B4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde

Pupillen - DESK JO8-2

Teamleden

Spelers
Tycho Gorter        
Teun van Heesch        
Djeno van Iersel        
Milo Kroot        
Minck Pompert        
Luke Snoeren        
Siem Soyer        
Siem Weijters        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-12-2019 vervallen Sparta'30 JO8-2 DESK JO8-2 57670
C 07-12-2019 afgelast DESK JO8-2 Well JO8-1G 59217
C 30-11-2019 08:30 NEO'25 JO8-1 DESK JO8-2 59407
C 23-11-2019 vervallen DESK JO8-2 Boxtel JO8-2 58697
C 16-11-2019 vervallen Nivo Sparta JO8-3 DESK JO8-2 59002
C 09-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 DESK JO8-2 59774
C 02-11-2019 10:00 DESK JO8-2 Zwaluw VFC JO8-2 59315
C 26-10-2019 vervallen Kerkwijk JO8-1 DESK JO8-2 91130
B 19-10-2019 10:00 DESK JO8-2 RWB JO8-1 92996
C 05-10-2019 09:00 DESK JO8-2 Nemelaer JO8-3 57776
C 28-09-2019 vervallen NOAD'32 JO8-1 DESK JO8-2 59574
C 21-09-2019 vervallen DESK JO8-2 BMC JO8-3 56957
B 14-09-2019 vervallen DESK JO8-2 NEO'25 JO8-1 14904
B 07-09-2019 vervallen DESK JO8-2 SVSSS JO8-2 14468
B 31-08-2019 vervallen Uno Animo JO8-2 DESK JO8-2 14287
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:00 DESK JO8-2 RWB JO8-1 92996 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 SVSSS JO8-2 Uno Animo JO8-2 14733 0-0
B 14-09-2019 09:00 DESK JO8-2 NEO'25 JO8-1 14904 0-0
B 07-09-2019 09:00 DESK JO8-2 SVSSS JO8-2 14468 0-0
B 07-09-2019 08:30 NEO'25 JO8-1 Uno Animo JO8-2 14640 0-0
B 31-08-2019 08:30 SVSSS JO8-2 NEO'25 JO8-1 14147 0-0
B 31-08-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 DESK JO8-2 14287 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 BMC JO8-3 59996 0-0
C 14-12-2019 10:00 Well JO8-1 NOAD'32 JO8-1 58954 0-0
C 14-12-2019 09:45 NEO'25 JO8-1 Boxtel JO8-2 57016 0-0
C 14-12-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 DESK JO8-2 57670 0-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Nivo Sparta JO8-3 58873 0-0
C 14-12-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 Kerkwijk JO8-1 91137 0-0
C 07-12-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 NEO'25 JO8-1 57254 0-0
C 07-12-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 Nemelaer JO8-3 60377 0-0
C 07-12-2019 08:45 Boxtel JO8-2 Zwaluw VFC JO8-2 58382 0-0
C 07-12-2019 09:00 DESK JO8-2 Well JO8-1G 59217 0-0
C 07-12-2019 09:00 BMC JO8-3 Kerkwijk JO8-1 91136 0-0
C 07-12-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-4 59367 0-0
C 30-11-2019 08:45 Boxtel JO8-2 NOAD'32 JO8-1 59083 0-0
C 30-11-2019 08:45 Kerkwijk JO8-1 Nivo Sparta JO8-3 91135 0-0
C 30-11-2019 08:30 NEO'25 JO8-1 DESK JO8-2 59407 0-0
C 30-11-2019 10:00 Well JO8-1G Sparta'30 JO8-2 58916 0-0
C 30-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 BMC JO8-3 58288 0-0
C 30-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Zwaluw VFC JO8-2 59429 0-0
C 23-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 BMC JO8-3 59480 0-0
C 23-11-2019 09:00 DESK JO8-2 Boxtel JO8-2 58697 0-0
C 23-11-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 Nivo Sparta JO8-3 58048 0-0
C 23-11-2019 10:30 NEO'25 JO8-1 NOAD'32 JO8-1 59248 0-0
C 23-11-2019 10:00 Well JO8-1G Nemelaer JO8-3 59763 0-0
C 23-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Kerkwijk JO8-1 91134 0-0
C 16-11-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 57055 0-0
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 DESK JO8-2 59002 0-0
C 16-11-2019 08:45 Boxtel JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4 58925 0-0
C 16-11-2019 09:00 BMC JO8-3 Sparta'30 JO8-2 59169 0-0
C 16-11-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 Well JO8-1G 91133 0-0
C 16-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 NEO'25 JO8-1 58055 0-0
C 09-11-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 DESK JO8-2 59774 0-0
C 09-11-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 Boxtel JO8-2 58668 0-0
C 09-11-2019 10:00 Well JO8-1G NEO'25 JO8-1 57569 0-0
C 09-11-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 NOAD'32 JO8-1 91132 0-0
C 09-11-2019 09:00 BMC JO8-3 Nivo Sparta JO8-3 57301 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Sparta'30 JO8-2 57884 0-0
C 02-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 Well JO8-1G 57007 0-0
C 02-11-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Nemelaer JO8-3 59578 0-0
C 02-11-2019 08:45 Boxtel JO8-2 Kerkwijk JO8-1 91131 0-0
C 02-11-2019 10:00 DESK JO8-2 Zwaluw VFC JO8-2 59315 0-0
C 02-11-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4 58394 0-0
C 02-11-2019 09:00 NEO'25 JO8-1 BMC JO8-3 59045 0-0
C 26-10-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 Boxtel JO8-2 57060 0-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 NEO'25 JO8-1 60100 0-0
C 26-10-2019 09:00 BMC JO8-3 NOAD'32 JO8-1 57249 0-0
C 26-10-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 DESK JO8-2 91130 0-0
C 26-10-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 Sparta'30 JO8-2 58219 0-0
C 26-10-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Well JO8-1G 59567 0-0
C 12-10-2019 11:30 NEO'25 JO8-1 Kerkwijk JO8-1 91127 0-0
C 05-10-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Nivo Sparta JO8-3 59246 0-0
C 05-10-2019 08:45 Boxtel JO8-2 BMC JO8-3 59184 0-0
C 05-10-2019 09:00 DESK JO8-2 Nemelaer JO8-3 57776 0-0
C 05-10-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 Jan van Arckel JO8-1 58457 0-0
C 05-10-2019 09:00 NEO'25 JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-4 58772 0-0
C 05-10-2019 10:00 Well JO8-1G Zwaluw VFC JO8-2 58728 0-0
C 05-10-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 Kerkwijk JO8-1 91129 0-0
C 28-09-2019 08:30 Nivo Sparta JO8-3 NEO'25 JO8-1 58053 0-0
C 28-09-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 DESK JO8-2 59574 0-0
C 28-09-2019 08:45 Boxtel JO8-2 Sparta'30 JO8-2 59385 0-0
C 28-09-2019 09:00 BMC JO8-3 Well JO8-1G 59498 0-0
C 28-09-2019 09:00 Jan van Arckel JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 60152 0-0
C 28-09-2019 10:15 Nemelaer JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-4 57436 0-0
C 28-09-2019 09:00 Kerkwijk JO8-1 Zwaluw VFC JO8-2 91128 0-0
C 21-09-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 Nivo Sparta JO8-3 57113 0-0
C 21-09-2019 10:00 Well JO8-1G Boxtel JO8-2 60093 0-0
C 21-09-2019 09:15 NEO'25 JO8-1 Jan van Arckel JO8-1 57398 0-0
C 21-09-2019 09:00 Sparta'30 JO8-2 NOAD'32 JO8-1 57674 0-0
C 21-09-2019 10:00 DESK JO8-2 BMC JO8-3 56957 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-2 Nemelaer JO8-3 57280 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RWB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Uno Animo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NEO'25 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Well JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zwaluw VFC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DESK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sparta'30 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BMC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boxtel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NOAD'32 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nemelaer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kerkwijk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Nivo Sparta JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO8-2 - Boxtel JO8-2 (21-0)
Foto's: Dieter Cleijn
23-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO8-2 - RWB JO8-1 (3-3)
Foto's: Dieter Cleijn
19-10-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven