Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - DESK 5

Teamleden

Spelers
Niek van Berkel        
Ferry Brouwer        
Pim van Delft        
Tom van Dijk        
Bas Dingemans        
Koen Dingemans        
Mike van Ham        
Koen Hamers        
Koos van Hassel        
Robin Heltzel        
Mark Hoevenaar        
Frans Janssen        
Rob Kivits        
Richard van Kleijnenbreugel        
Tim van der Mee        
Jordy Meijer        
Remco Mulder        
Bram Roijakkers        
Freek Soeterboek        
Guido Timmermans        
Dries Treffers        
Jeroen Voogd        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 02-02-2020 14:30 WSJ 3 DESK 5 79923 Sportpark 't Kraaienbos 13:30
C 09-02-2020 11:00 DESK 5 OJC ROSMALEN 7 77937 Sportpark Eikendijk 10:30
C 16-02-2020 12:00 GSBW 4 DESK 5 78689 Sportpark D'n Kuil 11:05
C 08-03-2020 11:00 DESK 5 ZIGO 5 77938 Sportpark Eikendijk 10:30
C 15-03-2020 11:00 DESK 5 ZIGO 4 77939 Sportpark Eikendijk 10:30
C 29-03-2020 12:00 Jong Brabant 6 DESK 5 79549 Sportpark Berkelseweg 11:00
C 05-04-2020 11:00 DESK 5 SV Reeshof 3 77940 Sportpark Eikendijk 10:30
C 19-04-2020 10:30 VOAB 5 DESK 5 79582 Sportpark Van den Wildenberg 09:35
C 10-05-2020 11:00 DESK 5 OVC'26 5 77941 Sportpark Eikendijk 10:30
C 17-05-2020 11:00 DESK 5 FC Tilburg 7 77942 Sportpark Eikendijk 10:30
C 24-05-2020 12:00 Sarto 9 DESK 5 77910 Sportpark Westend 11:10

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 08-12-2019 11:00 DESK 5 Sarto 9 S. (Sam) Haarbosch 77936 2 - 1
C 01-12-2019 09:45 SV Reeshof 3 DESK 5 H. (Henk) Donders 79989 8 - 3
C 24-11-2019 12:00 ZIGO 4 DESK 5 T.C.A.M. (Thijs) Meuwese 79621 2 - 3
C 17-11-2019 11:00 DESK 5 VOAB 5 S. (Sam) Haarbosch 77935 2 - 5
C 10-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN 7 DESK 5 JJ (Johan) Konings 79196 2 - 5
C 03-11-2019 11:00 DESK 5 Jong Brabant 6 S. (Sam) Haarbosch 77934 1 - 2
C 27-10-2019 11:30 FC Tilburg 7 DESK 5 Afgeschermd 80159 7 - 3
C 13-10-2019 11:00 DESK 5 GSBW 4 Afgeschermd 77933 6 - 3
C 06-10-2019 12:00 OVC'26 5 DESK 5 P. (Pieter) Mikkers 80093 11 - 2
C 29-09-2019 12:00 ZIGO 5 DESK 5 R.T.M. (Rene) de Krom 79628 3 - 3
C 22-09-2019 11:00 DESK 5 WSJ 3 S. (Sam) Haarbosch 77932 1 - 3
B 15-09-2019 12:00 Baardwijk 5 DESK 5 M. (Murat) Toksoy 17159 1 - 1
B 08-09-2019 vervallen RWB 4 DESK 5 16845
B 01-09-2019 11:00 DESK 5 SV Reeshof 5 Afgeschermd 16306 3 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 SV Reeshof 5 RWB 4 17184 0-0
B 15-09-2019 12:00 Baardwijk 5 DESK 5 17159 1-1
B 08-09-2019 11:00 SV Reeshof 5 Baardwijk 5 16401 2-1
B 08-09-2019 12:00 RWB 4 DESK 5 16845 0-0
B 01-09-2019 11:00 DESK 5 SV Reeshof 5 16306 3-6
B 01-09-2019 12:00 Baardwijk 5 RWB 4 16105 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2019 12:00 Jong Brabant 6 ZIGO 5 79542 0-0
C 08-12-2019 11:00 DESK 5 Sarto 9 77936 2-1
C 08-12-2019 12:00 ZIGO 4 VOAB 5 79622 4-4
C 08-12-2019 12:00 OVC'26 5 OJC ROSMALEN 7 80097 0-0
C 08-12-2019 12:00 GSBW 4 SV Reeshof 3 78687 0-6
C 08-12-2019 12:00 Jong Brabant 6 FC Tilburg 7 79546 3-3
C 08-12-2019 14:30 WSJ 3 ZIGO 5 79922 0-0
C 01-12-2019 09:45 SV Reeshof 3 DESK 5 79989 8-3
C 01-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN 7 ZIGO 4 79197 2-1
C 01-12-2019 10:30 VOAB 5 ZIGO 5 79578 3-5
C 01-12-2019 12:00 Jong Brabant 6 GSBW 4 79545 0-0
C 01-12-2019 12:00 Sarto 9 WSJ 3 77904 0-5
C 01-12-2019 11:30 FC Tilburg 7 OVC'26 5 80161 0-9
C 24-11-2019 09:45 SV Reeshof 3 OJC ROSMALEN 7 79988 6-0
C 24-11-2019 12:00 ZIGO 4 DESK 5 79621 2-3
C 24-11-2019 12:00 OVC'26 5 Jong Brabant 6 80096 4-2
C 24-11-2019 12:00 GSBW 4 FC Tilburg 7 78686 1-2
C 24-11-2019 14:30 WSJ 3 VOAB 5 79921 6-3
C 24-11-2019 12:00 ZIGO 5 Sarto 9 79632 3-1
C 17-11-2019 11:00 DESK 5 VOAB 5 77935 2-5
C 17-11-2019 12:00 ZIGO 4 ZIGO 5 79620 1-3
C 17-11-2019 12:00 OVC'26 5 WSJ 3 80095 3-0
C 17-11-2019 12:00 GSBW 4 OJC ROSMALEN 7 78685 0-0
C 17-11-2019 12:00 Jong Brabant 6 Sarto 9 79544 3-0
C 17-11-2019 11:30 FC Tilburg 7 SV Reeshof 3 80160 1-1
C 10-11-2019 09:45 SV Reeshof 3 ZIGO 4 79987 0-0
C 10-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN 7 DESK 5 79196 2-5
C 10-11-2019 10:30 VOAB 5 Jong Brabant 6 79577 3-3
C 10-11-2019 12:00 Sarto 9 FC Tilburg 7 77903 5-4
C 10-11-2019 12:00 ZIGO 5 OVC'26 5 79631 2-3
C 07-11-2019 20:00 WSJ 3 GSBW 4 79920 0-0
C 03-11-2019 14:30 WSJ 3 SV Reeshof 3 79919 5-3
C 03-11-2019 12:00 OVC'26 5 GSBW 4 80094 15-1
C 03-11-2019 12:00 ZIGO 5 OJC ROSMALEN 7 79630 2-4
C 03-11-2019 12:00 ZIGO 4 FC Tilburg 7 79619 2-3
C 03-11-2019 11:00 DESK 5 Jong Brabant 6 77934 1-2
C 03-11-2019 10:30 VOAB 5 Sarto 9 79576 3-5
C 27-10-2019 09:45 SV Reeshof 3 ZIGO 5 79986 5-1
C 27-10-2019 10:00 OJC ROSMALEN 7 WSJ 3 79195 0-5
C 27-10-2019 12:00 Sarto 9 OVC'26 5 77902 0-6
C 27-10-2019 12:00 GSBW 4 VOAB 5 78684 1-4
C 27-10-2019 12:00 Jong Brabant 6 ZIGO 4 79543 1-2
C 27-10-2019 11:30 FC Tilburg 7 DESK 5 80159 7-3
C 13-10-2019 10:30 VOAB 5 OJC ROSMALEN 7 79575 0-0
C 13-10-2019 11:00 DESK 5 GSBW 4 77933 6-3
C 13-10-2019 12:00 Sarto 9 SV Reeshof 3 77901 1-3
C 13-10-2019 12:00 ZIGO 5 FC Tilburg 7 79629 5-7
C 13-10-2019 12:00 ZIGO 4 OVC'26 5 79618 2-8
C 13-10-2019 13:00 WSJ 3 Jong Brabant 6 79918 1-2
C 06-10-2019 09:45 SV Reeshof 3 VOAB 5 79985 7-1
C 06-10-2019 10:00 OJC ROSMALEN 7 Sarto 9 79194 7-2
C 06-10-2019 12:00 GSBW 4 ZIGO 4 78683 3-5
C 06-10-2019 12:00 OVC'26 5 DESK 5 80093 11-2
C 06-10-2019 11:30 FC Tilburg 7 WSJ 3 80158 1-1
C 29-09-2019 10:00 SV Reeshof 3 Jong Brabant 6 79984 7-1
C 29-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN 7 FC Tilburg 7 79193 3-0
C 29-09-2019 12:00 Sarto 9 GSBW 4 77900 13-2
C 29-09-2019 10:30 VOAB 5 OVC'26 5 79574 1-3
C 29-09-2019 12:00 ZIGO 5 DESK 5 79628 3-3
C 29-09-2019 13:00 WSJ 3 ZIGO 4 79917 3-0
C 22-09-2019 12:00 OVC'26 5 SV Reeshof 3 80092 0-3
C 22-09-2019 12:00 ZIGO 4 Sarto 9 79617 4-2
C 22-09-2019 10:00 Jong Brabant 6 OJC ROSMALEN 7 79541 3-3
C 22-09-2019 12:30 FC Tilburg 7 VOAB 5 80157 2-4
C 22-09-2019 11:00 DESK 5 WSJ 3 77932 1-3
C 22-09-2019 12:00 GSBW 4 ZIGO 5 78682 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof 5 2 2 0 0 6 8 4 4 0
2 Baardwijk 5 2 0 1 1 1 2 3 -1 0
3 DESK 5 2 0 1 1 1 4 7 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof 3 10 8 1 1 25 49 13 36 0
2 OVC'26 5 9 8 0 1 24 59 13 46 0
3 WSJ 3 8 6 1 1 19 29 10 19 0
4 OJC ROSMALEN 7 10 4 3 3 15 21 24 -3 0
5 FC Tilburg 7 11 4 3 4 15 30 37 -7 0
6 DESK 5 11 4 1 6 13 31 47 -16 0
7 Jong Brabant 6 9 3 3 3 12 20 24 -4 0
8 VOAB 5 11 3 3 5 12 31 38 -7 0
9 ZIGO 5 9 3 1 5 10 24 32 -8 0
10 ZIGO 4 10 3 1 6 10 23 32 -9 0
11 Sarto 9 11 3 0 8 9 30 42 -12 0
12 GSBW 4 9 1 1 7 4 16 51 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven