Vrouwen beker zondag poule

Senioren - DESK VR2

Teamleden

Spelers
Gaby Bouman        
Lotte Brouwers        
Lotte van Doremalen        
Isabelle van Ham        
Marie-José Jansen        
Linda Kemmeren        
Nicole Kemmeren        
Bianca van Kuijk        
Romy van Laerhoven        
Noortje Maas        
Gea Mertens        
Larissa van Os        
Laura Possemis        
Yda Pruijsen        
Jessica van Schaik        
Linsey Schoenmaker        
Lois van der Veeken        
Maryze Zembowicz        
Peggy van Zijl        
Ilse Zwaans        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 08-03-2020 10:00 SVSSS VR2 DESK VR2 74079 Sportpark Zeshoeven 09:10
C 15-03-2020 10:00 Waspik VR2 DESK VR2 74747 Sportpark Elzenhage 09:15
C 22-03-2020 12:00 Nieuwkuijk VR2 DESK VR2 74552 Sportpark Nieuwkuijk 11:20
C 05-04-2020 13:00 Haarsteeg VR2 DESK VR2 74378 Sportpark Haarsteeg 12:15
C 19-04-2020 10:00 DESK VR2 ODC VR2 73767 Sportpark Eikendijk 09:30
C 10-05-2020 10:00 Baardwijk VR2 DESK VR2 74420 Sportpark Olympia 09:20
C 17-05-2020 10:30 RKDVC VR2 DESK VR2 74647 Sportpark aan de Duinweg 09:45
C 24-05-2020 10:00 DESK VR2 SC Elshout VR2 73768 Sportpark Eikendijk 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-03-2020 10:00 Waspik VR2 Baardwijk VR2
C 01-03-2020 11:30 SC Elshout VR2 Haarsteeg VR2
C 08-03-2020 13:00 Haarsteeg VR2 RKDVC VR2
C 08-03-2020 10:00 Helvoirt VR2 ODC VR2
C 08-03-2020 10:00 Baardwijk VR2 SC Elshout VR2
C 08-03-2020 10:00 SVSSS VR2 DESK VR2
C 08-03-2020 10:00 VCB VR2 Waspik VR2
C 15-03-2020 13:00 Haarsteeg VR2 Nieuwkuijk VR2
C 15-03-2020 11:30 SC Elshout VR2 VCB VR2
C 15-03-2020 11:00 ODC VR2 SVSSS VR2
C 15-03-2020 10:30 RKDVC VR2 Baardwijk VR2
C 15-03-2020 10:00 Waspik VR2 DESK VR2
C 22-03-2020 10:00 VCB VR2 ODC VR2
C 22-03-2020 10:00 Helvoirt VR2 RKDVC VR2
C 22-03-2020 10:00 Baardwijk VR2 SVSSS VR2
C 22-03-2020 12:00 Nieuwkuijk VR2 DESK VR2
C 22-03-2020 13:00 Haarsteeg VR2 Waspik VR2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-02-2020 10:00 DESK VR2 VCB VR2 Afgeschermd 73766 8 - 1
C 02-02-2020 10:00 DESK VR2 Helvoirt VR2 R.R.C. (Ron) Kiesling 73765 4 - 1
C 01-12-2019 10:00 DESK VR2 Haarsteeg VR2 J. (Jan) den Hartog 73764 4 - 3
C 24-11-2019 10:00 DESK VR2 Waspik VR2 Afgeschermd 73763 4 - 3
C 17-11-2019 10:00 VCB VR2 DESK VR2 R.P.J. (Raf) Verhoeven 74753 2 - 6
C 10-11-2019 10:00 DESK VR2 Nieuwkuijk VR2 Afgeschermd 73762 3 - 0
C 03-11-2019 11:30 SC Elshout VR2 DESK VR2 T.M. (Theo) Pullen 74568 0 - 4
C 27-10-2019 10:00 DESK VR2 RKDVC VR2 D. (Dick) Delsasso 73761 8 - 2
C 13-10-2019 11:00 ODC VR2 DESK VR2 Afgeschermd 73982 0 - 4
C 06-10-2019 10:00 DESK VR2 SVSSS VR2 M. (Marjolein) van Liemde 73760 1 - 1
C 29-09-2019 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 J. (Jan) den Hartog 73759 4 - 2
C 22-09-2019 10:00 Helvoirt VR2 DESK VR2 R.R.C. (Ron) Kiesling 74422 4 - 4
B 15-09-2019 12:00 SC 't Zand VR3 DESK VR2 J.J. (Roy) van Beers 17582 9 - 0
B 08-09-2019 14:00 Sarto VR1 DESK VR2 P. (Pleun) Zomer 17539 0 - 6
B 03-09-2019 20:00 DESK VR2 DVVC VR1 Afgeschermd 17483 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 10:00 DVVC VR1 Sarto VR1 17606 5-1
B 15-09-2019 12:00 SC 't Zand VR3 DESK VR2 17582 9-0
B 08-09-2019 10:00 DVVC VR1 SC 't Zand VR3 17499 2-4
B 08-09-2019 14:00 Sarto VR1 DESK VR2 17539 0-6
B 03-09-2019 20:00 DESK VR2 DVVC VR1 17483 4-2
B 01-09-2019 12:00 SC 't Zand VR3 Sarto VR1 17435 5-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2020 11:30 SC Elshout VR2 Helvoirt VR2 74572 0-0
C 16-02-2020 11:00 ODC VR2 Baardwijk VR2 73987 2-1
C 16-02-2020 10:30 RKDVC VR2 Nieuwkuijk VR2 74643 0-2
C 16-02-2020 10:00 DESK VR2 VCB VR2 73766 8-1
C 16-02-2020 10:00 Waspik VR2 SVSSS VR2 74746 0-0
C 02-02-2020 10:00 DESK VR2 Helvoirt VR2 73765 4-1
C 02-02-2020 10:00 SVSSS VR2 VCB VR2 74078 3-1
C 02-02-2020 11:00 ODC VR2 Nieuwkuijk VR2 73986 2-1
C 26-01-2020 11:00 Haarsteeg VR2 SVSSS VR2 74373 4-1
C 26-01-2020 10:30 RKDVC VR2 ODC VR2 74642 1-1
C 26-01-2020 10:00 Waspik VR2 SC Elshout VR2 74742 5-0
C 19-01-2020 10:00 Helvoirt VR2 Waspik VR2 74426 0-2
C 15-12-2019 10:00 VCB VR2 SC Elshout VR2 74751 2-1
C 15-12-2019 10:00 Waspik VR2 ODC VR2 74741 1-2
C 15-12-2019 10:30 RKDVC VR2 Helvoirt VR2 74641 2-3
C 08-12-2019 13:00 Haarsteeg VR2 ODC VR2 74374 2-0
C 08-12-2019 11:30 SC Elshout VR2 RKDVC VR2 74570 1-3
C 08-12-2019 10:00 Baardwijk VR2 VCB VR2 74416 7-0
C 08-12-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 SVSSS VR2 74551 2-2
C 01-12-2019 10:00 DESK VR2 Haarsteeg VR2 73764 4-3
C 01-12-2019 11:00 ODC VR2 SC Elshout VR2 73985 4-0
C 01-12-2019 10:00 SVSSS VR2 RKDVC VR2 74077 6-0
C 01-12-2019 10:00 Waspik VR2 Nieuwkuijk VR2 74744 2-2
C 01-12-2019 10:00 VCB VR2 Helvoirt VR2 74754 1-3
C 24-11-2019 11:30 SC Elshout VR2 SVSSS VR2 74569 2-1
C 24-11-2019 10:00 Helvoirt VR2 Baardwijk VR2 74425 0-3
C 24-11-2019 10:00 DESK VR2 Waspik VR2 73763 4-3
C 24-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 Haarsteeg VR2 74550 2-1
C 17-11-2019 10:00 Helvoirt VR2 SC Elshout VR2 74424 2-0
C 17-11-2019 10:00 Baardwijk VR2 ODC VR2 74415 6-1
C 17-11-2019 10:00 VCB VR2 DESK VR2 74753 2-6
C 17-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 RKDVC VR2 74549 0-2
C 10-11-2019 11:00 ODC VR2 VCB VR2 73984 4-0
C 10-11-2019 10:00 DESK VR2 Nieuwkuijk VR2 73762 3-0
C 10-11-2019 10:00 SVSSS VR2 Baardwijk VR2 74076 2-3
C 10-11-2019 10:00 Waspik VR2 Haarsteeg VR2 74743 3-2
C 07-11-2019 20:00 Baardwijk VR2 Nieuwkuijk VR2 74414 4-0
C 03-11-2019 10:00 SVSSS VR2 ODC VR2 74075 2-2
C 03-11-2019 10:30 RKDVC VR2 Waspik VR2 74640 4-0
C 03-11-2019 11:30 SC Elshout VR2 DESK VR2 74568 0-4
C 03-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 VCB VR2 74548 2-2
C 03-11-2019 13:00 Haarsteeg VR2 Baardwijk VR2 74372 3-4
C 27-10-2019 11:00 ODC VR2 Helvoirt VR2 73983 4-3
C 27-10-2019 10:00 VCB VR2 Haarsteeg VR2 74752 1-1
C 27-10-2019 10:00 DESK VR2 RKDVC VR2 73761 8-2
C 20-10-2019 11:30 SC Elshout VR2 Nieuwkuijk VR2 74566 2-2
C 13-10-2019 10:00 SVSSS VR2 Waspik VR2 74074 9-0
C 13-10-2019 10:15 RKDVC VR2 VCB VR2 74639 3-2
C 13-10-2019 11:00 ODC VR2 DESK VR2 73982 0-4
C 13-10-2019 11:30 SC Elshout VR2 Baardwijk VR2 74567 0-6
C 13-10-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 Helvoirt VR2 74547 2-0
C 06-10-2019 10:00 Helvoirt VR2 Haarsteeg VR2 74423 1-0
C 06-10-2019 10:00 DESK VR2 SVSSS VR2 73760 1-1
C 06-10-2019 10:00 Baardwijk VR2 RKDVC VR2 74413 5-0
C 29-09-2019 10:00 DESK VR2 Baardwijk VR2 73759 4-2
C 29-09-2019 10:00 Waspik VR2 VCB VR2 74740 1-2
C 29-09-2019 10:30 RKDVC VR2 Haarsteeg VR2 74638 2-2
C 29-09-2019 10:00 SVSSS VR2 Helvoirt VR2 74073 2-2
C 22-09-2019 10:00 Baardwijk VR2 Waspik VR2 74412 5-0
C 22-09-2019 13:00 Haarsteeg VR2 SC Elshout VR2 74371 3-0
C 22-09-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 ODC VR2 74546 1-4
C 22-09-2019 12:00 VCB VR2 SVSSS VR2 74750 1-2
C 22-09-2019 10:00 Helvoirt VR2 DESK VR2 74422 4-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand VR3 3 3 0 0 9 18 5 13 0
2 DESK VR2 3 2 0 1 6 10 11 -1 0
3 DVVC VR1 3 1 0 2 3 9 9 0 0
4 Sarto VR1 3 0 0 3 0 4 16 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK VR2 12 10 2 0 32 54 19 35 0
2 Baardwijk VR2 11 9 0 2 27 46 12 34 0
3 ODC VR2 12 7 2 3 23 26 22 4 0
4 SVSSS VR2 11 4 4 3 16 31 18 13 0
5 Helvoirt VR2 11 4 2 5 14 19 24 -5 0
6 RKDVC VR2 11 4 2 5 14 19 30 -11 0
7 Nieuwkuijk VR2 12 3 4 5 13 16 24 -8 0
8 Haarsteeg VR2 10 3 2 5 11 21 18 3 0
9 Waspik VR2 10 3 1 6 10 17 30 -13 0
10 VCB VR2 12 2 2 8 8 15 41 -26 0
11 SC Elshout VR2 10 1 1 8 4 6 32 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-07-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 01-08-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 08-08-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 G Kleedkamer 9 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK VR2 - Haarsteeg VR2 (4-3)
Foto's: Ayda Pruijsen
01-12-2019
www.vvdesk.nl
DESK VR2 - Waspik VR2 (4-3)
Foto's: Yda Pruijsen
24-11-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven