Onder 9 beker poule

Pupillen - DESK JO9-2

Teamleden

Spelers
Mike de Graauw        
James Hübben        
Rivano van Loon        
Koen Mieris        
Eashan Sewnandan Mishre        
Stan Smulders        
Ruben Zandbergen        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-12-2019 09:30 DESK JO9-2 SC 't Zand JO9-5G 56635
C 07-12-2019 vervallen DESK JO9-2 Boxtel JO9-3 53796
C 30-11-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 DESK JO9-2 55637
C 23-11-2019 09:00 DESK JO9-2 JEKA JO9-7G 54147
C 16-11-2019 vervallen Riel JO9-2 DESK JO9-2 52916
C 09-11-2019 vervallen Were Di JO9-2 DESK JO9-2 54581
C 02-11-2019 09:00 DESK JO9-2 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 55417
C 26-10-2019 vervallen Willem II JO9-1 DESK JO9-2 54965
C 05-10-2019 09:00 DESK JO9-2 Dongen JO9-1 53897
C 28-09-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-3 DESK JO9-2 89954
C 28-09-2019 vervallen SVSSS JO9-2 DESK JO9-2 53589
C 21-09-2019 09:00 DESK JO9-2 ZIGO JO9-3 56725
B 14-09-2019 vervallen WSC JO9-2 DESK JO9-2 13753
B 07-09-2019 vervallen RWB JO9-2 DESK JO9-2 13640
B 31-08-2019 09:00 DESK JO9-2 GDC JO9-1 13234
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WSC JO9-2 DESK JO9-2 13753 0-0
B 14-09-2019 09:00 GDC JO9-1 RWB JO9-2 14000 0-0
B 07-09-2019 09:00 GDC JO9-1 WSC JO9-2 13452 0-0
B 07-09-2019 10:00 RWB JO9-2 DESK JO9-2 13640 0-0
B 31-08-2019 08:30 WSC JO9-2 RWB JO9-2 13023 0-0
B 31-08-2019 09:00 DESK JO9-2 GDC JO9-1 13234 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 09:30 DESK JO9-2 SC 't Zand JO9-5G 56635 0-0
C 14-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Riel JO9-2 56838 0-0
C 14-12-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 ZIGO JO9-3 56560 0-0
C 14-12-2019 09:00 Were Di JO9-2 JEKA JO9-7G 55607 0-0
C 14-12-2019 08:45 Boxtel JO9-3 Zwaluw VFC JO9-3 89963 0-0
C 14-12-2019 09:00 Willem II JO9-1 Dongen JO9-1 55177 0-0
C 07-12-2019 10:00 DESK JO9-2 Boxtel JO9-3 53796 0-0
C 07-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 Were Di JO9-2 89962 0-0
C 07-12-2019 09:30 Riel JO9-2 Dongen JO9-1 56867 0-0
C 07-12-2019 10:00 ZIGO JO9-3 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 55878 0-0
C 07-12-2019 10:30 JEKA JO9-7G Willem II JO9-1 55419 0-0
C 07-12-2019 08:30 SC 't Zand JO9-5G Uno Animo JO9-1 54929 0-0
C 30-11-2019 08:45 Boxtel JO9-3 SC 't Zand JO9-5G 56521 0-0
C 30-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 ZIGO JO9-3 89961 0-0
C 30-11-2019 09:00 Dongen JO9-1 JEKA JO9-7G 54126 0-0
C 30-11-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 DESK JO9-2 55637 0-0
C 30-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Were Di JO9-2 53326 0-0
C 30-11-2019 09:00 Willem II JO9-1 Riel JO9-2 56184 0-0
C 23-11-2019 08:30 SC 't Zand JO9-5G Zwaluw VFC JO9-3 89960 0-0
C 23-11-2019 08:45 Boxtel JO9-3 ZIGO JO9-3 55889 0-0
C 23-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Dongen JO9-1 55406 0-0
C 23-11-2019 09:00 DESK JO9-2 JEKA JO9-7G 54147 0-0
C 23-11-2019 09:00 Were Di JO9-2 Riel JO9-2 53654 0-0
C 23-11-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 Willem II JO9-1 54538 0-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 89959 0-0
C 16-11-2019 09:00 Dongen JO9-1 Uno Animo JO9-1 56524 0-0
C 16-11-2019 09:00 Willem II JO9-1 Boxtel JO9-3 55162 0-0
C 16-11-2019 09:30 JEKA JO9-7G SC 't Zand JO9-5G 55229 0-0
C 16-11-2019 09:30 Riel JO9-2 DESK JO9-2 52916 0-0
C 16-11-2019 10:00 ZIGO JO9-3 Were Di JO9-2 56655 0-0
C 09-11-2019 09:30 Riel JO9-2 JEKA JO9-7G 56880 0-0
C 09-11-2019 09:00 Willem II JO9-1 Zwaluw VFC JO9-3 89958 0-0
C 09-11-2019 10:15 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 SC 't Zand JO9-5G 56559 0-0
C 09-11-2019 09:00 Were Di JO9-2 DESK JO9-2 54581 0-0
C 09-11-2019 09:00 Dongen JO9-1 ZIGO JO9-3 54383 0-0
C 09-11-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 Boxtel JO9-3 56470 0-0
C 02-11-2019 08:30 SC 't Zand JO9-5G Were Di JO9-2 55594 0-0
C 02-11-2019 08:45 Boxtel JO9-3 Riel JO9-2 53984 0-0
C 02-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 Dongen JO9-1 89957 0-0
C 02-11-2019 09:00 DESK JO9-2 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 55417 0-0
C 02-11-2019 09:30 JEKA JO9-7G Uno Animo JO9-1 53248 0-0
C 02-11-2019 10:00 ZIGO JO9-3 Willem II JO9-1 54659 0-0
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO9-7G Zwaluw VFC JO9-3 89956 0-0
C 26-10-2019 09:00 Dongen JO9-1 SC 't Zand JO9-5G 53306 0-0
C 26-10-2019 09:00 Willem II JO9-1 DESK JO9-2 54965 0-0
C 26-10-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 Uno Animo JO9-1 55511 0-0
C 26-10-2019 09:00 Were Di JO9-2 Boxtel JO9-3 54438 0-0
C 26-10-2019 09:30 Riel JO9-2 ZIGO JO9-3 54899 0-0
C 05-10-2019 08:30 SC 't Zand JO9-5G Willem II JO9-1 56920 0-0
C 05-10-2019 08:30 SVSSS JO9-2 Riel JO9-2 54665 0-0
C 05-10-2019 08:45 Boxtel JO9-3 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 55489 0-0
C 05-10-2019 09:00 DESK JO9-2 Dongen JO9-1 53897 0-0
C 05-10-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 Were Di JO9-2 55571 0-0
C 05-10-2019 10:00 ZIGO JO9-3 JEKA JO9-7G 53598 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 Riel JO9-2 89955 0-0
C 28-09-2019 10:30 JEKA JO9-7G Boxtel JO9-3 56457 0-0
C 28-09-2019 08:30 SVSSS JO9-2 DESK JO9-2 53589 0-0
C 28-09-2019 09:00 Dongen JO9-1 Were Di JO9-2 55851 0-0
C 28-09-2019 09:00 Willem II JO9-1 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 56138 0-0
C 28-09-2019 09:30 Riel JO9-2 Uno Animo JO9-1 56578 0-0
C 28-09-2019 10:00 ZIGO JO9-3 SC 't Zand JO9-5G 54387 0-0
C 28-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-3 DESK JO9-2 89954 0-0
C 21-09-2019 08:45 Boxtel JO9-3 Dongen JO9-1 54788 0-0
C 21-09-2019 09:00 DESK JO9-2 ZIGO JO9-3 56725 0-0
C 21-09-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 SVSSS JO9-2 53319 0-0
C 21-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 JEKA JO9-7G 53259 0-0
C 21-09-2019 09:00 Were Di JO9-2 Willem II JO9-1 56367 0-0
C 21-09-2019 09:00 Uno Animo JO9-1 Zwaluw VFC JO9-3 89953 0-0
C 21-09-2019 08:30 SC 't Zand JO9-5G Riel JO9-2 55602 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GDC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RWB JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Uno Animo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Were Di JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC 't Zand JO9-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DESK JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Riel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluw VFC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ZIGO JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Willem II JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dongen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 JEKA JO9-7G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven