Mannen beker reserve 2e ronde

Senioren - DESK ZA2

Teamleden

Spelers
Dennis van den Beukel        
Nick de Bruijn        
Tom de Bruijn        
Sander Dijst        
Marino Domenie        
Dennis Haans        
Stijn Hamers        
Timothy Heuer        
Rens van Hulten        
Thomas Laros        
Joey de Man        
Max Mertens        
Luc van Noije        
Joey Oomen        
Vincent Peters        
Alexander van Ravesteijn        
Damian Smit        
Mike Trommelen        
Jason Wolffs        
Mitchel Wolffs        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Drechtstreek 2
C 07-03-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Nivo Sparta 2
C 07-03-2020 14:45 DESK 2 VVAC 2
C 07-03-2020 14:30 Streefkerk 2 SCO 2
C 07-03-2020 14:30 Drechtstreek 2 HSSC'61 2
C 07-03-2020 14:30 Tricht 2 LRC 2
C 07-03-2020 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Achilles Veen 2
C 07-03-2020 13:15 GJS 2 Wilhelmina'26 2
C 14-03-2020 16:30 SCO 2 Tricht 2
C 14-03-2020 15:00 HSSC'61 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2
C 14-03-2020 14:45 DESK 2 Streefkerk 2
C 14-03-2020 14:30 Achilles Veen 2 Drechtstreek 2
C 14-03-2020 14:30 VVAC 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2
C 14-03-2020 12:00 Nivo Sparta 2 GJS 2
C 14-03-2020 12:00 LRC 2 Wilhelmina'26 2
C 21-03-2020 14:30 Streefkerk 2 Achilles Veen 2
C 21-03-2020 14:30 Drechtstreek 2 DESK 2
C 21-03-2020 14:30 Tricht 2 HSSC'61 2
C 21-03-2020 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2
C 21-03-2020 14:30 Wilhelmina'26 2 Nivo Sparta 2
C 21-03-2020 12:00 LRC 2 VVAC 2
C 21-03-2020 16:30 SCO 2 GJS 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-11-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 DESK 2 90981 6-1
B 17-09-2019 20:00 NEO'25 2 Willem II 2 5985 2-2
B 14-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 DESK 2 6091 0-0
B 07-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 NEO'25 2 5624 2-2
B 07-09-2019 14:45 DESK 2 Willem II 2 5762 4-1
B 31-08-2019 12:30 Willem II 2 TSVV Merlijn 2 5428 0-8
B 31-08-2019 14:30 NEO'25 2 DESK 2 5358 0-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 12:00 Nivo Sparta 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 26557 1-0
C 15-02-2020 14:30 Wilhelmina'26 2 Drechtstreek 2 26552 2-4
C 15-02-2020 14:30 HSSC'61 2 DESK 2 26566 1-2
C 15-02-2020 13:15 GJS 2 Streefkerk 2 26550 4-0
C 15-02-2020 12:30 VVAC 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 26560 0-7
C 15-02-2020 12:00 LRC 2 SCO 2 26547 7-1
C 15-02-2020 14:30 Achilles Veen 2 Tricht 2 26561 1-1
C 08-02-2020 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Wilhelmina'26 2 26542 0-1
C 08-02-2020 14:30 Streefkerk 2 HSSC'61 2 26529 3-0
C 08-02-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 GJS 2 26543 2-0
C 08-02-2020 14:30 Drechtstreek 2 Nivo Sparta 2 26538 2-0
C 08-02-2020 14:30 Tricht 2 VVAC 2 26534 2-0
C 08-02-2020 14:45 DESK 2 LRC 2 26531 0-1
C 08-02-2020 16:30 SCO 2 Achilles Veen 2 26525 1-5
C 01-02-2020 12:00 Nivo Sparta 2 Tricht 2 26512 2-1
C 01-02-2020 12:30 VVAC 2 Streefkerk 2 26518 2-2
C 01-02-2020 13:15 GJS 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 26505 1-1
C 01-02-2020 14:30 Achilles Veen 2 DESK 2 26519 1-2
C 01-02-2020 14:30 HSSC'61 2 LRC 2 26524 1-4
C 01-02-2020 14:30 Wilhelmina'26 2 SCO 2 26507 4-0
C 01-02-2020 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Drechtstreek 2 26513 7-0
C 25-01-2020 12:00 LRC 2 Achilles Veen 2 26496 0-2
C 25-01-2020 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 HSSC'61 2 26503 1-3
C 25-01-2020 14:30 Streefkerk 2 Nivo Sparta 2 26487 1-4
C 25-01-2020 14:30 Drechtstreek 2 GJS 2 26499 3-0
C 25-01-2020 14:30 Tricht 2 Wilhelmina'26 2 26492 0-3
C 25-01-2020 14:45 DESK 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 26489 1-5
C 25-01-2020 16:30 SCO 2 VVAC 2 26483 3-3
C 16-01-2020 20:00 HSSC'61 2 Tricht 2 94304 4-1
C 21-12-2019 12:00 LRC 2 Tricht 2 25563 2-1
C 14-12-2019 12:00 Nivo Sparta 2 LRC 2 26473 1-0
C 14-12-2019 12:30 VVAC 2 Achilles Veen 2 26479 0-2
C 14-12-2019 13:00 GJS 2 SCO 2 26466 7-3
C 14-12-2019 14:30 HSSC'61 2 Tricht 2 26482 0-0
C 14-12-2019 14:00 Wilhelmina'26 2 DESK 2 26468 1-1
C 14-12-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Streefkerk 2 26474 7-1
C 07-12-2019 12:00 LRC 2 GJS 2 26454 2-1
C 07-12-2019 12:30 VVAC 2 HSSC'61 2 26458 4-4
C 07-12-2019 14:30 Tricht 2 Drechtstreek 2 26450 3-0
C 07-12-2019 14:30 Streefkerk 2 Wilhelmina'26 2 26445 1-6
C 07-12-2019 14:30 Achilles Veen 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 26459 1-1
C 07-12-2019 14:45 DESK 2 Nivo Sparta 2 26447 0-4
C 07-12-2019 16:30 SCO 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 26441 4-1
C 30-11-2019 12:00 Nivo Sparta 2 Achilles Veen 2 26434 1-5
C 30-11-2019 13:15 GJS 2 VVAC 2 26430 3-0
C 30-11-2019 14:30 Drechtstreek 2 Streefkerk 2 26424 8-0
C 30-11-2019 14:30 HSSC'61 2 Wilhelmina'26 2 26440 2-1
C 30-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 LRC 2 26428 0-0
C 30-11-2019 14:45 DESK 2 SCO 2 26420 0-1
C 30-11-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Tricht 2 26435 1-1
C 23-11-2019 16:30 SCO 2 HSSC'61 2 26399 8-1
C 23-11-2019 14:30 Tricht 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 26405 0-2
C 23-11-2019 14:30 Achilles Veen 2 GJS 2 26417 4-1
C 23-11-2019 12:00 Wilhelmina'26 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 26411 2-3
C 23-11-2019 14:30 Streefkerk 2 DESK 2 26403 1-3
C 23-11-2019 12:30 VVAC 2 Nivo Sparta 2 26416 1-0
C 23-11-2019 12:00 LRC 2 Drechtstreek 2 26409 4-1
C 09-11-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 VVAC 2 26393 6-1
C 09-11-2019 13:15 GJS 2 Nivo Sparta 2 26388 1-5
C 09-11-2019 14:30 Drechtstreek 2 Achilles Veen 2 26382 1-1
C 09-11-2019 14:30 HSSC'61 2 Streefkerk 2 26398 2-1
C 09-11-2019 14:30 Wilhelmina'26 2 LRC 2 26390 1-5
C 09-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 DESK 2 26386 1-1
C 09-11-2019 14:30 Tricht 2 SCO 2 26378 1-4
C 02-11-2019 12:00 Nivo Sparta 2 Wilhelmina'26 2 25648 2-1
C 02-11-2019 12:30 VVAC 2 LRC 2 25654 0-0
C 02-11-2019 13:15 GJS 2 HSSC'61 2 25644 1-1
C 02-11-2019 14:30 Streefkerk 2 Tricht 2 25638 2-3
C 02-11-2019 14:30 Achilles Veen 2 SCO 2 25655 2-3
C 02-11-2019 14:45 DESK 2 Drechtstreek 2 25640 2-1
C 02-11-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25649 8-0
C 26-10-2019 12:00 LRC 2 DESK 2 25623 0-3
C 26-10-2019 14:30 Wilhelmina'26 2 GJS 2 25631 6-1
C 26-10-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 VVAC 2 25630 2-3
C 26-10-2019 14:30 Tricht 2 Achilles Veen 2 25619 1-1
C 26-10-2019 14:30 Drechtstreek 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 25626 0-1
C 26-10-2019 14:30 HSSC'61 2 Nivo Sparta 2 25636 5-3
C 26-10-2019 16:30 SCO 2 Streefkerk 2 25616 1-3
C 19-10-2019 12:00 Streefkerk 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25599 0-1
C 19-10-2019 12:00 Nivo Sparta 2 Drechtstreek 2 25606 3-3
C 19-10-2019 12:30 VVAC 2 Tricht 2 25612 1-0
C 19-10-2019 14:30 Achilles Veen 2 Wilhelmina'26 2 25613 2-1
C 19-10-2019 14:45 DESK 2 GJS 2 25601 5-2
C 19-10-2019 16:30 SCO 2 LRC 2 25595 6-1
C 19-10-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 HSSC'61 2 25607 7-0
C 12-10-2019 12:00 LRC 2 Streefkerk 2 25578 3-0
C 12-10-2019 14:30 HSSC'61 2 Achilles Veen 2 25594 3-4
C 12-10-2019 14:30 Wilhelmina'26 2 VVAC 2 25589 0-0
C 12-10-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 Nivo Sparta 2 25585 3-1
C 12-10-2019 14:30 Tricht 2 DESK 2 25574 1-0
C 12-10-2019 13:15 GJS 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 25587 0-5
C 12-10-2019 14:30 Drechtstreek 2 SCO 2 25581 2-3
C 05-10-2019 12:00 Nivo Sparta 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 25567 3-3
C 05-10-2019 12:30 VVAC 2 Drechtstreek 2 25570 1-1
C 05-10-2019 14:30 Streefkerk 2 GJS 2 25557 0-9
C 05-10-2019 14:30 Achilles Veen 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25571 0-2
C 05-10-2019 14:45 DESK 2 HSSC'61 2 25559 5-0
C 05-10-2019 16:30 SCO 2 Wilhelmina'26 2 25553 1-3
C 28-09-2019 12:00 Nivo Sparta 2 SCO 2 25540 5-2
C 28-09-2019 14:30 Achilles Veen 2 Streefkerk 2 25547 6-2
C 28-09-2019 12:30 VVAC 2 DESK 2 25546 3-0
C 28-09-2019 13:15 GJS 2 Tricht 2 25533 8-0
C 28-09-2019 14:30 HSSC'61 2 Drechtstreek 2 25552 2-1
C 28-09-2019 14:30 Wilhelmina'26 2 Roda Boys/Bommelerwaard 2 25535 1-0
C 28-09-2019 17:00 Blauw Geel'38/JUMBO 2 LRC 2 25541 4-0
C 21-09-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 2 GJS 2 25531 1-7
C 21-09-2019 15:00 Tricht 2 Nivo Sparta 2 25520 1-1
C 21-09-2019 14:30 Streefkerk 2 VVAC 2 25515 0-5
C 21-09-2019 14:30 Drechtstreek 2 Wilhelmina'26 2 25527 1-1
C 21-09-2019 14:45 DESK 2 Achilles Veen 2 25517 1-1
C 21-09-2019 12:00 LRC 2 HSSC'61 2 25524 2-0
C 21-09-2019 16:30 SCO 2 Blauw Geel'38/JUMBO 2 25511 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Geel'38/JUMBO 2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 DESK 2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Geel'38/JUMBO 2 16 12 3 1 39 70 15 55 0
2 Achilles Veen 2 16 8 5 3 29 38 21 17 0
3 LRC 2 16 9 2 5 29 31 22 9 0
4 Nivo Sparta 2 16 8 3 5 27 36 29 7 0
5 SCO 2 16 8 1 7 25 46 48 -2 0
6 Wilhelmina'26 2 16 7 3 6 24 34 23 11 0
7 DESK 2 16 7 3 6 24 26 24 2 0
8 VVAC 2 16 5 6 5 21 24 32 -8 0
9 GJS 2 16 6 2 8 20 46 38 8 0
10 HSSC'61 2 16 6 2 8 20 29 48 -19 0
11 Drechtstreek 2 15 4 4 7 16 28 30 -2 0
12 Tricht 2 16 4 4 8 16 17 32 -15 0
13 Roda Boys/Bommelerwaard 2 15 4 3 8 15 15 31 -16 0
14 Streefkerk 2 16 2 1 13 7 17 64 -47 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 4 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK ZAT. 2 - Blauw Geel '38 2 (1-5)
Foto's: Nick Mertens
25-01-2020
www.vvdesk.nl
DESK ZAT. 2 - Nivo Sparta 2 (0-4)
Foto's: Nick Mertens
07-12-2019
www.vvdesk.nl
DESK ZAT. 2 - SCO/TOFS 2 (0-1)
Foto's: Nick Mertens
30-11-2019
www.vvdesk.nl
Streefkerk 2 - DESK ZAT 2 (1-3)
Foto's: Nick Mertens
23-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK Zat 2 - Drechtstreek 2 (2-1)
Foto's: Nick Mertens
02-11-2019
www.vvdesk.nl
LRC 2 - DESK ZAT. 2 (0-3)
Foto's: Nick Mertens
26-10-2019
www.vvdesk.nl
DESK ZAT. 2 - GJS 2 (5-2)
Foto's: Nick Mertens
19-10-2019
www.vvdesk.nl
DESK ZAT. 2 - HSSC'61 2 (5-0)
Foto's: Nick Mertens
05-10-2019
www.vvdesk.nl
VVAC 2 - DESK ZAT. 2 (3-0)
Foto's: Nick Mertens
28-09-2019
www.vvdesk.nl
DESK ZAT. 2 - Achilles Veen 2 (1-1)
Foto's: Nick Mertens
21-09-2019
www.vvdesk.nl
DESK ZAT. 2 - Willem II (AV) 4-1
Foto's: Nick Mertens
07-09-2019
www.vvdesk.nl
NEO'25 2 - DESK ZAT. 2 (0-7)
Foto's: Nick Mertens
31-08-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven