Mannen beker reserve zondag poule
Senioren - DESK 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Hein Balvers | |||||||
Rob van Boxtel | |||||||
Bart Brok | |||||||
Sjors Brok | |||||||
Michel Broos | |||||||
Harm-Jan van Dinteren | |||||||
Remy Egbers | |||||||
Sven Hamers | |||||||
Joep van Hedel | |||||||
Erik Kivits | |||||||
Roel van der Mee | |||||||
Bas Moolenschot | |||||||
Rodolfo Mostini | |||||||
Dennis Mulder | |||||||
Matthijs Span | |||||||
Stef den Teuling | |||||||
Carlo Wagemakers | |||||||
Wouter van de Wouw |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 26-09-2019 20:00 | DESK 4 | FC Tilburg 4 | 17104 | 1-4 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Jong Brabant 6 | RWB 3 | 17233 | 4-3 | ||
B | 08-09-2019 11:00 | RWB 3 | FC Tilburg 4 | 16695 | 1-7 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | Jong Brabant 6 | DESK 4 | 16455 | 2-2 | ||
B | 06-09-2019 20:00 | FC Tilburg 4 | Jong Brabant 6 | 16116 | 3-3 | ||
B | 01-09-2019 11:00 | DESK 4 | RWB 3 | 16052 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 13:00 | OVC'26 6 | Dongen 6 | 80112 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | SV Reeshof 4 | FC Tilburg 8 | 80004 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Waspik 4 | OVV'67 3 | 78087 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Sarto 8 | Gilze 5 | 77899 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | DESK 4 | Blauw Wit'81 2 | 77931 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Blauw Wit'81 2 | Waspik 4 | 79744 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Gilze 5 | OVC'26 6 | 78810 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Dongen 6 | Sarto 8 | 78441 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Baardwijk 4 | SV Reeshof 4 | 77166 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:15 | OVV'67 3 | DESK 4 | 79765 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | FC Tilburg 8 | Blauw Wit'81 2 | 80177 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Dongen 6 | Baardwijk 4 | 78440 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 13:00 | OVC'26 6 | Waspik 4 | 80111 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Sarto 8 | OVV'67 3 | 77898 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:30 | SV Reeshof 4 | Gilze 5 | 80003 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | SV Reeshof 4 | Dongen 6 | 80002 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Waspik 4 | Gilze 5 | 78086 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Baardwijk 4 | FC Tilburg 8 | 77165 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | DESK 4 | OVC'26 6 | 77930 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:15 | OVV'67 3 | Blauw Wit'81 2 | 79764 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Dongen 6 | DESK 4 | 78439 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | FC Tilburg 8 | Waspik 4 | 80176 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Blauw Wit'81 2 | OVC'26 6 | 79743 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Baardwijk 4 | Sarto 8 | 77164 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:15 | OVV'67 3 | SV Reeshof 4 | 79763 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | DESK 4 | Gilze 5 | 77929 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Sarto 8 | FC Tilburg 8 | 77897 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:15 | Waspik 4 | Baardwijk 4 | 78085 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | SV Reeshof 4 | Blauw Wit'81 2 | 80001 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 13:00 | OVC'26 6 | OVV'67 3 | 80110 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | FC Tilburg 8 | DESK 4 | 80174 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Sarto 8 | OVC'26 6 | 77895 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Dongen 6 | Waspik 4 | 78436 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Baardwijk 4 | OVV'67 3 | 77162 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Gilze 5 | Blauw Wit'81 2 | 78807 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Blauw Wit'81 2 | Sarto 8 | 79742 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 13:00 | OVC'26 6 | SV Reeshof 4 | 80109 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Dongen 6 | FC Tilburg 8 | 78438 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:15 | Waspik 4 | DESK 4 | 78084 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Gilze 5 | Baardwijk 4 | 78809 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 12:30 | SV Reeshof 4 | DESK 4 | 80000 | 3-1 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | FC Tilburg 8 | Gilze 5 | 80175 | 2-2 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Dongen 6 | OVV'67 3 | 78437 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Sarto 8 | Waspik 4 | 77896 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Baardwijk 4 | OVC'26 6 | 77163 | 3-0 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | Blauw Wit'81 2 | Dongen 6 | 79740 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 12:15 | Waspik 4 | FC Tilburg 8 | 78082 | 3-4 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Gilze 5 | Dongen 6 | 78808 | 2-2 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | DESK 4 | Sarto 8 | 77928 | 5-3 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Blauw Wit'81 2 | Baardwijk 4 | 79741 | 0-3 | ||
C | 16-02-2020 12:15 | Waspik 4 | SV Reeshof 4 | 78083 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 12:15 | OVV'67 3 | FC Tilburg 8 | 79762 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 13:00 | OVC'26 6 | SV Reeshof 10 | 90378 | 0-0 | ||
C | 09-02-2020 12:00 | SV Reeshof 10 | SV Reeshof 4 | 90377 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | DESK 4 | Baardwijk 4 | 77927 | 0-3 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | SV Reeshof 4 | Sarto 8 | 79999 | 3-0 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Waspik 4 | SV Reeshof 10 | 90376 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 12:15 | OVV'67 3 | Gilze 5 | 79761 | 0-2 | ||
C | 02-02-2020 13:00 | OVC'26 6 | FC Tilburg 8 | 80108 | 0-0 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | SV Reeshof 4 | Baardwijk 4 | 79995 | 1-4 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | Waspik 4 | OVC'26 6 | 78079 | 3-3 | ||
C | 26-01-2020 11:00 | DESK 4 | FC Tilburg 8 | 77924 | 3-3 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | Gilze 5 | SV Reeshof 10 | 90382 | 4-5 | ||
C | 19-01-2020 11:00 | FC Tilburg 8 | SV Reeshof 4 | 80173 | 4-2 | ||
C | 19-01-2020 12:00 | SV Reeshof 10 | Sarto 8 | 90375 | 0-1 | ||
C | 15-12-2019 12:00 | SV Reeshof 10 | Waspik 4 | 90365 | 4-1 | ||
C | 15-12-2019 10:00 | Gilze 5 | Sarto 8 | 78805 | 4-3 | ||
C | 15-12-2019 12:00 | Baardwijk 4 | Blauw Wit'81 2 | 77160 | 7-0 | ||
C | 15-12-2019 11:00 | DESK 4 | SV Reeshof 4 | 77922 | 2-2 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Baardwijk 4 | Waspik 4 | 77161 | 4-1 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Gilze 5 | DESK 4 | 78806 | 3-1 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Dongen 6 | OVC'26 6 | 78435 | 8-4 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Blauw Wit'81 2 | OVV'67 3 | 79739 | 3-2 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | DESK 4 | Dongen 6 | 77926 | 0-5 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Sarto 8 | Baardwijk 4 | 77894 | 1-3 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | SV Reeshof 4 | OVV'67 3 | 79998 | 10-0 | ||
C | 01-12-2019 13:00 | OVC'26 6 | Blauw Wit'81 2 | 80107 | 7-3 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | SV Reeshof 10 | Gilze 5 | 90374 | 4-2 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | DESK 4 | Waspik 4 | 77925 | 4-6 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | FC Tilburg 8 | Dongen 6 | 80172 | 3-1 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Blauw Wit'81 2 | SV Reeshof 4 | 79738 | 4-1 | ||
C | 24-11-2019 12:15 | OVV'67 3 | OVC'26 6 | 79760 | 2-1 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Baardwijk 4 | SV Reeshof 10 | 90373 | 0-3 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Dongen 6 | SV Reeshof 4 | 78434 | 1-3 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Gilze 5 | Waspik 4 | 78804 | 4-0 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | FC Tilburg 8 | OVV'67 3 | 80171 | 1-4 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Sarto 8 | DESK 4 | 77893 | 4-1 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | SV Reeshof 10 | OVC'26 6 | 90372 | 7-3 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Blauw Wit'81 2 | Gilze 5 | 79737 | 5-2 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Waspik 4 | Dongen 6 | 78081 | 5-2 | ||
C | 10-11-2019 13:00 | OVC'26 6 | Sarto 8 | 80106 | 5-3 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | SV Reeshof 4 | SV Reeshof 10 | 90371 | 1-2 | ||
C | 10-11-2019 12:15 | OVV'67 3 | Baardwijk 4 | 79759 | 1-2 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | FC Tilburg 8 | Sarto 8 | 80170 | 4-4 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Dongen 6 | SV Reeshof 10 | 90370 | 3-3 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Blauw Wit'81 2 | DESK 4 | 79736 | 0-1 | ||
C | 03-11-2019 12:30 | SV Reeshof 4 | OVC'26 6 | 79997 | 2-2 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Baardwijk 4 | Gilze 5 | 77159 | 2-1 | ||
C | 03-11-2019 12:15 | OVV'67 3 | Waspik 4 | 79758 | 2-5 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Gilze 5 | SV Reeshof 4 | 78803 | 2-4 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | DESK 4 | OVV'67 3 | 77923 | 5-1 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Sarto 8 | Dongen 6 | 77892 | 6-0 | ||
C | 27-10-2019 13:00 | OVC'26 6 | Baardwijk 4 | 80105 | 1-3 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Waspik 4 | Blauw Wit'81 2 | 78080 | 2-1 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | SV Reeshof 10 | FC Tilburg 8 | 90369 | 2-3 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | Blauw Wit'81 2 | SV Reeshof 10 | 90368 | 4-4 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | SV Reeshof 4 | Waspik 4 | 79996 | 3-6 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | FC Tilburg 8 | Baardwijk 4 | 80169 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Dongen 6 | Gilze 5 | 78433 | 1-4 | ||
C | 13-10-2019 12:15 | OVV'67 3 | Sarto 8 | 79757 | 3-2 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | OVC'26 6 | DESK 4 | 80104 | 3-1 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | Sarto 8 | Blauw Wit'81 2 | 77891 | 5-3 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | Baardwijk 4 | Dongen 6 | 77158 | 5-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | SV Reeshof 10 | OVV'67 3 | 90367 | 5-1 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Gilze 5 | FC Tilburg 8 | 78802 | 2-1 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Waspik 4 | Sarto 8 | 78078 | 2-1 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | OVC'26 6 | Gilze 5 | 80103 | 0-0 | ||
C | 29-09-2019 12:15 | OVV'67 3 | Dongen 6 | 79756 | 5-3 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Blauw Wit'81 2 | FC Tilburg 8 | 79735 | 3-7 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | DESK 4 | SV Reeshof 10 | 90366 | 3-4 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Sarto 8 | SV Reeshof 4 | 77890 | 6-1 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Baardwijk 4 | DESK 4 | 77157 | 1-1 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | FC Tilburg 8 | OVC'26 6 | 80168 | 5-2 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Gilze 5 | OVV'67 3 | 78801 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Dongen 6 | Blauw Wit'81 2 | 78432 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tilburg 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 14 | 5 | 9 | 0 |
2 | Jong Brabant 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 9 | 8 | 1 | 0 |
3 | DESK 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 7 | 0 | 0 |
4 | RWB 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 15 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk 4 | 13 | 12 | 1 | 0 | 37 | 42 | 9 | 33 | 0 |
2 | Gilze 5 | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 | 31 | 22 | 9 | 0 |
3 | Waspik 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 33 | 30 | 3 | 0 |
4 | FC Tilburg 8 | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | 35 | 28 | 7 | 1 |
5 | SV Reeshof 4 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 35 | 32 | 3 | 0 |
6 | Sarto 8 | 13 | 5 | 1 | 7 | 16 | 40 | 34 | 6 | 0 |
7 | Dongen 6 | 12 | 4 | 1 | 7 | 13 | 28 | 38 | -10 | 0 |
8 | OVC'26 6 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 28 | 33 | -5 | 0 |
9 | OVV'67 3 | 12 | 4 | 0 | 8 | 12 | 21 | 38 | -17 | 0 |
10 | DESK 4 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 25 | 37 | -12 | 0 |
11 | Blauw Wit'81 2 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 23 | 40 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | E | Kleedkamer 8 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|