Onder 9 beker 2e ronde

Pupillen - DESK JO9-3

Teamleden

Spelers
Luca Doesburg        
Sjors Hoefnagel        
Jente Janssen        
Benjamin Klijn        
Vince Kuysten        
Daan Pöttgens        
Beau Silvertand        
Luka Tiggelman        
Jens Vogelaar        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 07-12-2019 vervallen ZIGO JO9-5 DESK JO9-3 55505
C 30-11-2019 10:00 DESK JO9-3 TSC JO9-4 53044
C 23-11-2019 vervallen Raamsdonk JO9-1 DESK JO9-3 56739
C 16-11-2019 vervallen DESK JO9-3 ONI JO9-1 55858
C 09-11-2019 vervallen DESK JO9-3 Rijen JO9-5 55520
C 02-11-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 52953
C 26-10-2019 vervallen DESK JO9-3 Sarto JO9-6 55806
B 19-10-2019 vervallen Sarto JO9-8 DESK JO9-3 92975
C 05-10-2019 vervallen Olympia'60 JO9-2 DESK JO9-3 53165
C 28-09-2019 vervallen DESK JO9-3 Waspik JO9-2 54662
C 21-09-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 DESK JO9-3 54328
B 14-09-2019 vervallen Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 13900
B 07-09-2019 vervallen DESK JO9-3 NEO'25 JO9-1M 13596
B 31-08-2019 vervallen FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3 13013
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:00 Sarto JO9-8 DESK JO9-3 92975 0-0
B 14-09-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 13900 0-0
B 14-09-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 NEO'25 JO9-1M 13743 0-0
B 07-09-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G FC Drunen JO9-1 13348 0-0
B 07-09-2019 10:00 DESK JO9-3 NEO'25 JO9-1M 13596 0-0
B 31-08-2019 08:30 NEO'25 JO9-1M Baardwijk JO9-2G 13328 0-0
B 31-08-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3 13013 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:00 Waspik JO9-2 TSC JO9-4 54541 0-0
C 14-12-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 Baardwijk JO9-2G 55997 0-0
C 14-12-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 Sarto JO9-6 56292 0-0
C 14-12-2019 11:30 Raamsdonk JO9-1 ZIGO JO9-5 56568 0-0
C 07-12-2019 08:45 Olympia'60 JO9-2 Right'Oh JO9-2 53496 0-0
C 07-12-2019 10:00 ZIGO JO9-5 DESK JO9-3 55505 0-0
C 07-12-2019 09:45 Sarto JO9-6 ONI JO9-1 53600 0-0
C 07-12-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G Waspik JO9-2 53105 0-0
C 30-11-2019 10:00 DESK JO9-3 TSC JO9-4 53044 0-0
C 30-11-2019 09:00 Raamsdonk JO9-1 Waspik JO9-2 56665 0-0
C 30-11-2019 10:00 ONI JO9-1 Olympia'60 JO9-2 54689 0-0
C 23-11-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 TSC JO9-4 56715 0-0
C 23-11-2019 10:00 Sarto JO9-6 Baardwijk JO9-2G 55674 0-0
C 23-11-2019 10:00 Raamsdonk JO9-1 DESK JO9-3 56739 0-0
C 23-11-2019 11:00 Waspik JO9-2 ZIGO JO9-5 53603 0-0
C 16-11-2019 10:00 ZIGO JO9-5 Olympia'60 JO9-2 55280 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G Raamsdonk JO9-1 55545 0-0
C 16-11-2019 10:00 DESK JO9-3 ONI JO9-1 55858 0-0
C 16-11-2019 11:00 TSC JO9-4 Sarto JO9-6 54756 0-0
C 09-11-2019 10:00 ZIGO JO9-5 TSC JO9-4 53397 0-0
C 09-11-2019 09:00 Raamsdonk JO9-1 Sarto JO9-6 54345 0-0
C 09-11-2019 09:00 ONI JO9-1 Right'Oh JO9-2 53412 0-0
C 09-11-2019 10:15 Waspik JO9-2 Olympia'60 JO9-2 54930 0-0
C 02-11-2019 11:15 TSC JO9-4 ONI JO9-1 53870 0-0
C 02-11-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G DESK JO9-3 52953 0-0
C 02-11-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 Raamsdonk JO9-1 53947 0-0
C 02-11-2019 10:00 Sarto JO9-6 Waspik JO9-2 54935 0-0
C 02-11-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 ZIGO JO9-5 55844 0-0
C 26-10-2019 11:15 TSC JO9-4 Baardwijk JO9-2G 54944 0-0
C 26-10-2019 10:00 Raamsdonk JO9-1 ONI JO9-1 52915 0-0
C 26-10-2019 10:00 DESK JO9-3 Sarto JO9-6 55806 0-0
C 26-10-2019 09:00 Waspik JO9-2 Right'Oh JO9-2 56441 0-0
C 19-10-2019 09:00 ONI JO9-1 Waspik JO9-2 54411 0-0
C 05-10-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 DESK JO9-3 53165 0-0
C 05-10-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 Raamsdonk JO9-1 53704 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baardwijk JO9-2G ZIGO JO9-5 53098 0-0
C 02-10-2019 18:30 Baardwijk JO9-2G Olympia'60 JO9-2 54169 0-0
C 28-09-2019 11:30 Rijen JO9-5 Sarto JO9-6 53644 0-0
C 28-09-2019 10:30 DESK JO9-3 Waspik JO9-2 54662 0-0
C 28-09-2019 10:00 TSC JO9-4 Right'Oh JO9-2 55135 0-0
C 28-09-2019 10:00 ZIGO JO9-5 ONI JO9-1 53192 0-0
C 21-09-2019 08:30 Olympia'60 JO9-2 Rijen JO9-5 53744 0-0
C 21-09-2019 10:00 Sarto JO9-6 ZIGO JO9-5 54299 0-0
C 21-09-2019 10:00 Right'Oh JO9-2 DESK JO9-3 54328 0-0
C 21-09-2019 09:00 ONI JO9-1 Baardwijk JO9-2G 54807 0-0
C 21-09-2019 10:00 Raamsdonk JO9-1 TSC JO9-4 54322 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO9-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Right'Oh JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ONI JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Waspik JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Raamsdonk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sarto JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZIGO JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Baardwijk JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DESK JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven