0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO9-3

Teamleden

Spelers
Luca Doesburg        
Sjors Hoefnagel        
Jente Janssen        
Benjamin Klijn        
Vince Kuysten        
Daan Pöttgens        
Beau Silvertand        
Luka Tiggelman        
Jens Vogelaar        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast DESK JO9-3 SV BLC JO9-5 132580 Sportpark Eikendijk
C 18-04-2020 afgelast DESK JO9-3 Zwaluw VFC J09-9M 137606 Sportpark Eikendijk
C 09-05-2020 afgelast Emplina JO9-6 DESK JO9-3 134731
C 16-05-2020 afgelast DESK JO9-3 Wilhelmina JO9-6 134607 Sportpark Eikendijk
C 23-05-2020 afgelast Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 137270 Sportpark Olympia
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:30 SVSSS JO9-2 Wilhelmina JO9-6
C 04-04-2020 08:45 Zwaluw VFC J09-9M ODC JO9-4M
C 04-04-2020 09:30 CHC JO9-2G Baardwijk JO9-2G
C 04-04-2020 10:00 DESK JO9-3 SV BLC JO9-5
C 04-04-2020 10:15 Haarsteeg JO9-3 Emplina JO9-6
C 04-04-2020 12:05 FC Engelen JO9-4 Jong Brabant JO9-4
C 18-04-2020 10:00 DESK JO9-3 Zwaluw VFC J09-9M
C 18-04-2020 08:45 Wilhelmina JO9-6 ODC JO9-4M
C 18-04-2020 08:30 Emplina JO9-6 Jong Brabant JO9-4
C 18-04-2020 08:30 SV BLC JO9-5 SVSSS JO9-2
C 18-04-2020 08:30 Baardwijk JO9-2G FC Engelen JO9-4
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO9-3 CHC JO9-2G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 afgelast ODC JO9-4M DESK JO9-3 138228
C 14-03-2020 afgelast DESK JO9-3 Jong Brabant JO9-4 136906
C 07-03-2020 vervallen SVSSS JO9-2 DESK JO9-3 132100
C 15-02-2020 10:00 DESK JO9-3 CHC JO9-2G 137445
C 08-02-2020 vervallen Haarsteeg JO9-3 DESK JO9-3 133486
C 01-02-2020 vervallen DESK JO9-3 FC Engelen JO9-4 134149
V 25-01-2020 10:45 SV Reeshof JO9-4 DESK JO9-3
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO9-6 DESK JO9-3
C 07-12-2019 vervallen ZIGO JO9-5 DESK JO9-3 55505
C 30-11-2019 10:00 DESK JO9-3 TSC JO9-4 53044
C 23-11-2019 vervallen Raamsdonk JO9-1 DESK JO9-3 56739
C 16-11-2019 vervallen DESK JO9-3 ONI JO9-1 55858
C 09-11-2019 vervallen DESK JO9-3 Rijen JO9-5 55520
C 02-11-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 52953
C 26-10-2019 vervallen DESK JO9-3 Sarto JO9-6 55806
B 19-10-2019 vervallen Sarto JO9-8 DESK JO9-3 92975
C 05-10-2019 vervallen Olympia'60 JO9-2 DESK JO9-3 53165
C 28-09-2019 vervallen DESK JO9-3 Waspik JO9-2 54662
C 21-09-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 DESK JO9-3 54328
B 14-09-2019 vervallen Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 13900
B 07-09-2019 vervallen DESK JO9-3 NEO'25 JO9-1M 13596
B 31-08-2019 vervallen FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3 13013
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 09:45 SV BLC JO9-5 Zwaluw VFC J09-9M 137884 0-0
C 28-03-2020 09:00 Jong Brabant JO9-4 SVSSS JO9-2 134202 0-0
C 28-03-2020 08:45 ODC JO9-4M DESK JO9-3 138228 0-0
C 28-03-2020 08:45 Wilhelmina JO9-6 FC Engelen JO9-4 138172 0-0
C 28-03-2020 08:30 Emplina JO9-6 CHC JO9-2G 138225 0-0
C 28-03-2020 08:30 Baardwijk JO9-2G Haarsteeg JO9-3 137157 0-0
C 21-03-2020 08:30 Baardwijk JO9-2G Jong Brabant JO9-4 137099 0-0
C 14-03-2020 08:30 Baardwijk JO9-2G Wilhelmina JO9-6 135111 0-0
C 14-03-2020 10:00 DESK JO9-3 Jong Brabant JO9-4 136906 0-0
C 14-03-2020 08:45 ODC JO9-4M SV BLC JO9-5 135195 0-0
C 14-03-2020 08:45 Zwaluw VFC J09-9M Emplina JO9-6 137158 0-0
C 14-03-2020 08:30 SVSSS JO9-2 CHC JO9-2G 138421 0-0
C 14-03-2020 08:30 FC Engelen JO9-4 Haarsteeg JO9-3 137875 0-0
C 07-03-2020 09:00 Jong Brabant JO9-4 Zwaluw VFC J09-9M 136264 0-0
C 07-03-2020 09:30 CHC JO9-2G FC Engelen JO9-4 135166 0-0
C 07-03-2020 10:00 SV BLC JO9-5 Wilhelmina JO9-6 136932 0-0
C 07-03-2020 10:15 Haarsteeg JO9-3 ODC JO9-4M 138173 0-0
C 07-03-2020 08:30 SVSSS JO9-2 DESK JO9-3 132100 0-0
C 07-03-2020 08:30 Emplina JO9-6 Baardwijk JO9-2G 134231 0-0
C 15-02-2020 12:15 FC Engelen JO9-4 SVSSS JO9-2 131859 0-0
C 15-02-2020 10:00 DESK JO9-3 CHC JO9-2G 137445 0-0
C 15-02-2020 08:45 ODC JO9-4M Jong Brabant JO9-4 133679 0-0
C 15-02-2020 08:45 Zwaluw VFC J09-9M Haarsteeg JO9-3 137433 0-0
C 15-02-2020 08:45 Wilhelmina JO9-6 Emplina JO9-6 133940 0-0
C 15-02-2020 08:30 Baardwijk JO9-2G SV BLC JO9-5 135233 0-0
C 08-02-2020 08:30 SVSSS JO9-2 Baardwijk JO9-2G 137730 0-0
C 08-02-2020 09:00 Jong Brabant JO9-4 SV BLC JO9-5 132248 0-0
C 08-02-2020 09:30 CHC JO9-2G Wilhelmina JO9-6 135285 0-0
C 08-02-2020 10:15 Haarsteeg JO9-3 DESK JO9-3 133486 0-0
C 08-02-2020 11:45 FC Engelen JO9-4 Zwaluw VFC J09-9M 136252 0-0
C 08-02-2020 08:30 Emplina JO9-6 ODC JO9-4M 132183 0-0
C 01-02-2020 10:00 DESK JO9-3 FC Engelen JO9-4 134149 0-0
C 01-02-2020 09:45 SV BLC JO9-5 Emplina JO9-6 135749 0-0
C 01-02-2020 08:45 ODC JO9-4M CHC JO9-2G 132486 0-0
C 01-02-2020 08:45 Zwaluw VFC J09-9M SVSSS JO9-2 132083 0-0
C 01-02-2020 08:45 Wilhelmina JO9-6 Haarsteeg JO9-3 134159 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:00 Sarto JO9-8 DESK JO9-3 92975 0-0
B 14-09-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 13900 0-0
B 14-09-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 NEO'25 JO9-1M 13743 0-0
B 07-09-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G FC Drunen JO9-1 13348 0-0
B 07-09-2019 10:00 DESK JO9-3 NEO'25 JO9-1M 13596 0-0
B 31-08-2019 08:30 NEO'25 JO9-1M Baardwijk JO9-2G 13328 0-0
B 31-08-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3 13013 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:00 Waspik JO9-2 TSC JO9-4 54541 0-0
C 14-12-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 Baardwijk JO9-2G 55997 0-0
C 14-12-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 Sarto JO9-6 56292 0-0
C 14-12-2019 11:30 Raamsdonk JO9-1 ZIGO JO9-5 56568 0-0
C 07-12-2019 08:45 Olympia'60 JO9-2 Right'Oh JO9-2 53496 0-0
C 07-12-2019 10:00 ZIGO JO9-5 DESK JO9-3 55505 0-0
C 07-12-2019 09:45 Sarto JO9-6 ONI JO9-1 53600 0-0
C 07-12-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G Waspik JO9-2 53105 0-0
C 30-11-2019 10:00 DESK JO9-3 TSC JO9-4 53044 0-0
C 30-11-2019 09:00 Raamsdonk JO9-1 Waspik JO9-2 56665 0-0
C 30-11-2019 10:00 ONI JO9-1 Olympia'60 JO9-2 54689 0-0
C 23-11-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 TSC JO9-4 56715 0-0
C 23-11-2019 10:00 Sarto JO9-6 Baardwijk JO9-2G 55674 0-0
C 23-11-2019 10:00 Raamsdonk JO9-1 DESK JO9-3 56739 0-0
C 23-11-2019 11:00 Waspik JO9-2 ZIGO JO9-5 53603 0-0
C 16-11-2019 10:00 ZIGO JO9-5 Olympia'60 JO9-2 55280 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G Raamsdonk JO9-1 55545 0-0
C 16-11-2019 10:00 DESK JO9-3 ONI JO9-1 55858 0-0
C 16-11-2019 11:00 TSC JO9-4 Sarto JO9-6 54756 0-0
C 09-11-2019 10:00 ZIGO JO9-5 TSC JO9-4 53397 0-0
C 09-11-2019 09:00 Raamsdonk JO9-1 Sarto JO9-6 54345 0-0
C 09-11-2019 09:00 ONI JO9-1 Right'Oh JO9-2 53412 0-0
C 09-11-2019 10:15 Waspik JO9-2 Olympia'60 JO9-2 54930 0-0
C 02-11-2019 11:15 TSC JO9-4 ONI JO9-1 53870 0-0
C 02-11-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 52953 0-0
C 02-11-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 Raamsdonk JO9-1 53947 0-0
C 02-11-2019 10:00 Sarto JO9-6 Waspik JO9-2 54935 0-0
C 02-11-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 ZIGO JO9-5 55844 0-0
C 26-10-2019 11:15 TSC JO9-4 Baardwijk JO9-2G 54944 0-0
C 26-10-2019 10:00 Raamsdonk JO9-1 ONI JO9-1 52915 0-0
C 26-10-2019 10:00 DESK JO9-3 Sarto JO9-6 55806 0-0
C 26-10-2019 09:00 Waspik JO9-2 Right'Oh JO9-2 56441 0-0
C 19-10-2019 09:00 ONI JO9-1 Waspik JO9-2 54411 0-0
C 05-10-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 DESK JO9-3 53165 0-0
C 05-10-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 Raamsdonk JO9-1 53704 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G ZIGO JO9-5 53098 0-0
C 02-10-2019 18:30 Baardwijk JO9-2G Olympia'60 JO9-2 54169 0-0
C 28-09-2019 11:30 Rijen JO9-5 Sarto JO9-6 53644 0-0
C 28-09-2019 10:30 DESK JO9-3 Waspik JO9-2 54662 0-0
C 28-09-2019 10:00 TSC JO9-4 Right'Oh JO9-2 55135 0-0
C 28-09-2019 10:00 ZIGO JO9-5 ONI JO9-1 53192 0-0
C 21-09-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 Rijen JO9-5 53744 0-0
C 21-09-2019 10:00 Sarto JO9-6 ZIGO JO9-5 54299 0-0
C 21-09-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 DESK JO9-3 54328 0-0
C 21-09-2019 09:00 ONI JO9-1 Baardwijk JO9-2G 54807 0-0
C 21-09-2019 10:00 Raamsdonk JO9-1 TSC JO9-4 54322 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVSSS JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CHC JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Brabant JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV BLC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Baardwijk JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwaluw VFC J09-9M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DESK JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ODC JO9-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO9-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ONI JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Waspik JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Raamsdonk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sarto JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZIGO JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Baardwijk JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DESK JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven