Vrouwen beker

Senioren - DESK VR1

Teamleden

Spelers
Lauri van der Aa        
Lieke Bergmans        
Sanne Brouwers        
Kiki Fitters        
Floortje Goenee        
Immah Kanu        
Rayna Kemmeren        
Naomi Koenen        
Indy van Kuijk        
Kim van der Linden        
Nicole de Louw        
Shirley Meijer        
Steffie Mertens        
Jamie Paling        
Mariélle van der Schans        
Imke Scheepers        
Nikki Snoeren        
Bieke Speijers        
Lisa Struijcken        
Nina Tan        
Erinn Verhaaren        
Kim Wervers        

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:30 Nemelaer VR1 Nieuwkuijk VR1 6248 1-1
B 15-09-2019 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 DESK VR1 6232 5-0
B 08-09-2019 10:00 Nieuwkuijk VR1 DESK VR1 6226 4-4
B 08-09-2019 11:00 Nemelaer VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 6205 0-4
B 01-09-2019 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 Nieuwkuijk VR1 6177 7-2
B 01-09-2019 11:30 DESK VR1 Nemelaer VR1 6199 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Blauw Wit'81 VR1 25307 0-0
C 15-12-2019 14:00 Antibarbari VR3 Baardwijk VR1 25286 0-0
C 15-12-2019 10:00 Bavel VR3 DVO'60 VR1 25283 0-0
C 08-12-2019 14:00 Vivoo VR1 Bavel VR3 25292 1-0
C 08-12-2019 12:00 SC Welberg VR1 Madese Boys VR1 25305 6-0
C 08-12-2019 12:00 Be Ready VR1 Antibarbari VR3 25297 0-0
C 08-12-2019 10:00 Baardwijk VR1 Virtus VR1 25302 4-0
C 08-12-2019 10:00 DVO'60 VR1 DESK VR1 25300 1-7
C 01-12-2019 10:00 Madese Boys VR1 Be Ready VR1 25276 1-4
C 01-12-2019 11:30 DESK VR1 Moerse Boys VR1 25291 2-4
C 01-12-2019 12:00 Virtus VR1 Blauw Wit'81 VR1 25282 1-4
C 01-12-2019 13:00 SC Welberg VR1 Vivoo VR1 25278 0-4
C 24-11-2019 10:00 Baardwijk VR1 DVO'60 VR1 25263 5-0
C 24-11-2019 10:00 Bavel VR3 Antibarbari VR3 25265 2-0
C 24-11-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Virtus VR1 25268 9-0
C 24-11-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 DESK VR1 25271 3-0
C 24-11-2019 12:00 Be Ready VR1 SC Welberg VR1 25261 1-4
C 24-11-2019 12:00 Vivoo VR1 Madese Boys VR1 25256 6-0
C 17-11-2019 10:00 DVO'60 VR1 Virtus VR1 25246 3-1
C 17-11-2019 10:00 Baardwijk VR1 Blauw Wit'81 VR1 25248 2-0
C 17-11-2019 10:00 Madese Boys VR1 Bavel VR3 25252 1-5
C 17-11-2019 12:00 Vivoo VR1 Antibarbari VR3 25238 4-1
C 17-11-2019 12:00 Be Ready VR1 Moerse Boys VR1 25243 0-4
C 17-11-2019 14:30 SC Welberg VR1 DESK VR1 25254 3-4
C 10-11-2019 09:45 Moerse Boys VR1 Vivoo VR1 25229 4-1
C 10-11-2019 10:00 Bavel VR3 Baardwijk VR1 25223 0-3
C 10-11-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Be Ready VR1 25232 5-2
C 10-11-2019 12:00 DESK VR1 Madese Boys VR1 25237 4-0
C 10-11-2019 14:45 Antibarbari VR3 DVO'60 VR1 25226 2-0
C 10-11-2019 13:00 Virtus VR1 SC Welberg VR1 25222 3-1
C 03-11-2019 12:00 Virtus VR1 DESK VR1 25213 6-6
C 03-11-2019 12:00 Be Ready VR1 Vivoo VR1 25204 3-1
C 03-11-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Antibarbari VR3 25217 6-1
C 03-11-2019 10:00 DVO'60 VR1 SC Welberg VR1 25207 0-3
C 03-11-2019 10:00 Baardwijk VR1 Madese Boys VR1 25209 9-0
C 03-11-2019 09:45 Moerse Boys VR1 Bavel VR3 25214 3-2
C 27-10-2019 10:00 Bavel VR3 Blauw Wit'81 VR1 25193 2-3
C 27-10-2019 10:00 Madese Boys VR1 DVO'60 VR1 25189 0-2
C 27-10-2019 12:00 DESK VR1 Be Ready VR1 25201 2-2
C 27-10-2019 12:00 Vivoo VR1 Virtus VR1 25184 6-2
C 27-10-2019 10:00 SC Welberg VR1 Baardwijk VR1 25191 0-5
C 27-10-2019 14:45 Antibarbari VR3 Moerse Boys VR1 25196 3-1
C 15-10-2019 20:00 Blauw Wit'81 VR1 Madese Boys VR1 25178 9-0
C 13-10-2019 09:45 Moerse Boys VR1 SC Welberg VR1 25175 5-1
C 13-10-2019 10:00 DVO'60 VR1 Vivoo VR1 25168 2-2
C 13-10-2019 10:00 Baardwijk VR1 Be Ready VR1 25170 9-0
C 13-10-2019 12:00 Virtus VR1 Antibarbari VR3 25174 2-4
C 13-10-2019 12:00 DESK VR1 Bavel VR3 25183 2-1
C 06-10-2019 10:00 Bavel VR3 Virtus VR1 25160 3-2
C 06-10-2019 10:00 Madese Boys VR1 Moerse Boys VR1 25156 0-5
C 06-10-2019 14:00 Vivoo VR1 Baardwijk VR1 25148 1-4
C 06-10-2019 12:00 SC Welberg VR1 Blauw Wit'81 VR1 25158 3-0
C 06-10-2019 10:30 Be Ready VR1 DVO'60 VR1 25153 0-5
C 06-10-2019 14:45 Antibarbari VR3 DESK VR1 25163 1-1
C 29-09-2019 10:00 Bavel VR3 SC Welberg VR1 25133 2-1
C 29-09-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Baardwijk VR1 25139 2-2
C 29-09-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 DVO'60 VR1 25142 4-1
C 29-09-2019 12:00 Virtus VR1 Be Ready VR1 25132 5-3
C 29-09-2019 12:00 DESK VR1 Vivoo VR1 25147 2-5
C 29-09-2019 14:45 Antibarbari VR3 Madese Boys VR1 25136 4-0
C 22-09-2019 10:00 Be Ready VR1 Bavel VR3 25117 1-1
C 22-09-2019 12:00 Vivoo VR1 Blauw Wit'81 VR1 25112 3-3
C 22-09-2019 12:00 SC Welberg VR1 Antibarbari VR3 25128 2-1
C 22-09-2019 10:00 Baardwijk VR1 DESK VR1 25122 7-3
C 22-09-2019 10:00 DVO'60 VR1 Moerse Boys VR1 25120 1-3
C 22-09-2019 10:00 Madese Boys VR1 Virtus VR1 25126 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 3 3 0 0 9 16 2 14 0
2 Nemelaer VR1 3 0 2 1 2 2 6 -4 0
3 Nieuwkuijk VR1 3 0 2 1 2 7 12 -5 0
4 DESK VR1 3 0 2 1 2 5 10 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk VR1 10 9 1 0 28 50 6 44 0
2 Moerse Boys VR1 10 8 1 1 25 40 12 28 0
3 Blauw Wit'81 VR1 10 7 1 2 22 37 15 22 0
4 Vivoo VR1 11 6 2 3 20 34 21 13 0
5 DESK VR1 11 4 3 4 15 33 33 0 0
6 SC Welberg VR1 11 5 0 6 15 24 25 -1 0
7 Antibarbari VR3 10 4 2 4 14 17 18 -1 0
8 Bavel VR3 10 4 1 5 13 18 17 1 0
9 Be Ready VR1 11 2 3 6 9 16 37 -21 0
10 DVO'60 VR1 9 2 1 6 7 12 26 -14 0
11 Virtus VR1 10 2 1 7 7 23 43 -20 0
12 Madese Boys VR1 11 1 0 10 3 5 56 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 06-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 13-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-07-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 01-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven