0
C 29-09-2019 12:00 Blauw Wit'81 2 FC Tilburg 8 79735 3-7
C 29-09-2019 12:15 OVV'67 3 Dongen 6 79756 5-3
C 29-09-2019 11:00 DESK 4 SV Reeshof 10 90366 3-4
C 22-09-2019 12:00 Sarto 8 SV Reeshof 4 77890 6-1
C 22-09-2019 12:00 Baardwijk 4 DESK 4 77157 1-1
C 22-09-2019 11:00 FC Tilburg 8 OVC'26 6 80168 5-2
C 22-09-2019 10:00 Gilze 5 OVV'67 3 78801 3-1
C 22-09-2019 10:00 Dongen 6 Blauw Wit'81 2 78432 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg 4 3 2 1 0 7 14 5 9 0
2 Jong Brabant 6 3 1 2 0 5 9 8 1 0
3 DESK 4 3 1 1 1 4 7 7 0 0
4 RWB 3 3 0 0 3 0 5 15 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 4 9 7 1 1 22 22 11 11 0
2 SV Reeshof 10 8 6 2 0 20 32 17 15 0
3 Waspik 4 8 6 0 2 18 27 21 6 0
4 Gilze 5 10 5 1 4 16 23 19 4 0
5 Sarto 8 9 4 1 4 13 32 22 10 0
6 OVV'67 3 11 4 0 7 12 22 40 -18 0
7 OVC'26 6 10 3 2 5 11 28 34 -6 0
8 SV Reeshof 4 8 3 1 4 10 25 23 2 0
9 Blauw Wit'81 2 10 3 1 6 10 27 34 -7 0
10 Dongen 6 11 3 1 7 10 28 39 -11 0
11 FC Tilburg 8 7 3 1 3 9 22 18 4 1
12 DESK 4 9 2 1 6 7 17 27 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven