Afdrukken
Vrouwen beker

Senioren - DESK VR1

Teamleden

Spelers
Lauri van der Aa        
Lieke Bergmans        
Kiki Fitters        
Floortje Goenee        
Immah Kanu        
Naomi Koenen        
Indy van Kuijk        
Kim van der Linden        
Nicole de Louw        
Shirley Meijer        
Steffie Mertens        
Jamie Paling        
MariĆ«lle van der Schans        
Imke Scheepers        
Nikki Snoeren        
Lisa Struijcken        
Nina Tan        
Erinn Verhaaren        
Kim Wervers        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 24-05-2020 12:00 DESK VR1 DVO'60 VR1 S (Simone) van Manen 25507
C 17-05-2020 14:00 Vivoo VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25472
C 10-05-2020 12:00 DESK VR1 Antibarbari VR3 S (Simone) van Manen 25471
C 19-04-2020 10:00 Bavel VR3 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25445
C 05-04-2020 09:45 Moerse Boys VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25430
C 29-03-2020 11:30 DESK VR1 Blauw Wit'81 VR1 S (Simone) van Manen 25417
C 15-03-2020 11:30 DESK VR1 Virtus VR1 S (Simone) van Manen 25399
C 08-03-2020 09:45 Be Ready VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25366 0 - 3
C 01-03-2020 10:00 Madese Boys VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25342 3 - 5
C 16-02-2020 12:00 DESK VR1 SC Welberg VR1 S (Simone) van Manen 25363 4 - 1
C 02-02-2020 12:00 DESK VR1 Baardwijk VR1 S (Simone) van Manen 25327 0 - 2
C 08-12-2019 10:00 DVO'60 VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25300 1 - 7
C 01-12-2019 11:30 DESK VR1 Moerse Boys VR1 S (Simone) van Manen 25291 2 - 4
C 24-11-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 DESK VR1 R.A.J.M. (Ramon) Kemmeren 25271 3 - 0
C 17-11-2019 14:30 SC Welberg VR1 DESK VR1 P.A. (Pedro) Baselier 25254 3 - 4
C 10-11-2019 12:00 DESK VR1 Madese Boys VR1 S (Simone) van Manen 25237 4 - 0
C 03-11-2019 12:00 Virtus VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25213 6 - 6
C 27-10-2019 12:00 DESK VR1 Be Ready VR1 S (Simone) van Manen 25201 2 - 2
C 13-10-2019 12:00 DESK VR1 Bavel VR3 S (Simone) van Manen 25183 2 - 1
C 06-10-2019 14:45 Antibarbari VR3 DESK VR1 S (Simone) van Manen 25163 1 - 1
C 29-09-2019 12:00 DESK VR1 Vivoo VR1 S (Simone) van Manen 25147 2 - 5
C 22-09-2019 10:00 Baardwijk VR1 DESK VR1 W.H. (Wally) Buijs 25122 7 - 3
B 15-09-2019 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 6232 5 - 0
B 08-09-2019 10:00 Nieuwkuijk VR1 DESK VR1 S (Simone) van Manen 6226 4 - 4
B 01-09-2019 11:30 DESK VR1 Nemelaer VR1 Afgeschermd 6199 1 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:30 Nemelaer VR1 Nieuwkuijk VR1 6248 1-1
B 15-09-2019 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 DESK VR1 6232 5-0
B 08-09-2019 10:00 Nieuwkuijk VR1 DESK VR1 6226 4-4
B 08-09-2019 11:00 Nemelaer VR1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 6205 0-4
B 01-09-2019 12:00 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 Nieuwkuijk VR1 6177 7-2
B 01-09-2019 11:30 DESK VR1 Nemelaer VR1 6199 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-05-2020 12:00 SC Welberg VR1 Be Ready VR1 25494 0-0
C 24-05-2020 12:00 Virtus VR1 Baardwijk VR1 25498 0-0
C 24-05-2020 12:00 DESK VR1 DVO'60 VR1 25507 0-0
C 24-05-2020 10:00 Bavel VR3 Moerse Boys VR1 25499 0-0
C 24-05-2020 10:00 Madese Boys VR1 Vivoo VR1 25492 0-0
C 24-05-2020 14:45 Antibarbari VR3 Blauw Wit'81 VR1 25502 0-0
C 17-05-2020 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Bavel VR3 25487 0-0
C 17-05-2020 10:00 Moerse Boys VR1 Antibarbari VR3 25484 0-0
C 17-05-2020 10:00 DVO'60 VR1 Madese Boys VR1 25480 0-0
C 17-05-2020 10:00 Baardwijk VR1 SC Welberg VR1 25482 0-0
C 17-05-2020 12:00 Be Ready VR1 Virtus VR1 25477 0-0
C 17-05-2020 14:00 Vivoo VR1 DESK VR1 25472 0-0
C 10-05-2020 10:00 DVO'60 VR1 Be Ready VR1 25456 0-0
C 10-05-2020 10:00 Madese Boys VR1 Blauw Wit'81 VR1 25462 0-0
C 10-05-2020 12:00 Virtus VR1 Vivoo VR1 25468 0-0
C 10-05-2020 12:00 SC Welberg VR1 Bavel VR3 25464 0-0
C 10-05-2020 10:00 Baardwijk VR1 Moerse Boys VR1 25458 0-0
C 10-05-2020 12:00 DESK VR1 Antibarbari VR3 25471 0-0
C 19-04-2020 09:45 Be Ready VR1 Baardwijk VR1 25438 0-0
C 19-04-2020 10:00 Madese Boys VR1 SC Welberg VR1 25441 0-0
C 19-04-2020 10:00 Bavel VR3 DESK VR1 25445 0-0
C 19-04-2020 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Moerse Boys VR1 25451 0-0
C 19-04-2020 12:00 Virtus VR1 DVO'60 VR1 25444 0-0
C 19-04-2020 14:45 Antibarbari VR3 Vivoo VR1 25448 0-0
C 13-04-2020 10:00 Baardwijk VR1 Bavel VR3 25338 0-0
C 13-04-2020 10:00 DVO'60 VR1 Blauw Wit'81 VR1 25369 0-0
C 13-04-2020 12:00 Vivoo VR1 Moerse Boys VR1 25328 0-0
C 05-04-2020 09:45 Moerse Boys VR1 DESK VR1 25430 0-0
C 05-04-2020 10:00 Baardwijk VR1 Antibarbari VR3 25428 0-0
C 05-04-2020 10:00 DVO'60 VR1 Bavel VR3 25426 0-0
C 05-04-2020 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Virtus VR1 25433 0-0
C 05-04-2020 12:00 Be Ready VR1 Madese Boys VR1 25423 0-0
C 05-04-2020 12:00 Vivoo VR1 SC Welberg VR1 25418 0-0
C 29-03-2020 10:00 Bavel VR3 Vivoo VR1 25409 0-0
C 29-03-2020 10:00 Madese Boys VR1 Baardwijk VR1 25402 0-0
C 29-03-2020 11:30 DESK VR1 Blauw Wit'81 VR1 25417 0-0
C 29-03-2020 14:45 Antibarbari VR3 Be Ready VR1 25412 0-0
C 29-03-2020 12:00 Virtus VR1 Moerse Boys VR1 25408 0-0
C 29-03-2020 12:00 SC Welberg VR1 DVO'60 VR1 25404 0-0
C 22-03-2020 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Baardwijk VR1 25358 0-0
C 22-03-2020 14:00 Virtus VR1 Madese Boys VR1 25312 0-0
C 17-03-2020 20:00 Blauw Wit'81 VR1 Vivoo VR1 25322 0-0
C 15-03-2020 14:45 Antibarbari VR3 Bavel VR3 25388 0-0
C 15-03-2020 10:30 Blauw Wit'81 VR1 SC Welberg VR1 25394 0-0
C 15-03-2020 12:00 Vivoo VR1 Be Ready VR1 25382 0-0
C 15-03-2020 09:45 Moerse Boys VR1 Madese Boys VR1 25391 0-0
C 15-03-2020 11:30 DESK VR1 Virtus VR1 25399 0-0
C 15-03-2020 10:00 DVO'60 VR1 Baardwijk VR1 25387 0-0
C 11-03-2020 20:00 Virtus VR1 Bavel VR3 25381 0-0
C 08-03-2020 10:00 Madese Boys VR1 Antibarbari VR3 25375 1-0
C 08-03-2020 12:00 SC Welberg VR1 Moerse Boys VR1 25377 0-4
C 08-03-2020 09:45 Be Ready VR1 DESK VR1 25366 0-3
C 08-03-2020 10:00 Baardwijk VR1 Vivoo VR1 25371 5-0
C 01-03-2020 10:00 Madese Boys VR1 DESK VR1 25342 3-5
C 01-03-2020 09:45 Be Ready VR1 Blauw Wit'81 VR1 25333 0-6
C 01-03-2020 10:00 DVO'60 VR1 Antibarbari VR3 25336 1-1
C 01-03-2020 12:00 SC Welberg VR1 Virtus VR1 25344 2-6
C 16-02-2020 12:00 DESK VR1 SC Welberg VR1 25363 4-1
C 16-02-2020 10:00 Bavel VR3 Madese Boys VR1 25349 2-0
C 16-02-2020 10:00 Moerse Boys VR1 Be Ready VR1 25355 4-0
C 16-02-2020 12:00 Vivoo VR1 DVO'60 VR1 25346 3-0
C 16-02-2020 14:45 Antibarbari VR3 Virtus VR1 25352 3-2
C 02-02-2020 14:45 Antibarbari VR3 SC Welberg VR1 25316 1-3
C 02-02-2020 12:00 DESK VR1 Baardwijk VR1 25327 0-2
C 02-02-2020 10:00 Bavel VR3 Be Ready VR1 25313 5-0
C 02-02-2020 10:00 Moerse Boys VR1 DVO'60 VR1 25319 4-0
C 26-01-2020 09:45 Moerse Boys VR1 Blauw Wit'81 VR1 25307 3-0
C 15-12-2019 14:00 Antibarbari VR3 Baardwijk VR1 25286 1-5
C 15-12-2019 10:00 Bavel VR3 DVO'60 VR1 25283 2-0
C 08-12-2019 14:00 Vivoo VR1 Bavel VR3 25292 1-0
C 08-12-2019 12:00 SC Welberg VR1 Madese Boys VR1 25305 6-0
C 08-12-2019 12:00 Be Ready VR1 Antibarbari VR3 25297 0-0
C 08-12-2019 10:00 Baardwijk VR1 Virtus VR1 25302 4-0
C 08-12-2019 10:00 DVO'60 VR1 DESK VR1 25300 1-7
C 01-12-2019 10:00 Madese Boys VR1 Be Ready VR1 25276 1-4
C 01-12-2019 11:30 DESK VR1 Moerse Boys VR1 25291 2-4
C 01-12-2019 12:00 Virtus VR1 Blauw Wit'81 VR1 25282 1-4
C 01-12-2019 13:00 SC Welberg VR1 Vivoo VR1 25278 0-4
C 24-11-2019 10:00 Baardwijk VR1 DVO'60 VR1 25263 5-0
C 24-11-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Virtus VR1 25268 9-0
C 24-11-2019 10:00 Bavel VR3 Antibarbari VR3 25265 2-0
C 24-11-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 DESK VR1 25271 3-0
C 24-11-2019 12:00 Be Ready VR1 SC Welberg VR1 25261 1-4
C 24-11-2019 12:00 Vivoo VR1 Madese Boys VR1 25256 6-0
C 17-11-2019 10:00 DVO'60 VR1 Virtus VR1 25246 3-1
C 17-11-2019 10:00 Baardwijk VR1 Blauw Wit'81 VR1 25248 2-0
C 17-11-2019 10:00 Madese Boys VR1 Bavel VR3 25252 1-5
C 17-11-2019 12:00 Vivoo VR1 Antibarbari VR3 25238 4-1
C 17-11-2019 12:00 Be Ready VR1 Moerse Boys VR1 25243 0-4
C 17-11-2019 14:30 SC Welberg VR1 DESK VR1 25254 3-4
C 10-11-2019 09:45 Moerse Boys VR1 Vivoo VR1 25229 4-1
C 10-11-2019 10:00 Bavel VR3 Baardwijk VR1 25223 0-3
C 10-11-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Be Ready VR1 25232 5-2
C 10-11-2019 12:00 DESK VR1 Madese Boys VR1 25237 4-0
C 10-11-2019 13:00 Virtus VR1 SC Welberg VR1 25222 3-1
C 10-11-2019 14:45 Antibarbari VR3 DVO'60 VR1 25226 2-0
C 03-11-2019 09:45 Moerse Boys VR1 Bavel VR3 25214 3-2
C 03-11-2019 10:00 Baardwijk VR1 Madese Boys VR1 25209 9-0
C 03-11-2019 10:00 DVO'60 VR1 SC Welberg VR1 25207 0-3
C 03-11-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 Antibarbari VR3 25217 6-1
C 03-11-2019 12:00 Be Ready VR1 Vivoo VR1 25204 3-1
C 03-11-2019 12:00 Virtus VR1 DESK VR1 25213 6-6
C 27-10-2019 10:00 Bavel VR3 Blauw Wit'81 VR1 25193 2-3
C 27-10-2019 12:00 DESK VR1 Be Ready VR1 25201 2-2
C 27-10-2019 12:00 Vivoo VR1 Virtus VR1 25184 6-2
C 27-10-2019 10:00 SC Welberg VR1 Baardwijk VR1 25191 0-5
C 27-10-2019 14:45 Antibarbari VR3 Moerse Boys VR1 25196 3-1
C 27-10-2019 10:00 Madese Boys VR1 DVO'60 VR1 25189 0-2
C 15-10-2019 20:00 Blauw Wit'81 VR1 Madese Boys VR1 25178 9-0
C 13-10-2019 09:45 Moerse Boys VR1 SC Welberg VR1 25175 5-1
C 13-10-2019 10:00 DVO'60 VR1 Vivoo VR1 25168 2-2
C 13-10-2019 10:00 Baardwijk VR1 Be Ready VR1 25170 9-0
C 13-10-2019 12:00 Virtus VR1 Antibarbari VR3 25174 2-4
C 13-10-2019 12:00 DESK VR1 Bavel VR3 25183 2-1
C 06-10-2019 10:00 Bavel VR3 Virtus VR1 25160 3-2
C 06-10-2019 10:30 Be Ready VR1 DVO'60 VR1 25153 0-5
C 06-10-2019 10:00 Madese Boys VR1 Moerse Boys VR1 25156 0-5
C 06-10-2019 14:00 Vivoo VR1 Baardwijk VR1 25148 1-4
C 06-10-2019 12:00 SC Welberg VR1 Blauw Wit'81 VR1 25158 3-0
C 06-10-2019 14:45 Antibarbari VR3 DESK VR1 25163 1-1
C 29-09-2019 10:00 Bavel VR3 SC Welberg VR1 25133 2-1
C 29-09-2019 10:00 Moerse Boys VR1 Baardwijk VR1 25139 2-2
C 29-09-2019 12:00 Virtus VR1 Be Ready VR1 25132 5-3
C 29-09-2019 12:00 DESK VR1 Vivoo VR1 25147 2-5
C 29-09-2019 14:45 Antibarbari VR3 Madese Boys VR1 25136 4-0
C 29-09-2019 10:30 Blauw Wit'81 VR1 DVO'60 VR1 25142 4-1
C 22-09-2019 10:00 Madese Boys VR1 Virtus VR1 25126 3-2
C 22-09-2019 10:00 Be Ready VR1 Bavel VR3 25117 1-1
C 22-09-2019 12:00 Vivoo VR1 Blauw Wit'81 VR1 25112 3-3
C 22-09-2019 12:00 SC Welberg VR1 Antibarbari VR3 25128 2-1
C 22-09-2019 10:00 Baardwijk VR1 DESK VR1 25122 7-3
C 22-09-2019 10:00 DVO'60 VR1 Moerse Boys VR1 25120 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Were Di / FC Tilburg / VR1 3 3 0 0 9 16 2 14 0
2 Nemelaer VR1 3 0 2 1 2 2 6 -4 0
3 Nieuwkuijk VR1 3 0 2 1 2 7 12 -5 0
4 DESK VR1 3 0 2 1 2 5 10 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk VR1 13 12 1 0 37 62 7 55 0
2 Moerse Boys VR1 14 12 1 1 37 55 12 43 0
3 Blauw Wit'81 VR1 12 8 1 3 25 43 18 25 0
4 DESK VR1 15 7 3 5 24 45 39 6 0
5 Vivoo VR1 13 7 2 4 23 37 26 11 0
6 Bavel VR3 13 7 1 5 22 27 17 10 0
7 Antibarbari VR3 15 5 3 7 18 23 30 -7 0
8 SC Welberg VR1 15 6 0 9 18 30 40 -10 0
9 DVO'60 VR1 14 3 2 9 11 16 37 -21 0
10 Be Ready VR1 15 2 3 10 9 16 55 -39 0
11 Virtus VR1 13 3 1 9 7 32 51 -19 3
12 Madese Boys VR1 14 2 0 12 6 9 63 -54 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 06-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 13-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-07-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 01-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door

Berichten



Powered by