Afdrukken
B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Pupillen - DESK JO8-1

Teamleden

Spelers
Siem Blok        
Dio Cleijn        
Julian van Heumen        
Luuk Pƶttgens        
Cliff Sikkers        
Raf de Vreeze        
Maurits de Wijs        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO8-1 DESK JO8-1 58976 Sportpark Beukenlaan 08:35
C 28-09-2019 09:00 DESK JO8-1 RKDVC JO8-1 58069 Sportpark Eikendijk 08:30
C 05-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 DESK JO8-1 59034 Sportpark Bokt 07:40
C 26-10-2019 09:00 DESK JO8-1 Wilhelmina JO8-1 57758 Sportpark Eikendijk 08:30
C 02-11-2019 09:30 FC Engelen JO8-1 DESK JO8-1 57210 08:45
C 09-11-2019 09:00 DESK JO8-1 VOAB JO8-1 58786 Sportpark Eikendijk 08:30
C 16-11-2019 09:00 DESK JO8-1 Jong Brabant JO8-1 57856 Sportpark Eikendijk 08:30
C 23-11-2019 10:00 TSC JO8-1 DESK JO8-1 60396 Sportpark De Warande 09:05
C 30-11-2019 09:00 DESK JO8-1 Bavel JO8-1 58059 Sportpark Eikendijk 08:30
C 07-12-2019 11:00 Sarto JO8-1 DESK JO8-1 57977 Sportpark Westend 10:10
C 14-12-2019 09:00 DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-1 60120 Sportpark Eikendijk 08:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO8-1 DESK JO8-1
C 21-09-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 Bavel JO8-1
C 21-09-2019 10:00 TSC JO8-1 VOAB JO8-1
C 21-09-2019 10:15 RKDVC JO8-1 Sarto JO8-1
C 21-09-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 FC Engelen JO8-1
C 21-09-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 SC 't Zand JO8-1
C 28-09-2019 11:30 Bavel JO8-1 TSC JO8-1
C 28-09-2019 12:00 Sarto JO8-1 Jong Brabant JO8-1
C 28-09-2019 09:45 FC Engelen JO8-1 SV Unitas'59 JO8-1
C 28-09-2019 09:00 VOAB JO8-1 Wilhelmina JO8-1
C 28-09-2019 09:00 DESK JO8-1 RKDVC JO8-1
C 28-09-2019 08:30 SC 't Zand JO8-1 JEKA JO8-1
C 05-10-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-1 DESK JO8-1
C 05-10-2019 09:00 VOAB JO8-1 Bavel JO8-1
C 05-10-2019 09:45 TSC JO8-1 JEKA JO8-1
C 05-10-2019 09:45 FC Engelen JO8-1 Sarto JO8-1
C 05-10-2019 10:15 Wilhelmina JO8-1 SC 't Zand JO8-1
C 05-10-2019 10:15 Jong Brabant JO8-1 RKDVC JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
B 14-09-2019 vervallen Haarsteeg JO8-1 DESK JO8-1 14731
B 07-09-2019 vervallen RKDVC JO8-1 DESK JO8-1 14524
B 31-08-2019 vervallen DESK JO8-1 WSC JO8-1 14313
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:30 WSC JO8-1 RKDVC JO8-1 14946 0-0
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 DESK JO8-1 14731 0-0
B 07-09-2019 09:30 WSC JO8-1 Haarsteeg JO8-1 14512 0-0
B 07-09-2019 10:15 RKDVC JO8-1 DESK JO8-1 14524 0-0
B 31-08-2019 10:00 DESK JO8-1 WSC JO8-1 14313 0-0
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-1 RKDVC JO8-1 14145 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Unitas'59 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wilhelmina JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bavel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DESK JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sarto JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door

Berichten



Powered by