0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - DESK JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Naud Bolk | |||||||
Luke de Jong | |||||||
Bart van Kilsdonk | |||||||
Wout Rombouts | |||||||
Julian Verhoeven | |||||||
Roel van de Vinne |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 09:30 | FC Drunen JO10-1 | DESK JO10-2 | 127634 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:15 | NEO'25 JO10-4 | WSC JO10-4 | 128163 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Jong Brabant JO10-5 | RKDVC JO10-4 | 128727 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Uno Animo JO10-2 | SVSSS JO10-3 | 128416 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:45 | Sarto JO10-8 | VOAB JO10-7 | 129601 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Baardwijk JO10-1 | SSC'55 JO10-2 | 129583 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Jong Brabant JO10-5 | 128823 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | WSC JO10-4 | FC Drunen JO10-1 | 126039 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | RKDVC JO10-4 | Baardwijk JO10-1 | 126492 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | DESK JO10-2 | NEO'25 JO10-4 | 129158 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | VOAB JO10-7 | Uno Animo JO10-2 | 130335 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SVSSS JO10-3 | Sarto JO10-8 | 128015 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Baardwijk JO10-1 | FC Drunen JO10-1 | 128347 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | SSC'55 JO10-2 | SVSSS JO10-3 | 126566 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Sarto JO10-8 | RKDVC JO10-4 | 128689 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Uno Animo JO10-2 | NEO'25 JO10-4 | 131633 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | VOAB JO10-7 | WSC JO10-4 | 126128 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Jong Brabant JO10-5 | DESK JO10-2 | 128364 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:45 | Sarto JO10-8 | SSC'55 JO10-2 | 130286 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | DESK JO10-2 | WSC JO10-4 | 127264 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Jong Brabant JO10-5 | Uno Animo JO10-2 | 128947 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:15 | NEO'25 JO10-4 | Baardwijk JO10-1 | 131712 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | FC Drunen JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 130150 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | SVSSS JO10-3 | VOAB JO10-7 | 130009 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | SSC'55 JO10-2 | NEO'25 JO10-4 | 128074 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | WSC JO10-4 | Baardwijk JO10-1 | 125895 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | RKDVC JO10-4 | Uno Animo JO10-2 | 131585 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | DESK JO10-2 | Sarto JO10-8 | 128980 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | SVSSS JO10-3 | Jong Brabant JO10-5 | 129422 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | VOAB JO10-7 | FC Drunen JO10-1 | 131057 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | FC Drunen JO10-1 | SVSSS JO10-3 | 126204 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:15 | NEO'25 JO10-4 | RKDVC JO10-4 | 129886 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Jong Brabant JO10-5 | VOAB JO10-7 | 128025 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Uno Animo JO10-2 | SSC'55 JO10-2 | 131632 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | Sarto JO10-8 | WSC JO10-4 | 127870 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Baardwijk JO10-1 | DESK JO10-2 | 128608 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:30 | NEO'25 JO10-4 | SVSSS JO10-3 | 126160 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:30 | Baardwijk JO10-1 | VOAB JO10-7 | 131147 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | RKDVC JO10-4 | SVSSS JO10-3 | 130267 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | WSC JO10-4 | Jong Brabant JO10-5 | 126808 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Baardwijk JO10-1 | Sarto JO10-8 | 128361 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | SSC'55 JO10-2 | VOAB JO10-7 | 127578 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | DESK JO10-2 | Uno Animo JO10-2 | 128671 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | FC Drunen JO10-1 | NEO'25 JO10-4 | 129058 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | SSC'55 JO10-2 | DESK JO10-2 | 129029 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Sarto JO10-8 | NEO'25 JO10-4 | 126813 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Uno Animo JO10-2 | WSC JO10-4 | 129895 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | VOAB JO10-7 | RKDVC JO10-4 | 131404 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Jong Brabant JO10-5 | FC Drunen JO10-1 | 131392 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | SVSSS JO10-3 | Baardwijk JO10-1 | 128913 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | NEO'25 JO10-4 | Jong Brabant JO10-5 | 130074 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Baardwijk JO10-1 | Uno Animo JO10-2 | 131680 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | WSC JO10-4 | SVSSS JO10-3 | 131287 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | RKDVC JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 128634 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | FC Drunen JO10-1 | Sarto JO10-8 | 127407 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | DESK JO10-2 | VOAB JO10-7 | 127020 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | SSC'55 JO10-2 | FC Drunen JO10-1 | 128661 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | RKDVC JO10-4 | WSC JO10-4 | 130791 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | VOAB JO10-7 | NEO'25 JO10-4 | 130979 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Jong Brabant JO10-5 | Baardwijk JO10-1 | 131618 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | SVSSS JO10-3 | DESK JO10-2 | 128503 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Uno Animo JO10-2 | Sarto JO10-8 | 126383 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | FC Drunen JO10-1 | Uno Animo JO10-2 | 127537 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | DESK JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 128501 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | Sarto JO10-8 | Jong Brabant JO10-5 | 126980 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | WSC JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 131522 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-10-2019 10:00 | DESK JO10-2 | SV Capelle JO10-1 | 92823 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 08:30 | WSC JO10-5 | DESK JO10-2 | 12831 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | RKDVC JO10-3 | 12744 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 09:30 | FC Drunen JO10-1 | DESK JO10-2 | 28088 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | WSC JO10-5 | Baardwijk JO10-2 | 12332 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:00 | DESK JO10-2 | RKDVC JO10-3 | 12600 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | FC Drunen JO10-1 | Baardwijk JO10-2 | 28087 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | RKDVC JO10-3 | WSC JO10-5 | 12190 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | DESK JO10-2 | 12079 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | RKDVC JO10-3 | FC Drunen JO10-1 | 28086 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 10:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | SC 't Zand JO10-4 | 87413 | 0-0 | ||
C | 21-12-2019 09:00 | Uno Animo JO10-2 | Unitas JO10-4 | 73058 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | NEO'25 JO10-4 | Uno Animo JO10-2 | 49220 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | Unitas JO10-4 | 73057 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Vlijmense Boys JO10-1 | DESK JO10-2 | 87417 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Sarto JO10-6 | Jong Brabant JO10-4 | 93462 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | SC 't Zand JO10-4 | VOAB JO10-5 | 52288 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | SSC'55 JO10-2 | WSC JO10-4 | 50438 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | WSC JO10-4 | Sarto JO10-6 | 93461 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:45 | Unitas JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 73055 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | VOAB JO10-5 | NEO'25 JO10-4 | 51448 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Uno Animo JO10-2 | Vlijmense Boys JO10-1 | 87416 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | SC 't Zand JO10-4 | 50445 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | DESK JO10-2 | 50053 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Baardwijk JO10-2 | 51886 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | DESK JO10-2 | Uno Animo JO10-2 | 51760 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | VOAB JO10-5 | WSC JO10-4 | 51799 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | SC 't Zand JO10-4 | Unitas JO10-4 | 73056 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | Jong Brabant JO10-4 | 87415 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Sarto JO10-6 | NEO'25 JO10-4 | 93460 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | SSC'55 JO10-2 | Vlijmense Boys JO10-1 | 87414 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Sarto JO10-6 | DESK JO10-2 | 93459 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | NEO'25 JO10-4 | Jong Brabant JO10-4 | 50851 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | Unitas JO10-4 | VOAB JO10-5 | 73054 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | SC 't Zand JO10-4 | WSC JO10-4 | 51059 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | Uno Animo JO10-2 | 51348 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | WSC JO10-4 | NEO'25 JO10-4 | 49996 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | DESK JO10-2 | SSC'55 JO10-2 | 51653 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | VOAB JO10-5 | Sarto JO10-6 | 93458 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | Baardwijk JO10-2 | 50154 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | VOAB JO10-5 | 87412 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | Uno Animo JO10-2 | 49566 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | NEO'25 JO10-4 | Baardwijk JO10-2 | 51878 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | DESK JO10-2 | WSC JO10-4 | 49878 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Sarto JO10-6 | Unitas JO10-4 | 93457 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | SSC'55 JO10-2 | SC 't Zand JO10-4 | 49894 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Uno Animo JO10-2 | SSC'55 JO10-2 | 49200 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | Sarto JO10-6 | 93456 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | SC 't Zand JO10-4 | Jong Brabant JO10-4 | 50664 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:45 | Unitas JO10-4 | NEO'25 JO10-4 | 73053 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | VOAB JO10-5 | DESK JO10-2 | 50603 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | WSC JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-1 | 87411 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | WSC JO10-4 | 49740 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | Baardwijk JO10-2 | 87410 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Sarto JO10-6 | SSC'55 JO10-2 | 93455 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Uno Animo JO10-2 | VOAB JO10-5 | 52140 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | DESK JO10-2 | Unitas JO10-4 | 73050 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 52565 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | NEO'25 JO10-4 | SC 't Zand JO10-4 | 50449 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 08:45 | Sarto JO10-6 | Uno Animo JO10-2 | 93452 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | Sarto JO10-6 | 93453 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | SC 't Zand JO10-4 | Sarto JO10-6 | 93454 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | SSC'55 JO10-2 | NEO'25 JO10-4 | 50958 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | WSC JO10-4 | Uno Animo JO10-2 | 50511 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | VOAB JO10-5 | Jong Brabant JO10-4 | 50741 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | SC 't Zand JO10-4 | RKDVC JO10-4 | 51705 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | DESK JO10-2 | 50030 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:45 | Unitas JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-1 | 87409 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Uno Animo JO10-2 | SC 't Zand JO10-4 | 51181 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | DESK JO10-2 | NEO'25 JO10-4 | 50178 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | VOAB JO10-5 | Baardwijk JO10-2 | 52215 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | RWB JO10-3G | RKDVC JO10-4 | 50486 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Jong Brabant JO10-4 | SSC'55 JO10-2 | 50376 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | WSC JO10-4 | Unitas JO10-4 | 73060 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 87408 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:45 | Unitas JO10-4 | Jong Brabant JO10-4 | 73051 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | SSC'55 JO10-2 | VOAB JO10-5 | 51821 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | Baardwijk JO10-2 | WSC JO10-4 | 52329 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | SC 't Zand JO10-4 | DESK JO10-2 | 52053 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:15 | NEO'25 JO10-4 | RWB JO10-3G | 52019 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | RKDVC JO10-4 | Uno Animo JO10-2 | 49123 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:15 | NEO'25 JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-1 | 87407 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SVSSS JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SSC'55 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | VOAB JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Jong Brabant JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Uno Animo JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sarto JO10-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | NEO'25 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Drunen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | WSC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | DESK JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Baardwijk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SV Capelle JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Drunen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DESK JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC 't Zand JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SSC'55 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NEO'25 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sarto JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Unitas JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Baardwijk JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Jong Brabant JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VOAB JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | WSC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Vlijmense Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | DESK JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Uno Animo JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | F | Kleedkamer 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | B | Kleedkamer 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|