Mannen beker reserve poule

Senioren - DESK ZA3

Teamleden

Spelers
Tim Akkermans        
Martijn Aussems        
Timo Bergmans        
Stef Bergmans        
Jeroen bertens        
Bart van Boxtel        
Tygo van Boxtel        
Roel Brokken        
Mark van Ham        
Bjorn Hupkes        
Martijn de Jong        
Friso van der Korput        
Marc de Kort        
Lex van der Linden        
Teun van Loon        
Bas Luijten        
Luke Musters        
Valentijn Schoenmakers        
Thomas Standaert        
Ryan Taks        
Danny Wijkmans        
Giovanni Zeebregts        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 01-02-2020 14:45 DESK ZA3 NEO'25 3 70144 Sportpark Eikendijk 14:15
C 08-02-2020 14:30 RWB 2 DESK ZA3 71252 Sportpark De Gaard 13:55
C 15-02-2020 14:45 DESK ZA3 WSC 4 69369 Sportpark Eikendijk 14:15
C 07-03-2020 14:45 SCO 3 DESK ZA3 71041 Sportpark de Elskens 13:55
C 14-03-2020 13:30 Berkdijk 2 DESK ZA3 67751 Sportpark Kegelaar 12:50
C 28-03-2020 14:45 DESK ZA3 SV Capelle 3 66992 Sportpark Eikendijk 14:15
C 04-04-2020 14:00 SV Reeshof 2 DESK ZA3 67809 Sportpark Campenhoef 13:00
C 18-04-2020 14:45 DESK ZA3 SSC'55 3 70242 Sportpark Eikendijk 14:15
C 09-05-2020 14:30 GDC 3 DESK ZA3 67399 Sportpark GDC 13:40
C 16-05-2020 14:30 Baardwijk 2 DESK ZA3 70259 Sportpark Olympia 13:50
C 23-05-2020 14:45 DESK ZA3 SVSSS 2 66373 Sportpark Eikendijk 14:15

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-12-2019 vervallen DESK ZA3 Berkdijk 2 66591
C 07-12-2019 vervallen SV Capelle 3 DESK ZA3 65865
C 30-11-2019 14:45 DESK ZA3 SV Reeshof 2 S.A. (Sjaak) Furrer 65589 4 - 2
C 16-11-2019 14:30 WSC 4 DESK ZA3 WE (Henny) van der Toorn 69055 4 - 4
C 09-11-2019 14:45 DESK ZA3 RWB 2 Afgeschermd 71267 1 - 4
C 02-11-2019 16:45 SVSSS 2 DESK ZA3 M. (Marijn) Mulders 67862 8 - 3
C 26-10-2019 14:45 DESK ZA3 Baardwijk 2 Afgeschermd 69809 10 - 1
C 12-10-2019 12:30 SSC'55 3 DESK ZA3 Afgeschermd 67001 3 - 3
C 05-10-2019 14:45 DESK ZA3 SCO 3 Afgeschermd 69915 5 - 2
C 28-09-2019 14:45 DESK ZA3 GDC 3 Afgeschermd 70436 5 - 2
C 21-09-2019 13:00 NEO'25 3 DESK ZA3 R (Rudy) Nederveen 70688 2 - 2
B 12-09-2019 20:00 DESK ZA3 WSC 5 Afgeschermd 5280 14 - 1
B 07-09-2019 16:45 SVSSS 3 DESK ZA3 G. (Giovanni) Zeebregts 5570 4 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:45 DESK 3 RFC 3 5899 0-0
B 14-09-2019 16:45 SVSSS 3 WSC 5 6039 17-1
B 12-09-2019 20:00 DESK 3 WSC 5 5280 14-1
B 07-09-2019 14:30 WSC 5 RFC 3 5769 0-0
B 07-09-2019 16:45 SVSSS 3 DESK 3 5570 4-1
B 31-08-2019 12:00 RFC 3 SVSSS 3 5411 3-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 13:00 NEO'25 3 Berkdijk 2 68061 0-0
C 14-12-2019 13:45 SV Reeshof 2 SV Capelle 3 69612 0-0
C 14-12-2019 14:45 DESK 3 Berkdijk 2 66591 0-0
C 07-12-2019 16:45 SVSSS 2 Baardwijk 2 70601 0-0
C 07-12-2019 13:45 SV Reeshof 2 SSC'55 3 66414 0-0
C 07-12-2019 14:30 RWB 2 SCO 3 65877 0-0
C 07-12-2019 14:30 GDC 3 WSC 4 70093 4-8
C 07-12-2019 14:30 SV Capelle 3 DESK 3 65865 0-0
C 30-11-2019 13:30 Berkdijk 2 RWB 2 68938 2-7
C 30-11-2019 14:30 WSC 4 NEO'25 3 68511 4-3
C 30-11-2019 12:15 GDC 3 SV Capelle 3 67884 1-4
C 30-11-2019 14:45 DESK 3 SV Reeshof 2 65589 4-2
C 30-11-2019 14:45 SCO 3 Baardwijk 2 65945 10-1
C 30-11-2019 14:30 SSC'55 3 SVSSS 2 68358 1-6
C 23-11-2019 13:00 NEO'25 3 GDC 3 67704 2-2
C 23-11-2019 14:30 Baardwijk 2 SSC'55 3 68608 3-1
C 23-11-2019 14:30 RWB 2 SV Reeshof 2 69998 4-2
C 23-11-2019 14:30 SV Capelle 3 WSC 4 68210 4-0
C 23-11-2019 16:45 SVSSS 2 SCO 3 70108 2-2
C 16-11-2019 10:45 NEO'25 3 SVSSS 2 67053 0-2
C 16-11-2019 14:30 SV Reeshof 2 SCO 3 69913 0-0
C 16-11-2019 14:30 GDC 3 SSC'55 3 67817 4-2
C 16-11-2019 14:30 SV Capelle 3 Berkdijk 2 66197 1-0
C 16-11-2019 14:30 WSC 4 DESK 3 69055 4-4
C 16-11-2019 14:30 RWB 2 Baardwijk 2 65984 4-2
C 09-11-2019 13:30 Berkdijk 2 SV Reeshof 2 70744 0-4
C 09-11-2019 14:30 Baardwijk 2 NEO'25 3 71424 2-6
C 09-11-2019 14:45 SCO 3 GDC 3 67428 10-0
C 09-11-2019 14:45 DESK 3 RWB 2 71267 1-4
C 09-11-2019 15:00 SSC'55 3 WSC 4 67334 1-3
C 09-11-2019 16:45 SVSSS 2 SV Capelle 3 67998 3-3
C 02-11-2019 16:45 SVSSS 2 DESK 3 67862 8-3
C 02-11-2019 14:45 SCO 3 SSC'55 3 70523 7-2
C 02-11-2019 14:30 RWB 2 WSC 4 71223 2-0
C 02-11-2019 14:30 Baardwijk 2 Berkdijk 2 66077 4-1
C 02-11-2019 13:45 SV Reeshof 2 GDC 3 67843 4-1
C 02-11-2019 13:00 NEO'25 3 SV Capelle 3 68718 0-0
C 26-10-2019 12:30 SSC'55 3 NEO'25 3 68574 1-0
C 26-10-2019 13:30 Berkdijk 2 SVSSS 2 66127 0-5
C 26-10-2019 14:30 SV Capelle 3 SCO 3 69047 2-4
C 26-10-2019 14:30 WSC 4 SV Reeshof 2 66169 4-3
C 26-10-2019 14:30 GDC 3 RWB 2 65720 0-7
C 26-10-2019 14:45 DESK 3 Baardwijk 2 69809 10-1
C 19-10-2019 14:45 SCO 3 NEO'25 3 71139 6-0
C 12-10-2019 12:30 SSC'55 3 DESK 3 67001 3-3
C 12-10-2019 14:30 Baardwijk 2 WSC 4 68033 1-3
C 12-10-2019 14:30 RWB 2 NEO'25 3 66533 3-6
C 12-10-2019 14:45 SCO 3 Berkdijk 2 70699 4-0
C 12-10-2019 16:45 SVSSS 2 GDC 3 65672 11-2
C 05-10-2019 12:30 NEO'25 3 SV Reeshof 2 71496 1-2
C 05-10-2019 14:30 Berkdijk 2 SSC'55 3 66682 3-1
C 05-10-2019 14:30 SV Capelle 3 RWB 2 67209 7-1
C 05-10-2019 14:30 WSC 4 SVSSS 2 68168 2-7
C 05-10-2019 14:30 GDC 3 Baardwijk 2 65816 4-2
C 05-10-2019 14:45 DESK 3 SCO 3 69915 5-2
C 28-09-2019 16:45 SVSSS 2 RWB 2 66641 0-0
C 28-09-2019 12:30 SSC'55 3 SV Capelle 3 67279 0-1
C 28-09-2019 13:30 Berkdijk 2 WSC 4 69475 3-2
C 28-09-2019 14:30 Baardwijk 2 SV Reeshof 2 66274 1-7
C 28-09-2019 14:45 DESK 3 GDC 3 70436 5-2
C 21-09-2019 13:45 SV Reeshof 2 SVSSS 2 66637 3-3
C 21-09-2019 14:30 WSC 4 SCO 3 68672 2-6
C 21-09-2019 13:00 NEO'25 3 DESK 3 70688 2-2
C 21-09-2019 14:30 SV Capelle 3 Baardwijk 2 65760 5-1
C 21-09-2019 14:30 RWB 2 SSC'55 3 70515 3-2
C 21-09-2019 14:30 GDC 3 Berkdijk 2 68125 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS 3 2 2 0 0 6 21 2 19 0
2 DESK 3 2 1 0 1 3 15 5 10 0
3 WSC 5 2 0 0 2 0 2 31 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO 3 9 7 1 1 22 51 14 37 0
2 SVSSS 2 9 6 3 0 21 47 16 31 0
3 RWB 2 9 7 0 2 21 35 22 13 0
4 SV Capelle 3 8 6 1 1 19 27 10 17 0
5 WSC 4 11 5 1 5 16 32 38 -6 0
6 DESK 3 9 4 3 2 15 37 28 9 0
7 SV Reeshof 2 8 4 1 3 13 27 18 9 0
8 GDC 3 11 3 1 7 10 23 56 -33 0
9 NEO'25 3 8 2 2 4 8 20 23 -3 0
10 Berkdijk 2 9 2 0 7 6 10 31 -21 0
11 Baardwijk 2 10 2 0 8 6 18 51 -33 0
12 SSC'55 3 9 0 1 8 1 13 33 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven